nasiona marihuany

Czy susz CBD od drziolko można palić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Snuffik

New member
Rejestracja
Mar 18, 2019
Postów
2
Buchów
0
Siema, mam pytanie - czy susz CBD że sklepu drziółko można palić? Bo pod każdym z ich produktów jest napisane, że susz CBD nie jest przeznaczony do sporzycia, tylko do celów dekoracyjnych. Więc sam już nie wiem.
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Siema, mam pytanie - czy susz CBD że sklepu drziółko można palić? Bo pod każdym z ich produktów jest napisane, że susz CBD nie jest przeznaczony do sporzycia, tylko do celów dekoracyjnych. Więc sam już nie wiem.

Pytanie po jaka cholere to palic ? To sa normalne konopie przemyslowo o zerowych substancjach psyhoaktywnych .
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Chciałem spróbować, podobno poprawia koncentrację i ogółem ma dobrą opinię w internecie.

Tylko że palenie CBD nie ma sensu, podczas spalania stracisz większość kannabinoidów, ten susz prędzej nada się do waporyzatora niż do palenia, więcej szkód narobisz dymem, niż zyskasz przez szczątkowe ilości CBD. Waporyzatorem chociaż wyciśniesz z tego CBD przy inhalacji.
 

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
Czekolada mleczna z ziarnami konopi jest takie cos, lecz |CBD| tam nie uswiadczysz, ale koncentracje powinno zwiekszyc <wodna>
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
raczej gorzka czekolada poprawia koncentracje bo jest w niej zawarta duza ilosc magnezu. w mlecznej sa sladowe ilosci orzecha kakaowca :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół