nasiona marihuany

GandziorOut vol.V | Nieznane Pecyńskie Rejony

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile pyknie na samych pecynach?


  • Łącznie głosujących
    24
  • Poll closed .

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Witam ponownie cały haszysz





W tym sezonie głównym celem jest sprawdzenie kilku miejsc, zrobienie pestek fem. na następne lata i przy okazji zrobić jakiś zapas palenia.


Poniżej lista odmian które potencjalnie pojawia się w ów bajzlu:

Guerilla Gold x Nepal x Hindu kush - GGS
Amnesia x G13 - GGS
TNR - KC Brains
Maroc - HolenderskiSkun
Early Top Skunk - Bull Seed Bank
Passion #1 - DP
Purple #1 - DP
Frisan Dev - DP
Early AK 47 - HolenderskiSkun
S.A.D Fast version - Sweet Seeds
Critical Mass x Greencrack S1 - OS [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION]
Red Purps - FameleSeeds
Early Window - HolenderskiSkun
Polish Outdoor - HolenderskiSkun
Rusian AK 47 - HolenderskiSkun
Outdoor GRAPEFRUIT - HolenderskiSkun
Hash MONSTER - HolenderskiSkun
Purple Maroc - HolenderskiSkun
Super Early x (s6xhk) - własne
Super Early x Big DaddyAuto - własne
(ulduz x royal dane)x(wild pakistan x royal dane) x (PurpleMaroc x GSC) - własne
GGS Mix Paf/AF - własne

Na pewno coś pominąłem także się dopisze.






Jeśli chodzi o spoty to będzie kilka. Ile dokładnie to wyjdzie w praniu...




O nawozach i treningu będę pisał na bieżąco, w updejtach.


Pierwsza partia pestek Sez/Paf poszła do wody 15-18 kwietnia, druga 10 dni później.

Na dniach siewki z poniższych zdj lecą na spota gdzie czeka foliak







Tu około 40 Sez/Paf fem. już od kilku dni pod folią






2xMaroc od [MENTION=72717]HolenderskiSkun[/MENTION] dziś poszły w docelowe medium około 100l.





W trakcie manewrów



Kilka maluszków z bliska...









I na koniec dwie roślinki z jednej kulki, jedna normalna, druga mutant trzylistny :)


Do usłyszenia czorty ???:sunny:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Lecisz ziomek jak zawsze grubo :jaraczz:

Zasiadam na samym przodzie i kibicuje z całego serducha !
Pozdro na rejonie :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Ganja zobaczymy jak w tym roku będziesz tutaj pokazywał swoje osiągi. Pozdro życzę sukcesów. Dzięki za pestki. Piona.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Troche za szybko dałeś na dwór mimo że pod folia to komfortu nie będzie bo kilka nocy z rzędu ma być chłodno w okolicach 0'C tez juz bym chciał by moje rosły na dworze ale trzymam w boxie jeszcze troche...życzę powodzonka i oby bezpiecznie do harvestu a będzie dobrze!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Troche za szybko dałeś na dwór mimo że pod folia to komfortu nie będzie bo kilka nocy z rzędu ma być chłodno w okolicach 0'C tez juz bym chciał by moje rosły na dworze ale trzymam w boxie jeszcze troche...życzę powodzonka i oby bezpiecznie do harvestu a będzie dobrze!

Może i trochę za szybko ale nie mam jak u siebie trzymać siewek nawet na podwórku, wolałem dać w okop i mam spokój, pogoda się z***ała elegancko zimno deszczyk przyjemnie się pracuje :)
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dla mnie też największym dylematem było to czy już dawać na spota, czy może jeszcze chwile poczekać :) Widzę że szykuje się grubo, będę obserwował.
Może przyjdzie sezon gdzie i ja polecę z czymś grubo, ale niestety miejscówek w moje okolicy nie ma za dużo, jeśli są to jakieś wioskowe ćpunixy-sebixy znajdą wszystko.

Ciekawy jestem tych roślin od DP i HS, z fartem do końca :harvest:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Takie fotorelacje warto śledzić braciszku.... Powodzonka! Będę zaglądał bo podobnie lecę z odmianami <peace>
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Elegancko, oczywiście buszek leci :spalony: moze masz coś na zbyciu z genów własnej roboty? Szczególnie te z ulduz x royal dane mnie ciekawią. Jak się nie mylę to geny od booma. Miałem kiedyś mocarne i świetnie wyglądajacy susz. Też niebawem startuje i chętnie bym przeteatowal. Daj znać priv jak coś.

Pozdro
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ja też mam już posadzone kilka sztuk normalnie w glebie przykryte siankiem i niektóre pod butlami. Wiem,że teraz mają być z 2 zimne noce,no trudno zobaczymy,mam nadzieję że dadzą radę.

Myślę,że Twoje spokojnie sobie poradzą, na ciekawy ogólnie pomysł wpadłeś z tym dołkiem,sianem i folią :D

Życzę powodzenia i czekam na kolejną aktualizację!!!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Jak zawsze będzie na co popatrzeć. Niedługo i ja ruszę z fr :) powodzenia!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Powodzenia do końca:harvest:Moje na razie dopiero co wyszły z ziemi.Będę zaglądał i pozdrawiam<peace>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
MiniUp :sunny:

Byłem dziś zainstalować kolejne niemowlaki w dwa foliaki, przez kilka dni temperatura ma spadać poniżej zera, ale to najmniejszy problem bo już mroziło jak był 1 foliak i bez problemów. Na jednym spocie woda gruntowa jest poniżej 50cm i rozkminiam tam czy robić kopce czy jednak większe wyizolowane medium na jakiś podwyższeniach, nie znam za bardzo jescze tych rewirow i nie wiem jak później z tą woda czy spadnie czy nie...

Dziś znalazłem kilka kulek Nepal x hindu kush reg bodajże od [MENTION=84833]Chory Królik[/MENTION], ciekawe geny postaram się coś kulkę porobić....


Jakieś tam maluszki że swoich kulek




Next UP już pewnie z wysadzonymi maluszkami. Do zoba rozbujniki :freak2:​
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Siema :)

Coś około 30 mix sez/paf w docelowych miejscach stacjonuje pod Kloszami, reszta roslin rozłożona na 3 foliaki co by podgonily trochę. Pogoda jest jaka jest, nie narzekam działam powoli bez pośpiechu, do końca maja chce już zakończyć wysadzanie paf/sez i wjechać z auto. Straty jakieś tam są ale to jest normalna sprawa przy siewkach out.

Jakiś tam foliak



I kilka zdj przykładowych panien te akurat z kulek GGS z tamtego roku bedzie kolorowo






Powoli zacznie się to jakoś kręcić :freak2:​
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Yo.

Byłem dziś zapodać FIM tam gdzie trzeba, te co w ziemi fajnie idą, jak na taką pogodę. Na dniach ma się trzymać fajna temperatura w nocy i deszczowo, idealnie na wysadzanie hehe. W foliaku z Regami mixGgs wyczajiłem pierwszego facia heh. Około 50 sadzonek Sez. / fem. przygotowałem do przeprowadzki specjalnym środkiem transportu na pecynska bazę...gdzie będzie główny punkt rozrzutowy. W tym roku staram się o jak najlepiej doświetlone miejsca co by potencjału pestek nie zmarnować.

Łapcie kilka fociszi z ów poczynań


Na dzień dobry




Ów samiec




Ziemia na spocie głównie torf lekko iłowaty i trochę kamieni, na jesieni dawałem obornik a na wiosnę próchnicy z okolicy :)



I kilka modelek przykładowych










Narazie to tyle, trochę za łapczywie skiełkowałem tych kulek, ale przynajmniej sporo odmian... Będzie ostra jazda :dance:​
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
to to (ulduz x royal dane)x(wild pakistan x royal dane) x (PurpleMaroc x GSC) da rade dojsc bo mam go od Cb ale lezy poki co :)
ile tych frisian dew sadzisz ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół