nasiona marihuany

Pierwszy Plant | 4x Easy Sativa | Auto Amnesia | Auto Gorilla Glue | Auto Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Około 7-10 dni i można już je powoli giąć. Jak jest słońce to będą teraz szybko rosły.
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Więc za tydzień wraz z Upem dodam fotki juz z Lst. Mam w planach do fotorelki dodac jeszcze pare panienek ponieważ iż zamowilem:
3x Auto Cheese od Dinafem
1x Auto Amnesia Haze od HolenderskiSkun
3x Auto Gorilla Glue od HolenderskiSkun
Myślę że ciekawsza fotorelka będzie :)
Jeszcze niewiem czy wszystko wysadze ale raczej celuje w wysadzenie 1x Auto Gorilla i te 3 serki od Dinafem no i moze sie na tą Amnesie skusze ale to juz odpowiem wraz z Upem :-D
Pozdro i dzięki za opinie miłe słowa wszelkie porady :)
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam cześć.. Wrocilem podluzszej przerwie wraz z (tak myślę) fajnymi fotkami. Więc od poczatku..

Panienki odkąd dostały słońca sporo podrosły, zauwazyłem na jednej roslince białe plamki no i nie obyło sie bez dziurek pewnie po slimakach.. 3 sativki będą mialy robione lst jedna zostanie jak jest a no-name rośnie sobie gdzies na uboczu (generalnie pomyślałem żeby nic z nim nie robić). I to chyba tyle no moge jeszcze dodać że liscie od dolu żółkną tak to nic wiecej i na spokojnie do przodu :-D

ES 31 Dzień











No-Name​

Pozdro i z buchem! :jaraczz:
 
C

cototonie

Guest
ciekawa fotorelka, mialem takie same problemy jak Ty na poczatku, przesadzilem dzisiaj na out, mam nadzieje, ze tez ruszą, powodzonka
 

OutlawFarmer

Active member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
28
Buchów
1
Witam ! Będe przyglądał się temu afowi twojemu bo ciekaw jestem efektu końcowego W podobnej fazie zwrostu mam swoje panny , pozdrawiam i oby bez przypału !
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
a nie lepiej es ciachac ? bo lst to bd naginac

Niechciałbym ich zbytnio stresować a jednak stwierdziłem ze tylko dwie panienki będe naginać reszta jak rośnie tak rośnie

I taki mały upik.
Do fotorelki doszły 3 automaty tzn.
-Auto Chhese od Dinafem
-Gorilla Glue Auto od HolenderskiSkun
-Auto Amnesia Haze od HolenderskiSkun
(Fotki jak podrosną)

I mam pytanie.. Bo nagiałem dwie panienki no i odrosty są tak mniej wiecej na rownym poziomie tzn. 4 odrosty na riwnym poziomie 2 blizej glownego szczytu są 2 do 3 cm nizej i czy mam zrobic jakos zeby to było wszystko na równi czy zostawić jak jest? Z racji tegi ze to pierwszy plant niechcialbym niczego spieprzyc ale i chcialbym jak najwiecej wycisnac. Nagiac na rowny poziom razem ze szczytem "glownym" czy zostawic?
Dodam jeszcze że jedna panienka ta najpozniej wysadzona chyba stoi w miejscu bo wielkoscia i gruboscia lodygi znaczaco rozni sie od pozostalych do tego zauwazylem ze listki od dolu zolkna i to zolkniecie pnie sie ku górze. A no i ostatnie pytanie niektore listki są podziurawione juz sam niewiem przez co bo mrówek mam od groma na spocie niektore wlaza pod ziemie doslownie 10 cm od lodygi (wiem ze one morduja slimaki) ale czy nie zaszkodzą roślinkom?
Z góry dziekuje za miłe słowa i porady :-D
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Również mam mrówki na spocie które wykluczają ślimaki oraz również zauważyłem na niektórych liściach dziurki .
Wnioskując ? Będzie to jakiś insekt , który ? tego sam nie wiem .
Zastosuj jakiś środek który to zwalczy , na forum tego pełno .
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Mały up.

Panie ladnie rosną ta jedna ktora niby nie rosnie jednak rosnie bo zauwazylem ze odrosty ida w gore ale jest jakas mała niewiem przez co.. Pojawily sie na tej najwiekszej z lst brązowe przebarwienia na dolnych partiach lisci. Automaty rosna bardzo dobrze niedlugo dodam fotki narazie brak czasu.

Dodam ze podlewam co 3 dni ze względu na niesamowity gorąc i susze raz czysta woda a raz wida z biohumusem i jakis nawoz na kwitnienie i wzrost 6% azotu :)
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
WITAM. Pomidorki lecą ku słońcu bez wiekszych problemów podlewane od tygodnia znacznie wieksza ilością wody, oczywiście na zmiane co 3 dni leci poltora litra na kazdy krzaczek raz z biohumusem raz bez.
Trening lst na 2 roslinkach na jednej troszeczkę sie zepsulo bo glowny szczyt jest wyzej od reszty i trzeba wyrównać.. Poza tym raczej wszystko w normie :)

EASY SATIVA FS
48 DZIEŃ WEG










NO-NAME​


Wszystko razem :)

Z buszkiem growerzy!
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Radzę Ci nagnij lepiej tego noname widzę ze blisko zabudowań masz spota, konopia potrafi urosnąc bardzo wysoka a tym bardziej jak.ma dobre warunki które stanowczo u Ciebie występują, ładne planty powiedzenia.
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Radzę Ci nagnij lepiej tego noname widzę ze blisko zabudowań masz spota, konopia potrafi urosnąc bardzo wysoka a tym bardziej jak.ma dobre warunki które stanowczo u Ciebie występują, ładne planty powiedzenia.

Spokojnie wszystko jest ladnie zasłonięte dodatkowo troche na nizszym terenie. Niema opcji zeby ktokolwiek wlazł na spota a nawet go zobaczył ponieważ w to miejsce nikt by sie nie dostał gwarancja 110% :) dzieki za miłe słowa :)

Fotki Automatów :)
Wszystkie po 18 dni

Amnesia Haze

Gorilla Glue​

Cheese​
 
Ostatnia edycja:

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Mały up za niedlugo zdjęcia

Więc tak postanowilem zrobic Fimming na 3 roslinkach
Podlewam tak samo wszystko nsrazie tak jak wczesniej bez wiekszych problemów.
Jednak 2 automaty zaczely mi kwitnac chociaz maja po 12 cm i teraz pytanie czy to urosnie jeszcze wieksze? Lac nawoz na kwitnienie czy moge jeszcze biohumusa? Prosze o odpowiedz bo niewiem co zrobic :/
A i dodam tylko że roslinki miały słoneczka calutki dzień
Z góry dziekuje za rady
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam witam taki mały up bo mam probleny ze zdjeciami poniewaz iż są za duże i niechca sie orzesłać ale żeby nie bylo nudno i nic sie nie dzialo to dodaje focisze automatów :)

Auto Cheese


Gorilla Glue


Amnesia Haze


I takie pytanie bo zaczely pojawiac sie takie malutkie białe wloski na Sezonach, lac juz planton K? Czy jeszcze biohumusa moge?

Następny Up bedzie ladniej ogarniety ten tak na szybciocha pozdrawiam!
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
planton k nie ma za dużo azotu jak na kwitnienie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół