nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory3

  • Autor wątku Jake Sully
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
Jest to moja trzecia uprawa na tym forum


Nasiona:
1x PunkDevil AF od [MENTION=21090]pan[/MENTION]pestka :( DEVIL KISS [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION]

1x CreamCaramel x ak AF #pechy.pl

Growbox:
PCBox o wymiarach 20cm szer/42cm dl/42cm wys

Wentylacja:
1x wentylator wlot PC: 120mm
1x wentylator wylot PC: 120mm

Oświetlenie:
3x żarówka ledowa kula AMM 15w 1260lumenow


Lacznie 45w 3780lumenow



Fotoperiod:
18/6 WEG/FLO


Nawozy WEG/FLO
Try pack Biobizza: Biogrow/Biobloom/Topmax



Warunki:
Temperatura: 26-29st.C dzień / 24-27st.C noc
Wilgotnosc 45-60%

Na poczatek powiem historie jak to z***ałem już na START
w planach byl cream caramel oraz jack herrer od gnoma niestety pestka nie wykielkowala.
Nie mialem wiecej pestek jack herrera od gnoma, wiec wrzucilem punk devila od pana pestki i co zrobilem? Cream Caramel 2 dniowa roslinka i obok punk devil od pana pestki zaczyna sie majowka i debil Sully wyjezdza na 3 dni podlewa roslinki z zapasem po czym przed samym wyjściem wyłącza korki. Kabum tssss dlaczego to zrobilem nie wiem do tej pory wszystko co mialem w lodowce zamrazarce jest do wypie****enia. Caramel wyglada tak jak wyglada na dzien dzisiejszy ma 6 dni możliwe ze nadrobi strate, bo od wczoraj bardzo sporo urósł niestety punk devil poszedł do kosza nasionko wyciągnęło sie bez światła na 10cm w gore bez i nie bylo szans by cokolwiek z niego juz bylo wsadzilem wczoraj nowego Punk Devila i czekam na wykiełkowanie.






oby dalej poszlo juz bez problemow bo mialem ruszyc z wieksza uprawa ale ciagle czekam na prad w miejscu uprawy tak ze jak juz uporam sie z wszystkim rusze jednoczesnie z druga uprawa z sezonami
 
Ostatnia edycja:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Zasiadam i oglądam uważnie. <joint> Ziom będzie git tak jak w poprzednich twoich uprawach <peace>
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
znowu jungla kazda ogladalem i ta obejrzę
a że kazdy ma punki ja tyz to tym bardziej :D
 
J

Jake Sully

Guest
NO I PECH TRWA DALEJ
Punk Devil niestety niechcial wykielkowac chcialem mu pomoc delikatnie uwolnilem kielka ze skoropki ale musialem rozwalic pluga zrobilem to malo umiejetnie i potem zamiast wsadzic kielek w ziemie to wsadzilem w tego rozwalonego pluga przez co kielek zaczal rosnac ale nie mogl sie wydostac i zgnil ka bumm tsss







W Plugu wyladowal Devil Kiss #Pestkomania. mam nadzieje ze wkoncu druga roslinka wyjdzie bo kolezanka coraz szybciej bedzie rosła
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
szkoda punka :(

bd cos dokladal ? bo jak nie to roslinke na srodek zapodaj :D
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Moim zdaniem gdyby to była pełnosezonówka + topping to jak najbardziej na środek i LST w dwóch kierunkach. W tym przypadku (auto, 1 główny szczyt) zostawił bym z boku, może korzenie będą miały trochę ciężej, ale trening jaki przyjemny. Doginasz i ciągniesz w jedną stronę. Szczególnie że to PC-box i prostokątna donica. Wybór należy do Ciebie :) Pzdr.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Haha, mordko miałem kiedyś taką samą akcję z korkami tylko, że nie mialem boxa w domu. To samo - dlaczego to zrobiłem ? Nie wiadomo... dodam, ze nie jarałem wtedy nic a nic :D

Powodzenia z projektem !
 
J

Jake Sully

Guest
NOO !! 2 roslinka wyszla z ziemi WKONCU! DEVIL KISS od Pestkomani
Cream Caramel 1 lst lekko przygieta do ziemi zobaczymy jak bedzie rosla ale LST bede powtarzal co 2-3 dni






Teraz tylko do przodu
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
i filma se obejrza :)
ten cream carmel to malutki bd nie :)
ile czasu na niego trza ?
 
J

Jake Sully

Guest
No malutki malutki nawet mniejszy niż na poprzednich grow bo 3 dni bez światła był ale on rośnie na flo dalej i topy ładnie puchną
 
J

Jake Sully

Guest
UP UP UP
Caramel:)



Devil Kiss



Caramel jest na indukcji niebawem beda pierwsze biale wlooochy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół