nasiona marihuany

Potrzebny inżynier z miernikiem pH :D!

Wyszukiwarka Forumowa:

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
Siemano, do matki boskiej pieniężnej troche daleko a krzaczek zając może uciec;
mianowicie, czy ktoś mógłby sprawdzić jaka woda z sklepu ma odpowiednie pH? Do teraz używałem angielskiej "one" która ma 7 pH. Dzięki z góry za pomoc i pozdro panowie :D!
:harvest:
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
popatrz po etykietach widzialem na jakiejs butelce w żabce cos w stylu ,,ph od-do najoptymalniesze dla czlowieka pij tylko naszą wode bo inni w hu*a walą i wyschniesz"
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
popatrz po etykietach widzialem na jakiejs butelce w żabce cos w stylu ,,ph od-do najoptymalniesze dla czlowieka pij tylko naszą wode bo inni w hu*a walą i wyschniesz"

noo wlasnie byku problem jest taki ze ku**a np taka kropla bezkitu nie pisze ile ma pH i np żywiec też nie
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
noo wlasnie byku problem jest taki ze ku**a np taka kropla bezkitu nie pisze ile ma pH i np żywiec też nie

to są chwasty! nie muszą pić ,,markowej" wody to było na jakiejś tanszej ale wpisz sb w google ,,rankig ph wody" bo znalazlem takie cos nie wiem na ile to jest rzetelne i na ile ph wody sie zmienilo od czasu badania (bo hu*a ich obchodzi pewnie jakie ph ma ich woda jesli nie napisali na butelce informacji jakie powinna miec a jest zdatna do picia)

wgl wiem ze na jakiejs taniej wodzie z zabki jest takie info bo jak szedłem do szkoły to kupilem w zabie i czytalem sobie etykiete. Zapamietalem to bo od razu pomyslalem ze moznaby nią krzaki podlewac bo miernika nie chce kupowac a i jak sie ktos w mundurze po drodze napatoczy i po wytrzepaniu plecaka zobaczy tylko zaplombowaną butelke wody to latwiej bedzie mu uwierzyc ze to dla mnie.
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
to są chwasty! nie muszą pić ,,markowej" wody to było na jakiejś tanszej ale wpisz sb w google ,,rankig ph wody" bo znalazlem takie cos nie wiem na ile to jest rzetelne i na ile ph wody sie zmienilo od czasu badania (bo hu*a ich obchodzi pewnie jakie ph ma ich woda jesli nie napisali na butelce informacji jakie powinna miec a jest zdatna do picia)

wgl wiem ze na jakiejs taniej wodzie z zabki jest takie info bo jak szedłem do szkoły to kupilem w zabie i czytalem sobie etykiete. Zapamietalem to bo od razu pomyslalem ze moznaby nią krzaki podlewac bo miernika nie chce kupowac a i jak sie ktos w mundurze po drodze napatoczy i po wytrzepaniu plecaka zobaczy tylko zaplombowaną butelke wody to latwiej bedzie mu uwierzyc ze to dla mnie.


jak sie z toba skontaktowac byku malinowy oprocz tutaj bo jeszcze nie moge wysylac wiadomosci xD

---------- Post Zaktualizowany 00:24 ---------- Data pierwszego postu 00:13 ----------

o ja pie***le jedna wiadomosc na 24 godziny
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Te rankingi wody to o kant ch**a rozbić, sam sprawdzałem i polowa w moim wypadku się nie zgadzała... Wszędzie jest inaczej. Nie ma co hajsu wydawac, podlewaj kranówką odstaną 24h i dolej do niej 1ml octu na 1.5l wody i PH bedzie prawidłowe, pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół