nasiona marihuany

Cichy wentylator

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Siema. Pszukuje jakiegos cichego wentylatora, mam zamontowany prima klima, ale on wyje jak odkurzacz. Mozecie cos polecic ?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siema. Pszukuje jakiegos cichego wentylatora, mam zamontowany prima klima, ale on wyje jak odkurzacz. Mozecie cos polecic ?

Ludzie mówią ciągle o tych TD Silnet, może rozejrzyj się za nimi ;) Ja mam wentylator łazienkowy 35dB, na razie mnie nie irytuje i zasnąć przy nim też zasnę. Myślę nad komputerowym, rozglądałem się dziś i wpadł mi w oko taki 140mmx140mm z wyciągiem 160cm3, głośność 26dB. Drukarkę 3d mam więc, mocowanie do niego bym sobie wydrukował tak jak do tego używał bym go dalej, ale za mały wyciąg ma bo tylko 70cm3
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wentylatora nie polece, bo tez szukalem i nic lepszego niz td silent/prima klima nie znalazlem - kup wiekszy niz potrzebujesz i skrec mu obroty, powinno pomoc. Polecic moge tlumiki akustyczne grow air, dwie sztuki (przed i za wentylatorem) - u mnie daly bardzo duzo. Do tego wypadaloby skonstruowac skrzynke na wentylator, ktora mozesz wylozyc np. pianka akustyczna (piramidki). No i jak najmniej zagiec na rurach ;)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Honza dzieki za pomysl, dzieki Tobie widze swiatelko w tunelu. Pozdrawiam.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Do tego wypadaloby skonstruowac skrzynke na wentylator, ktora mozesz wylozyc np. pianka akustyczna (piramidki).
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] Czy wentylator nie będzie się grzał w takiej skrzyni z gąbkami?

Wybacz za offtop
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] Czy wentylator nie będzie się grzał w takiej skrzyni z gąbkami?

Wybacz za offtop

Zalezy jaki, trzeba spojrzec na specyfikacje w jakich temperaturach moze pracowac.
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
A taki Wentylator kanałowy TD 160/100N SILENT S&P to jest to samo oczym piszecie? pytam bo niby firma ta sama ale rozni sie wygladem i cena od pozostalych.[238zl na alledrogoo] Czy uwazacie ze do namiotu 50*50*140 bedzie taki odpowiedni ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
A taki Wentylator kanałowy TD 160/100N SILENT S&P to jest to samo oczym piszecie? pytam bo niby firma ta sama ale rozni sie wygladem i cena od pozostalych.[238zl na alledrogoo] Czy uwazacie ze do namiotu 50*50*140 bedzie taki odpowiedni ?

clear.gif


To jest to o czym mówimy. Za ciszę trzeba płacić. Możesz wziąć ten tańszy i później jojczeć, że Cie oklamali na tym haszu.
Ja od siebie polecam producenta Harmann, też cichutko pracuje od nich sprzęt. Mam wersję 125mm 180/240/360 czy jakoś tak. Na najmniejszym bieegu pewnie będzie Cobzasysal ściany boxa. Chyba że Masz zabitego boxa z płyty to będzie jak znalazł.

p. s. w ilu tematach jeszcze zadasz to samo pytanie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół