nasiona marihuany

Plastikowe pudło

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Siemano growerzy. Zastanawiam sie czy dać sadzonki do plastikowego pudła z ówczesnie zrobionymi otworami wentylacyjmymi i postawic odrazu na dwór z racji tego temperaturka przez najblizsze dni przewidywana jest na ponizej 20°. Myslicie że to zadziała?
--------
Dla tych którzy mają zbyt duzo pytań dlaczego odpowiem wprost.. niemam w domu miejsca w ktorym przy oknie swiatlo padaloby idealnie przez cały dzień.. Pozdrawiam i z buchem !
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Wykielkuj w domu i w dzień możesz wystawiać na dwór, do połowy maja ma być zimno o poranku także na noc chowaj do ciepełka.
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Dzięki za odpowiedz nie pomyślałem mój błąd.. poprostu jest to mój pierwszy plant i pochłaniam w dosyc krotkim czasie sporą dawkę informacji.. czlowiek sie gubić zaczyna <lol>
Ale tak z czystej ciekawosci zapytam czy w takim pudelku z wentylacja utrzymywaloby sie w noc jakiekolwiek ciepło ?
Dodam że planty to 4x easy sativa od FS i jeden Auto tez od FS (w gratisie dali) pozdrawiam.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie wiem dokładnie co to za pudełko z wentylacja, ale to raczej przekombinowane, jak masz Easy Sative to kielkuj do doniczek 500ml, AF to samo, jak masz możliwość to lepiej sobie mini szklarnie z foli zmontuj i będą mogły stać nawet w nocy, zerknij sobie w dział Outdoor/Szklarnia, tam jest wszystko wyjaśnione co o jak
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Polecam szklarnie z butelki i po wykiełkowaniu od razu na out żeby sie hartowały, nie ma tragedi z tą pogodą, moje od ponad tygodnia były od kiełka na spocie i wyszły elegancko a zastosowałem jedynie takie szklarnie z buetelek
Pozdrawiam <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół