nasiona marihuany

co sie mogło stać ?

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
Cześć, wykielkowałem sobie w połowie kwietnia sezonówki.. i trzymałem je na parapecie, wszystko było dobrze do póki wczoraj ich nie wyniosłem na dwór ( w dzien co było ciepło) a na noc ich zabrałem.. i sie stało cos z liscmi, pozawijały sie i są dziwne jakies, co sie mogło stac ?
2.jpeg

1.jpeg
 
M

mitorybka

Guest
Fakejust czy na noc schowałes ją w koncu?czy została na dworze ? u mnie ostatnio temperatura w nocy spadała do +4 stopni i teraz roslinka wyglada tak, fajnie jak by sie wypowiedział ktoś doświadczony czy to od temp a może cos innego czytałem troche ze to może być brak siarki, juz sam nie wiem
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
nic sie nie przejmuj widac ze temp daje jej popalić
teraz nie bedzie za bardzo rosła ale korzeń rozwinie i jak sie zrobi ciepło to wystrzeli w górę
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
pierwsze temperatura na dworze nie jest jeszcze za***ista tak jak mówiłem od 18 maja ma byc git zależy od regionu druga sprawa stres od przesadzenia tez tak może robić wiem bo miałem prawie martwa roślinke a po tygodniu odżyła z podwójnym pie****nięciem więc nie przejmuj sie czekaj cierpliwie
 
U

Usunięty 67097

Guest
Krzaczki po przesadzeniu na spota odbiły :D i fajnie juz rosną. Ale niestety do tej pory nie wiem co im wtedy było.
20190517_132700.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół