nasiona marihuany

PierwszyRaz! AutoOUT 18x Plant AK/Critical/Duck/Amnesia/StrongBerry

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Weź go wymieszaj z ziemią bo tak posypany mało co uwolni do gleby.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, zaglądam do twojego wątku żeby zobaczyć różnice między naszymi plantami, ponieważ są w podobnym wieku i faktycznie widzę dużą różnice mimo że moje od jakiś 10dni mało co urosły na out'cie.
Psiknij im Asahi 2ml/1l + podlej może jakimś ukorzeniaczem jeśli myślisz że coś mogłeś naruszyć + biochymusa tak jak zaleca producent.
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Siemanko! :spalony:

Odświeżam post, ponieważ mam pewnien problem...

Otóż na liściach sześciu z osiemnastu roślinek pojawiły się "dziury". Wygląda to jakby zostały "wypalone" od środka.









Macie pomysły jak z tym zawalczyć?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Coś je podgryza, ale nie ma tego czegoś na roślinie więc oprysk pewnie nie wiele da. Nie wygląda to tez na tyle groźnie żebyś musiał się jakoś bardzo przejmować.
 
T

timi44

Guest
Przedziorek.pryskaj envidorem 240sc i nie kombinuj z domowymi wywarami.spryskaj rosliny z dolu z gory i wszystko co zielone dookola spota.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Te duże dziury nie wyglądają na przędziorka, prędzej ślimak albo jakiś większy owad.
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Witam.
Dawno nie było żadnej aktualizacji więc wreszcie nadeszła :)

Dzień 36

AK 472


AK Passion


AK 482


Strong Berry


Critical Orange Punch


Duck


---------- Post Zaktualizowany 22:28 ---------- Data pierwszego postu 22:20 ----------

Tutaj zdjęcia z drugiego spota ale niestety nie tak ładnie udokumentowane jak poprzednie, jedna roślinka miała wtedy znaczne problemy jak się nie mylę to był Passion, jednak przetrwał ten trudny okres :)

Dzień 39









---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:28 ----------

Więc lecę dalej z zaległymi zdjęciami, zbliżamy się do teraźniejszości :D

Dzień 51

AK 472


AK Passion


AK 482


Strong Berry


Critical Orange Punch


Duck


---------- Post Zaktualizowany 23:44 ---------- Data pierwszego postu 22:35 ----------

I wreszcie aktualne zdjęcia
Najpierw opiszę jeszcze krótko co się działo jak mnie tu nie było:
-roślinki na spocie gdzie jest ich 12 zostały opryskane środkiem na przędziorka (pomog, chociaż jakieś małe dziurki czasem się gdzieś pojawiają), oraz dostały Ashai
-około 45dnia na obu spotach podlałem wszystko wodą z platonem K


Dzień 57

AK 472


AK Passion


AK 482



Strong Berry


Critical Orange Punch


Duck


SPOT Z 12 ROŚLINKAMI

AK Passion

Myślałem, że już nic z tego krzaczka nie będzie, ale odżył :)

Duck

Ten duck jest warty tego wyżej... nie wiem co do za odmiana, ale na pewno nie duck bo przecież on powinien mieć zmutowane liście

Amnesia

Zapowiada się świetnie :headbanger:

AK 472


AK 482


Critical Orange Punch


AK 472

Najmniejszy z 472 i jeszcze te kropki na liściach :/ jakieś pomysły co to może być?

AK 47

Mały, ale wariat - oblepiony topkami od góry do dołu :D

Purple

Moje zmartwienie... Ta roślinka dostanie swoje 5 min na końcu :zombi:

AK 472


AK 47


Purple
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Więc zanim podzielę się moim problemem to małe podsumowanie:

Roślinki na spocie gdzie jest ich 6 są wzrostowo w miarę równe -sięgają do kolana. Póki co na każdej zapowiada się od 4 topów do 8-9, ale sytuacja się wciąż rozwija.

Spot z 12 roślinkami: tutaj mamy dość duże zróżnicowanie wzrostowe. Wiem, że 2-3 roślinki mogą być mniejsze przez uszkodzenie korzeni w trakcie przesadzania, ale ogólnie ciężko wyjaśnić, aż tak dużą różnicę w rozmiarze. Jedno AK 472 coś męczy, jeśli wiecie co do proszę o komentarze.

Ogólnie biorąc pod uwagę, że to moja pierwsza przygoda z uprawą chyba nie idzie mi najorzej. Wiem juz na pewno, że DUCK'i z pewnością nimi nie są :D
Treningu żadnego nie stosowałem, a roślinki ładnie rozrastają się na boki i wypuszczają boczne topy.
Nawozów, za wiele nie stosuję. Dziś wleciała kolejna porcja Platona K. Jeśli na zdjęciach widzicie jakieś niedobory to czekam na komentarze :study:

PROBLEM






Czy ta kobieta ma jaja??

A już tak na poważnie, to słusznie myślę, że to facet? Myślicie, że mógł mi już coś zapłodnić? Czy jeszcze nie jest za późno?
Jeśli mam rację i uważacie, że powinienem go usunąć to dajcie też znać czy sie na coś nada, choćby na makumbę?
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za kom pod moim tematem, faktycznie miałeś problem ze światłem na początku a teraz twój spot musi być dużo lepiej oświetlony niż mój tegoroczny :)

Dobrze to się zapowiada, naświetlona miejscówka widocznie połową sukcesu :)
Wytnij tego samca zanim zapyli ci całego spota, czasami się widocznie trafią. Chociaż to bardziej herma będzie.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Szkoda że Ci herma wyszła, kasuj ją póki nie zapaliła reszty.
Ogolnie za***iste automaty. Ciekaw jestem tego Critical Orange Punch.
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Herma została zabrana już wczoraj. Wsadziłem ją do doniczki, ale niestety się nie przyjęła, więc ususzę i spróbuję makumbę zrobić, chociaż chyba jeszcze za młoda żeby kopało,ale jednak zawsze jakieś doświadczenie w produkcji :D

Poszło kolejne zamówienie na nasionka. Tym razem wystąpią:
Auto Amnesia Haze x5
AK47 Automatic x5
Auto Mass Monster #2 x1
+dwa gratisowe
wszystko od Holenderski Skun
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Herma została jeszcze w doniczce i trochę zaczęła odżywać więc może jeszcze podrośnie


Nasionka przyszły i już je kiełkuję :)

 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Mały update!:salut:

Już ponad 70 dni rosną moje piękne panie...
W fazie kwitnienia podlewam je wedle stanu gleby, czyli kiedy jest potrzeba to daje im wody.
Ponadto podlałem je dwa razy z Plantonem K i to tyle jeśli chodzi o nawożenie.

Jestem bardzo ciekawy waszej opinii, o ile większy mógłby być plon jeżeli nawoziłbym panie częściej i większą ilością produktów?:scratch:

Do rzeczy...
Spot #1
Dzień 69

























Spot #2







Poza tym nowa partia rośnie :meksyk:


Jeśli dotrwałeś do końca zdjęć to jestem Ci bardzo wdzięczny :running-around-smil
Daj znać czy się podobało i jeśli masz jakieś uwagi to śmiało, konstruktywna krytyka mile widziana :D

Pozdro! <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół