nasiona marihuany

co robić

Wyszukiwarka Forumowa:

Kukyl1994

New member
Rejestracja
Maj 2, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam mam pytanie co lepiej wykopać wielkie dziury i poprostu zostawić czy lepiej wsadzić w nie worki na śmieci hmmm np 60L ?
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Jeśli masz teren podmokły albo robisz w lesie to daj worki, w przeciwnym wypadku nie ma po co
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Wystarczy 50/50 a najlepiej z przewagą kupnej bo nie wiadomo co tam masz za glebę.
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Wystarczy 50/50 a najlepiej z przewagą kupnej bo nie wiadomo co tam masz za glebę.

Mam u siebie na spocie taką bardzo czarną glebę jest dość wilgotna, wokół spota rosną iglaki ale nie na samym spocie a na samym spocie rosną brzozy,pokrzywy i rośliny cierniste. Mogę taką glebę zmieszać ze sklepową? Dodam że sklepowa ma 5,5-6,5ph
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Tak normalnie zmieszaj 50/50,będzie dobrze. Ja 100% kupnej dawałem tylko tam gdzie miałem na spocie praktycznie piach a nie glebę.

Warto też jest samemu robić test np 2 tej samej odmiany dać w 100% kupnej i 2 dać 50/50 i wtedy widzimy jak to wygląda no i zbieramy nasze własne doświadczenie.
 

Kukyl1994

New member
Rejestracja
Maj 2, 2019
Postów
4
Buchów
0
Dobrze powiedziane a doświadczenie potrzebne nam najbardziej. Teraz tylko szukać spota a to jest największy problem niedługo fotorelacja pzdr
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Mam u siebie na spocie taką bardzo czarną glebę jest dość wilgotna, wokół spota rosną iglaki ale nie na samym spocie a na samym spocie rosną brzozy,pokrzywy i rośliny cierniste. Mogę taką glebę zmieszać ze sklepową? Dodam że sklepowa ma 5,5-6,5ph

Pamiętaj o dolomicie, szczególnie kiedy wspominasz o iglakach, dolomitu nigdy nie zaszkodzi :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół