nasiona marihuany

Czy moge prowadzić samochód (Narko-Test)

Wyszukiwarka Forumowa:

soundwave

New member
Rejestracja
Maj 25, 2012
Postów
1
Buchów
0
Witam!
Chciałbym zapytać was o opinię czy mogę prowadzić samochód.Otóż raz w życiu miałem problem ze smutnymi panami w niebieskich mundurach (opiszę kiedyś na tym forum) ale ogólnie cudem uniknąłem kary, od tamtej pory się cykam.Dokładnie 13 dni temu zapaliłem 3 lufki towar mocny bo trzymało 3 dni.Wcześniej byłem czysty jak łza.Dziś zrobiłem narko-testa z moczu i nie wiem co sądzić.W teście pisze tak:

Wynik pozytywny (narkotyk w moczu) - pojawiła się linia kontrolna C oraz brak linii T

Wynik negatywny (brak narkotyku) - pojawiła się linia kontrolna C oraz linia T

Notka: Odcień koloru w obszarze kontrolnym T może się różnić jednak wynik uznajemy za negatywny nawet jeśli linia jest blada.

Moja jest właśnie blada i tylko na THC występuje taka rozbieżność.Poniżej daje foto powiedźcie co sądzicie.Jeżeli chodzi o mnie to czuje się dość dobrze.

Kolejność od lewej do prawej: Amfetamina , THC , MDMA , Opiaty

 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Jest na rynku specyfik Kleaner, który podobno bezpośrednio po użyciu potrafi oszukać narkotest na ślinę. Ile w tym prawdy? Kto wie.
W przypadku policyjnych narkotestów, które chyba są właśnie na ślinę, mogłyby pomóc.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Slyszalem ze Kwasek cytrynowy przed kontrolą pomoże.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
To musiał być naprawdę mocny towar jak trzymał 3 dni. Ja dla bezpieczeństwa jeszcze przez 6 i pół dnia bym z domu nie wychodził.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół