nasiona marihuany

Growbox budowa

Wyszukiwarka Forumowa:

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Witam buduje growbox niestety mam ograniczona powierzchnię udało mi się wycisnąć Max 180x75x170.
Planuje zamontować HPS 400W z odblysnikiem Wings i tu pytanko na ile AF się nastawić doniczki 11l czy tyle W starczy czy brać 600W ?
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Wiem że jest kalkulator tylko większość boxow w podstawie ma raczej kwadrat ma to jakiś wpływ?

---------- Post Zaktualizowany 17:42 ---------- Data pierwszego postu 17:39 ----------

Wiem że jest kalkulator tylko większość boxow w podstawie ma raczej kwadrat ma to jakiś wpływ?

Boję się że boki boxa mogą być niedoswietlone A chce tam zmieścić ile się tylko będzie dało w granicach zdrowego rozsądku oczywiście:)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Wiem że jest kalkulator tylko większość boxow w podstawie ma raczej kwadrat ma to jakiś wpływ?

---------- Post Zaktualizowany 17:42 ---------- Data pierwszego postu 17:39 ----------



Boję się że boki boxa mogą być niedoswietlone A chce tam zmieścić ile się tylko będzie dało w granicach zdrowego rozsądku oczywiście:)

Nie wydaje mi się by to miało jakiś wpływ. Na 1m2 przypada 9 roślin, tak wywnioskowałem z czytania forum :spalony:
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Będę próbował 12 zobaczymy jak to będzie wyglądało jak skończę budowę niedługo ruszam z fotorelacja to zapraszam na oględziny <joint>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Roslin wsadz ile chcesz, ale przy takich wymiarach lepiej zawiesic dwie lampy, 2x250w lepiej doswietli powierzchnie niz jedna 600w, przy ktorej rogi beda mocno zacienione.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół