nasiona marihuany

co to za pajączki?

Wyszukiwarka Forumowa:

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Witajcie, chciałbym zapytać co to są za pajączki które opanowały wszystkie krzaki i jak się ich pozbyć? jakimiś dobrymi chemikaliami? Karate Zeon 050 CS? co polecacie?
IMG_7035.JPG
IMG_7036.JPG
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
253
Buchów
414
Odznaki
2
Hej. Karate raczej da radę, ale pryskaj rośliny także od spodu liści, nie tylko od góry. Używałem też Decis i też pomagał na różne robactwo. Powodzenia i pozdro.
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Już kupiłem tylko zastanawiam się jak dawkować by nie spalić krzaczków ile ml polecacie na 1l wody? bo boje się przesadzić i spalić
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Nie no oczywiście że tak :lol3: tylko zobacz mam taką rozpiskę i nie wiem pod co podpiąć

IMG_7040~0.JPG



edit. nie dodało mi zdjęcia nie wiem czemu..
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
253
Buchów
414
Odznaki
2
No to według tej tabelki wychodzi dawkowanie od około 0.2ml do około 0.5ml na 1L wody. Spalić tym nie spalisz, chyba że coś pomylisz i dasz jakąś ekstremalną dawkę to wtedy różnie może być. Nie musisz się aż tak dokładnie trzymać tego dawkowania co do mililitra, możesz na pierwszy raz dać np. 0.3ml/1L wody i zobaczysz czy coś pomogło. Jak nie to po kilku dniach dasz 0.5ml/1L wody. Tylko trudno odmierzyć taką dawkę jeszcze jak ktoś ma jakiś mały opryskiwacz i rozrabia to na 0.5L wody. Kiedyś też się bawiłem w takie środki do rozrabiania, ale stwierdziłem, że to bez sensu zabawa. Teraz kupuję gotowe rozrobione już płyny w małych spryskiwaczach. Karate też jest w takim gotowym spryskiwaczu tylko nie wiem jak u Ciebie ze sklepami i z dostępnością.
P.S. Najlepiej wklejać drugi link spod zdjęcia, czyli Forum duze zdjecie.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Cześć!
Karate jest dobrym produktem ale nie zabija larw ani jaj więc przy jego użyciu walka z tym dziadostwem znacznie się wydłuża, ma on też 100SC
Ja stosowałem u siebie magus 200SC więc dawka jest o połowę większa a magus radzi sobie z osobnikami w każdym stadium i po jednym oprysku już miałem spokój.
Opryski zrobiłem dwa razy; po pierwszym oprysku i odczekaniu 3 dni sprawdziłęm kwiaty. Wszystkie osobniki które dostrzegłem były martwe. Drugi raz zrobiłem po około dwóch tygodniach, na wszelki wypadek.
Pająki też nie pojawiły się podczas następnych upraw
Różnica między preparatami jest w granicach kilkunastu złotych ale kup i sobie sprawdź, ja uważam że warto.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
To na zdjeciu, to nie przedziorek, za duzy.Podstawowe pytanie, czy one tylko tam sobie sa na tych krzakach, czy im szkodza?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ma racje za duyzy na przedziora :) Obsrtawialbym młoda mszyce. A na przedziory - Spidermite control SMC
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Nie mam zielonego pojęcia co to jest ale robi małe niteczki pajęczyny takiej :freak:
Już kupiłem karate 050 i Decis jak to nie pomoże to spróbuje ten środek mocniejszy jak napisał jeden kolega, no ogólnie nie spodziewałem się takiej dużej pomocy, dziękuje wam bardzo!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Jak karate nie pomoże. Za*** mospilanem coś musi temu zaradzić. Raczej karate zeo będzie ok na to.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół