nasiona marihuany

Pierwszy Plant | 4x Easy Sativa | Auto Amnesia | Auto Gorilla Glue | Auto Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam troche zaniedbalem fotorelke musicie mi wybaczyc mam pewne problemy z dodawaniem zdjec sezonówek otóz zdjecia są za duze a wszyatko wysylam z telefonu i jakbyscie mogli szanowni growerzy i growerki zapodać jakas podpowiedzią odnosnie jak moge te fotki dodac bo jest naprawde co ogladac:)
Tymczasem na szybciocha bo tez robie to w nocy a rano wstac trzeba :)
Dodam fotki autosów zeby nie bylo nudno.. I czekamna info odnosnie jak moge dodac focisze sezonowek :)
Wszystkie Auto po 49 dni

Amnesia



Auto Gorilla Glue


Auto cheese

Pozdro i do następnego prawdopodobnie za tydzien licze na odpowiedzi
Dodam ze planty zostawiłem troszeczke na pastwe losu ale jak widac radzą sobie niezle, podlewane substralem burza kwiatów co 3/4 dni. Z buszkiem!
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Kurcze trochę im poskąpiłeś ziemi w tych wiaderkach :D ale i tak ładnie wyglądają

polecam samo pk już lać, widać, że są ciemno zielone, azotu mają w sam raz, teraz pora żeby spuchły. Pozdro, ciekawi mnie amnezja jaka wyjdzie ^^
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Kurcze trochę im poskąpiłeś ziemi w tych wiaderkach :D ale i tak ładnie wyglądają

polecam samo pk już lać, widać, że są ciemno zielone, azotu mają w sam raz, teraz pora żeby spuchły. Pozdro, ciekawi mnie amnezja jaka wyjdzie ^^

Własnie zamowilem canne wypełniacz kwitnienia :)
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Super :D Jeśli liście przytopowe będą się robić jasno zielone to możesz podlać raz na jakiś czas czymś co ma azot, o wiatrakowe się nie martw bo one często jaśnieją na FLO. I dorwij jakiegoś sampla za tydzień, dwa, daj znać jak działa ta amnesia :D
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam, z góry przepraszam za moją nieobecność i niedokończenie fotorelki, wynikły pewne komplikacje niestety.. Wraz z nowym rokiem powróce z nowymi roślinkami juz bardziej ogarnięty i napewno ukończe swoją fotorelację, pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół