nasiona marihuany

Pogoda

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, zapowiadaja kolo zera a nawet przymrozki ale w tym roku zaczalem juz szybciej z racji braku czasu bedzie na nastepne miesiace. Przykrycie mlodych siewek agrowloknina powinno je ochronic ??
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Ja mieszkam na północy Polski i mają być przymrozki ale niczym nie będę przykrywał rośliny mają już 3 piętra to spokojnie dadzą sobie radę , dostały oprysk z Asahi sl wyczytałem żeby dawac przed przymrozkami to nie będzie stresu i będzie git .
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
no ja też na północy ale niestety nie mialem jak przetransportowac roslin w stanie lisciowym i na spocie wsadzalem nasiona z kielkami i sie zastanawiam czy ich nie zmrozi zapomnialem sprawdzic pogode...
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Zależy kiedy wrzuciłeś te kiełki, jeśli dzisiaj to trochę słabo, ten weekend ma być najzimniejszy. Znacznie to zmniejsza szanse na powodzenie i wyrośnięcie sadzonek. Można przykryć je butelką, by choć o stopień dwa wzrosła temperatura. Pozostaje być dobrej myśli.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Przedwczoraj polecialy na spota, dobra mysl tak zrobie jutro :smokee:
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Z doświadczenia wiem że kiełek od razu na spota to słaby pomysł... najlepiej zrobić sadzonki i najpewniejszym sposobem jest wysadzanie ok.15 maja bo będą już miały dobrą pogodę do tego należy śledzić pogodę na najbliższy tydzien.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół