nasiona marihuany

S2 E1 outlet 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

brytol

Member
Rejestracja
Gru 13, 2018
Postów
6
Buchów
0
gratulacje, mi rolnik za***ał rośliny... 2 piekne krzaki
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Aam pytanie trochę nie w temacie ale nie chce zaśmiecać forum więc piszę tu. Stosuje ktoś BIOTABS bo chce teraz pociągnąć na tym papu i jestem ciekaw opinii. Dokupić coś jeszcze do startowego zestawu czy on w zupełności starczy?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Aam pytanie trochę nie w temacie ale nie chce zaśmiecać forum więc piszę tu. Stosuje ktoś BIOTABS bo chce teraz pociągnąć na tym papu i jestem ciekaw opinii. Dokupić coś jeszcze do startowego zestawu czy on w zupełności starczy?

Tak z 1/3 forum stosuje hehe Wystarczy wejść w fotorelacje i popatrzeć :) Ja polecam zrobić raz na samym startowym, a potem ewentualnie przemyśleć jakiś dodatek na flo...
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Tak z 1/3 forum stosuje hehe Wystarczy wejść w fotorelacje i popatrzeć :) Ja polecam zrobić raz na samym startowym, a potem ewentualnie przemyśleć jakiś dodatek na flo...

No właśnie obejrzałem kilka i nie zabardzo ludziska piszą co kiedy i jak dodać, a zastanawiam się nad pk tee od biotabsa
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Tam nie maco pisac jak lecisz praktycznie na samej wodzie... masz tsm ulotke i stosuj sie do niej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół