nasiona marihuany

GandziorOut vol.V | Nieznane Pecyńskie Rejony

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile pyknie na samych pecynach?


  • Łącznie głosujących
    24
  • Poll closed .

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Miałem fajne fotki bobów i mi gdzieś przepadły, aktualnie nie mam czym cyknąć i o to podsumowanie bez zdj, fotki zrobię i dodam później jak odsapne i zregeneruje głównie głowę po sezonie.


Zarówno główne jak i pośrednie cele z pierwszego postu spełnione w 100% także Panowie widzimy się za rok.

.
W tym sezonie głównym celem jest sprawdzenie kilku miejsc, zrobienie pestek fem. na następne lata i przy okazji zrobić jakiś zapas palenia.



Polecam w ciemno Pafy S. A. D od Sweet Seeds najlepsze zioło, 4 rośliny zaczęły flo równocześnie połowa sierpnia, kosa drugi tydzień października.


Zdj którego nie wstawiłem wcześniej w FTR.

Na zdj widać 2 sztuki ów pafow, zdj z 01.10, foty słabej jakości ale coś tam widać postaram się cyknąć jakieś suche na dniach :)

IMG_20191001_094051.jpg



Dzięki za buszki i pozytywne komentarze, można przenieść do zakończonych.

Te forum to istny skarbiec wiedzy i nie tylko.



Teraz cieszę się że na przestrzeni lipca i sierpnia robiłem tak dużo zdj, teraz cofam sobie 2 strony wstecz i morda się cieszy jak to tam rosło hehe
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Głównie gss, jest tylko jeden szkopuł, pestki mi się pomieszaly :jprd::sunny::sunny: nie wiem które reg. a ktore fem. Nie wiem dokładnie co to za geny bo były to sionka z Osów z forum ale na 100% grzesiowe krosy jedne regi fajne mam, ojciec z sierpnia ładny gruby rozrosniety i śmierdzący samiec, matka również ggs gotowa na bursztyn koniec września topki zbite na kamień... :crazy:

Moc jest z nami, ludzie co dostali na testa mix małych niepozornych topków po kilku dniach mówili że bez kropli do oczy nie idzie się przy ludziach pokazać po inhalacji gałki czerwone jak diabli także nic nie trzeba mówić hehe
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Co prawda zdj z końca sierpnia ale aż żal go do tej fotorelacji nie dodać także tego :bongo4:

IMG_20191205_185903.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół