nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory3

  • Autor wątku Jake Sully
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
UP
CREAM CARAMEL




DEVIL KISS


Przebarwienia na lisciach DEVIL KISS co moze byc przyczyna ? nawoz podalem dopiero pierwszy raz wczoraj i tylko na Cream Caramel Devil kiss jeszcze podlany sama woda
 
J

Jake Sully

Guest
Nie może być pH mam cały czas takie samo podlewam odstana kranowe i druga roślina nie m takich problemów
 
U

Usunięty 65798

Guest
Nie może być pH mam cały czas takie samo podlewam odstana kranowe i druga roślina nie m takich problemów

Odstanie wody powoduje ze pozbywa z niej chlor, ktory jest zabojczy dla mikroorganizmow ktore reguluja kwasowość/zasadowośc pod rośline. Jesli ziemia jest uboga w mikroflore, oraz jej nie zasiles np biohumusem, mykoryza to sama woda odstana to za malo.
 
J

Jake Sully

Guest
Ziemię mam biobizz light i do tej pory nie miałem problemów ani z wodą ani ziemia w żadnej uprawie a stosuje już ja od 3 upraw korzystam z nawozów organicznych więc pH mi nie może skakać

Tak czy inaczej zmierzę dziś pH
 

Jakobo

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2019
Postów
35
Buchów
0
Czy to donica docelowa? Ile L?
Fajnie rosnie, oby tak dalej, powodzenia.
 
J

Jake Sully

Guest
Czy to donica docelowa? Ile L?
Fajnie rosnie, oby tak dalej, powodzenia.

Nie wiem ile ma litrow ta donica to jest zwykla doniczka balkonowa o wymiarach zblizonych do PCta by weszla dodatkowo by korzenie sie nie gryzly to przedzielona na pol i tyle
 
J

Jake Sully

Guest
UP







Fryzjer + Ostatnie LST
trypack Biobizza po 2ml/1l wody
podnioslem oswietlenie i calego boksa wzgledem doniczki
bo zaczynalo byc ciasno
Żółknie devil kiss ale wypuszcza nowe liscie zieloniutkie 3 duze liscie calkowicie zolte musialem wyciac
 
J

Jake Sully

Guest
Jungla sie rozrasta :)





Bardzo slabo jesli chodzi o devil kiss karzelek, zobaczymy co z niego będzie, może 5 swojego dobrego wyjdzie :)
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
jaką ziemię dałeś ? tak swoją drogą i tak pewnie ci wyjdzie nieb:spalony:zny plon podobnie jak w pandorze 1 czy 2 :) Rośliny wybierasz pod jakimś konkretnym kątem (wysokość czy czas) czy na co najdzie ochotę nie patrząc zbytnio na info o pestce ? pozdro i do prorzdu.
 
J

Jake Sully

Guest
Ziemia to biobizz light to moja 3 uprawa z caramelem więc wiem czego się po tych pestkach spodziewać. a co do innych pestek jakie używałem to starałem się dobierać je tak aby nie rosły niewiadomo jak duże i aby popróbować różnych odmian prócz caramela to wszystkie pestki jakie wysiewam są z konkursów i Osów
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Maestro a ile one mają dni? Chciałem sobie porównać do moich bo coś mi topki nie rosną za mocno
 
J

Jake Sully

Guest
Około półtora msc jak chcesz wiedzieć dokładnie to sobie policz datę od 1 posta. Ja cała ta uprawę jadę na czuja z nawozami itd
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
Zawsze to LSt na tak małej powierzchni za***iście wychodzi.<peace> Prowadząc go ciągle trzymasz poziom np te 2 cm nad ziemią ? odginasz na bieżąco odrosty aby trzymać ja na 1 wysokości ? do jakiego momentu prowadzisz lst ? tak z tego co sądzę że wiem to pewnie do momentu puszczenia pierwszych preflowerów na początku flo. :queen:
 
J

Jake Sully

Guest
Naginam prawie do samej ziemi pierwsze lst robię jak wychodzi 3-4 poziom liści i potem co 2-3 dni robię kolejne do momentu kiedy roślina przestaje tak intwnsywnie rosnac zdarzało się że na początku flo też robiłem jeszcze lst nie skupiam się na tym by wszystko było na tym samym poziomie brak miejsca powoduje że upycham gdzie tylko się da na FR jungla pandory 2 miejsca brakowało mi tak bardzo że musiałem wyciąć dno PC-ta i podwyższyć obudowę względem doniczki oraz porobić dodatkowe dziury po bokach aby tam dało się linkę do lst przewlec
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół