nasiona marihuany

Pierwszy Plant | 4x Easy Sativa | Auto Amnesia | Auto Gorilla Glue | Auto Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Bagienko mają niezłe tam. Z tym światłem i korzeniami to raczej bajka. Wątpię, żeby koledzy sprawdzali, raczej powielają growersko ledżende. Bardziej martwiłbym się o rozwój jakichś alg czy coś na korzeniach. Lecę cały grow w przezroczystych butelkach i rośliny popie****ają normalnie, rozwijających alg nie widać. Poza tym roślina w tym wieku nie ma zbyt dużego korzenia. Dodatkowo gdy roślina podrośnie zrobi naturalny parasol z liści. A i przesadź roślinę dopiero jak rozwinie dobrze system korzeniowy. Jednakże automata przesadziłbym do większej/docelowej. Nie podlewaj zbyt często, pozostań przy zraszaniu. Mam dwutygodniowe rośliny, które w sumie podlałem je raz i w sumie mogłem tego nie robić. Czasem zroszę je trzy/cztery razy dziennie, czasem raz, czasem w ogóle. :joker:

Z fartem!
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam spowrotem. Dodaje fotki bo różnica jest widoczna :-D

WEG 11 DZIEŃ

EASY SATIVA FS



WEG 10 DZIEŃ

AUTO SPEED BUD FS

I tu mam problem poniewaz stoi ciągle w miejscu (jedynie co to jeden listek rósł do pewnego czasu) kolorem sie troche różni od reszty, niemam pojęcia co mogło pójść nie tak.. jakieś pomysły? :-(

NO NAME*

Stwierdziłem że panienka będzie ciekawym dodatkiem do fotorelacji :-D

Bardzo prosiłbym o rade dot. automatu.. podlewałem tak samo jak reszte i tak samo jak reszta miała tyle samo światła a jedyna różnica to taka że jest starszy o jeden dzień
Co do tego no-name'a nie jestem w stanie stwierdzic dokladnie ile ma bo stał w doniczce na dworze i wyszedł na światło dzienne samoistnie (tak zaniedbałem go)

---------- Post Zaktualizowany 03:20 ---------- Data pierwszego postu 03:17 ----------

zrobiłeś w tych kubkach dziurki na spodzie?

Nie robiłem ponieważ podlewam mało a mieszanka wysycha sama po jakiś 2 dniach

---------- Post Zaktualizowany 03:27 ---------- Data pierwszego postu 03:20 ----------

Bagienko mają niezłe tam. Z tym światłem i korzeniami to raczej bajka. Wątpię, żeby koledzy sprawdzali, raczej powielają growersko ledżende. Bardziej martwiłbym się o rozwój jakichś alg czy coś na korzeniach. Lecę cały grow w przezroczystych butelkach i rośliny popie****ają normalnie, rozwijających alg nie widać. Poza tym roślina w tym wieku nie ma zbyt dużego korzenia. Dodatkowo gdy roślina podrośnie zrobi naturalny parasol z liści. A i przesadź roślinę dopiero jak rozwinie dobrze system korzeniowy. Jednakże automata przesadziłbym do większej/docelowej. Nie podlewaj zbyt często, pozostań przy zraszaniu. Mam dwutygodniowe rośliny, które w sumie podlałem je raz i w sumie mogłem tego nie robić. Czasem zroszę je trzy/cztery razy dziennie, czasem raz, czasem w ogóle. :joker:

Z fartem!

Więc lepiej by było żebym jednak okleił te kubeczki tasma czy jednak zostawic jak jest ? Przez plastik widać korzonki.
Co do podlewania to zraszam sobie co ok. 38 godzin.
A jeśli chodzi o Automat to tak jak wyżej napisałem stoi cały czas w miejscu i niechce ruszyć.. przesadzenie do donicy ma szanse dać mu jakiś ratunek? Pozdrawiam i mam nadzieje że teraz ta fotorelka jakoś ruszy z kopyta bo przez pierwsze dni mizernie :-D Z buchem!
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje z tą ziemią? U reszty jest podobnie ale mniej..
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
nic sie nie dzieje
ja bym podsypal w uj bo juz lofdyga cieniutka sie u dolu robi zaraz ***nie na pol i uj z tego bd

najlepiej an spota i zakopac po same listki pogoda ma byc i nie zmarzna juz
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
A jeśli bym profilaktycznie spryskał topsinem to nic by się nie stało?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
po co ?!
daj im wentylacje jaka np otworzz okno czy tam odpal wiatrak
ale przy takiej dluuuugiej lodydze to ja bym sadzil na spota po same listki
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Mały up. Jedna pani juz na oucie :-D. Co do reszty to..
Postanowiłem wysadzić jedna panienke na dwór zobaczyc czy da rade (wczoraj) no i daje rade. Za jakieś 2 dni jak dokupie ziemi (tak trochę się za***alem i myślałem ze mam drugi worek a tu takie rozczarowanko..) wysadze kolejne 3 sativki i tego no-name'a. Jeśli chodzi o automat to jak był tak jest i naprawdę już niewiem co mogę z nim zrobić i tu pytam o rade czy da coś wysadzenie na out takiego bobasa który Niechce rosnąć..
Zdjęcia dodam jak wszystkie pójdą do swojego docelowego domku.
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
3 siedza juz na spocie jedna pani jeszcze w Kubku (czekam na perlit bo sie skonczyl a po niedzieli ma byc) i lece z kolejną i zobacze co z tym auto i no name
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Poszedlem na spota zobaczyc czy wszystko gra no i..
Spostrzeglem na jednym plancie białą niewielką plamke i pekniecie na jednym z listkow a na drugim nadgryzione listki. Co mogloby taka krzywde wyrzadzic ? Wątpie ze slimak bo obok jest od chu*a mrówek czerwonych i czarnych. Jakies sugestie?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Siemanko :) tak jak obiecałem ... Jestem;)
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
UP.

Więc tak.. roślinki przesadziłem juz jakis czas temu, podsypałem im pod same listki plus mikoryza pod korzen.

Dołki zrobilem po 15 l (mieszanka 10l i na dnie ziemia ze spota ok. 5l)

Dzisiaj byłem sobie na spocie i zostałem świadkiem jak dwie czerwone mrowki mordowały taka białą gąsiennice (byla pod pogryzionym plantem) całą akcje ogladalem do konca i w sumie dobrze miec takie strazniczki :)

Jesli chodzi o same roslinki to trzymaja sie dobrze podsypalem im troszke dolomitu i dolalem 1/3 korka biohumusa extra. A teraz fotki

21 Dzień Weg
Easy Sativa






No-Name


Wszystko razem


Więc mysle ze na ten tydzien to tyle panienki dosyc mocno podrosły i mam nadzieje ze bedą rooosnąć wielkie i obszerne :-D
Jeszcze takie pyt. Kiedy moge im robić LST? Pozdrawiam i z buszkiem! :) <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół