nasiona marihuany

[SEZ/AUTO/PÓŁAUTO] Wiadome Ruchy w powieści ~ "Co Wiosną pościeli w Jesień będzie tufać"

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Elo JWP, elo JWP....



W zeszłym tygodniu obleciane wszystkie 3 spoty, więc zdjecia które pokaże mają po 4-5dni. Zaczynając:

Spot Malana

Pierwsze odwiedziny od czasu desantu. Tracę 4 sztuki Foto duck. Cała reszta podlana podstawą od Advanced (Blom+Grow+Mikro) plus B52. Oprysk z Asahi + Tytanic. Pokrzywy zarosły spota nie ziemsko więc się trochę powyciagały. Wybaczcie jakość ale komary muchy i ch*j wie co tam jeszcze nie pozwalają ustać w miejscu. Fotoducki:



https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1026294








I dalej 5 auto Kush oraz pozostała piątka mieszana z Malaną. Nawozy jak wyżej.







14

Dalej spot 14. Przedstawiam go po raz pierwszy. Miał nazywać sie inaczej, ale o***ali mnie z 7 krzaków. Do rzeczy. Dołki po około 10l. Mieszanka:

-100 procent ziemia kupna.
-szklanka dolomitu.
-szklanka kurzaka granulowanego.
-mikoryza przy podlewaniu.

W Roli głównej:

-5x Auto Kush(Female seds).
-2x Northen Light(Female seds).
-4x Auto AK47 (Holenderski Skun).
-2x Critical +2.0 (dinafem).
-1x White Widow XXL (dinafem).

Panie można powiedzieć w dwóch kategoriach wiekowych. Wszystkie dostały podstawę (Bloom+Grow+Mikro) plus B52. Wczesniej zalewane Biogrowem. Narazie 2 razy oprysk z Asahi + Tytanic. Rosno sobie.






















 

BakoHubson

Member
Rejestracja
Mar 19, 2019
Postów
8
Buchów
0
Elegancko lecisz mi niestety prawie wszystko zniszczył grad:(Przy zyciu zostały tylko 2criticale i 1xauto venemo
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Elegancko lecisz mi niestety prawie wszystko zniszczył grad:(Przy zyciu zostały tylko 2criticale i 1xauto venemo

Na szczęście w moich regionach gradu nie było, za to zalało mi spota + zlodziejaszki cwele. Więc w maju tego roku więcej strat niż w całej karierze. Masz jeszcze kilka dni żeby wrzucać automaty. Powodzenia <coolpalacz>

---------- Post Zaktualizowany 22:44 ---------- Data pierwszego postu 22:36 ----------

SPOT SEZONOWY

Tutaj nadrabiam straty. W doły po 10 sezonów (*), które zabrała powódź leci:

-4x Early Widow.
-2x Early AK-47.
-2x Passion 1.

Poturbowane po trasie.












I moja kapela automatów. Tak sano zalane podstawą (Mikro+Grow+Blom) plus Big Bud, Bud Candy Riso i coś tam jeszcze, juz nie pamietam.











Gleba na tych automatach bardzo szybko wysycha. Kolejny desant postaram sie już wytłamsić na hydrożelu. Zodobaczenia :guit:​
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Z autopsji wiem, że im więcej będziesz chciał wysadzić to i straty niestety nieraz rosną, jeden grower będzie płakał bo mu 10 sadzonek ślimaki zjadł, a drugi piardnie i do przodu. Ja w tym roku w sumie też na wariata poleciałem i straty miałem też spore, zwłaszcza, że osoba która mnie wciągnęła w ten fach w tym roku nie działa że mną ja przez 3 sezony z nim działałem i co nieco mnie nauczył to teraz niech odpocznie chłop. Ten rok zweryfikuje moje 3 letnie obserwacje i rozkminy...się rozpisałem :zombi:

Mam u siebie 1 Early Widow i 10 sztuk Early AK-47 od Holendra. EW jeszcze mała, a EAK-47 już ładne, to chyba pafy są jak dobrze pamiętam, bo i kilka sztuk już ma pierwsze włosy. Powodzenia, farta i bezpiecznego zakończenia tego projektu. <shiza>
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Siemanko, [MENTION=88279]Wiadome Ruchy[/MENTION] współczuję utraty pełnosezonów ale straty zawsze były i będą chyba u każdego outdoorowca;
ale doceniam upór, najważniejsze to nie przejmować się przeciwnościami losu tylko robić swoją robotę dalej.
Reszta roślin co przeżyła dobrze leci.
Oby do szyszek!

[MENTION=11233]GanjaChangeMyMind[/MENTION] - ja podobna sytuacja, tylko że trochę inaczej, mój grower'ski padawan w tym sezonie już ze mną nie lata po bagnach, chociaż zapowiada że jeszcze kiedyś wróci...
To może się skooperujmy i outdoor stulecia :D

Powodzenia i Sprzyjającego sezonu!
Tymczasem.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano!

Dzięki za dobre słowo, miło jest posłuchać takich samych zajawkowiczów z leśnej przełęczy. Ja uczyłem się wprowadzając w praktykę wiedzę przyswojoną z forum. Nie miałem tzw "Mentora". Wciągałem w to tymczasowo bliskie mi osoby ale ostatecznie działam sam i taka opcja najbardziej mi siedzi.

Spot Sezonowy

nie byłem aktywny na fotorelacji dłuższy czas, bo wskoczyłem do jeziora z telefonem w kiermanie. :jprd: Zaczynam od sezonów wysadzonych z początkiem czerwca. do tej pory z 2 razy podlane podstawą Adwanceta. Następnie poszedł na nie granulowany kurzak i zasypalem to jeszcze ziemią kupną. Od tej pory podlewa je deszcz, bo wilgotność gleby trzyma się na tym spocie bardzo długo. Early AK47 tak samo u mnie świeci większym wigorem od Early Widow. największy jest jednak P1. Panie zraszane mieszanką Tytanic / Asahi SL. Na większość HST w postaci łamania szczytu. Foty:


















W okolicy wysadziłem 10 automatów także do rodziny dołącza :

-5x White Widow.
-5x Old Mandarne.

od Grow Seeds. mieszanka medium to :

-150 l ziemi kupnej.
-50 l humusu.
-perlit.
-hydrozel.
-obornik.
-dolomit.

do tej pory 2 razy psikane Tytanic/Asahi SL.








a z najciekawszych rzeczy to dwie Amnesie i B.Berry powoli kończą swoją żywotność. pod kose poszedł również mikrus o nazwie "White Widow XXL " już nie długo pierwsze mienso :harvest: .














Na koniec filtrek z łodygi... Ciśnienie matką wynalazku. psuje smak dżosza ale survival zmusza do myślenia. pozdro!


[
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Sezonowy

tutaj na Early AK, Early Widow, P#1 pryskaNe Asahi z Tytanicem. zdjęcia z 23.07 <coolpalacz>














Dalej Automaty z tego samego spota, Aktualnie już w słoikach. zdjęcia z 23.07

Domina B.Berry 30.5g
Amnesia 18g
Amnesia LST 32g











i Dalej 5 razy WW Oraz już**** 2 Old Mandarine bo 3 wykopala zwierzyna. Z dwa razy psikane Tytanic**** oraz Asahi. podlewane deszczem od desantu. Rosno. zdjęcia również sprzed tygodnia.




 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Automatyczny
tutaj podlewane dosyć często Adwacetem. w tym roku po czytaniu jak uprawiać outdoor zdążyłem tylko raz psikać topsinem i nie ma żadnych problemów z plesnią. na niektórych spotach nie psikane wcale i tak samo zdrowe bez różnicy do tych z tamtego roku gdzie nak***ialem 4copryski topsinem amistarami w obawie przed szarą.**** szkoda zdrowia.



























****Critical 2.0 i WW XXL od dinafemu najszybsze, niedługo haratanie. te kompaktowe zbite to auto Kush'e od FS jestem z nich zadowolony.**** AK 47 od holenderskiego najróżniejsze, nie narzekam na nich w sumie jak zawsze. NL od FS najsłabiej.

Do usłyszenia <coolpalacz>
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Malana

Spot ten podzielony jest na dwie części. Jedną na której rosły femki, oraz drugą na której rosły Foto Ducki w regu. zaczynając od femek generalnie Spot miał być bardziej nasłoneczniony ale jak się nie mylę drzewa zasłaniają wschód słońca i wszystkie krzaki to typowe mikro SD. 5 sztuk od Karmexa

2x NL x Malana
1x Big Bang x Malana
1x NYCD x Malana
1 x Malana

oraz

5 x Auto Kush (female seds)

stawiam że to raczej na bank wina spota a nie genów ponieważ na innym spocie Auto Kush'e porosly mi o wiele ładniejsze. a tutaj każdy Krzak jest karłem. spot odwiedzony może z 3 razy. samopas, sprawdza teren w tym roku.
















Teraz druga część spota Malana na której rosło w sumie 13 x Foto Duck od [MENTION=4887]Karmex[/MENTION] ale po wyrwaniu męskich oraz stratach po sarenkach zostaly mi 4 zdrowe sztuki. ten spot wydawał się dużo mniej nasłoneczniony jednak krzaki o wiele dorodniejsze. 2 razy nawiezione 2 razy psikniete i jak na taki nakład pracy naprawdę jestem zadowolony. za rok wsystko posadze w tym miejscu i wykorzystam źródło wody.









Spot Automatyczny

tutaj panie bliżej końca zalane samą wodą, te dalej końca zalane koksami od Adwanceta jednak zaraz po podlaniu i tak się rozpadło ;)














czymtasem ... :tiphat:
[​
/FONT]
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Malana

5x Auto Kush oraz 5x Malana mieszana z poszczególnymi odmianami. wolałbym się tym nie chwalić ale dla zasady wstawię. Są takie małe że nawet sarna nie zniszczyła ani jednego bo było jej mnie szkoda.:sunny:







Dalej Foto ducki od [MENTION=4887]Karmex[/MENTION]. te w porównaniu znacznie dorodniejsze dlatego z 13 zostało mi tylko 3 przez lokalne Sarny. 12 sierpnia oprysk z topsinu i czekamy na kose. pierwszy usechł bo został przewrocony.









Spot Automatyczny

Fotki topków po wysuszeniu. Spot w większości już skoszony zostały tam z 4 planty. odpiszę go wraz z ścięciem ostatniego krzaka. mogę powiedzieć że wyniki z tamtego roku oraz fotorelacje kolegów demotywują mnie do siana autopestek jak mam latać 3 miechy na spota dla 30g z krzaka :zjarany:






Tymczasem #ysz !​
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,551
Buchów
3,801
Odznaki
10
Ja tam automaty daję tylko dla osłody na czekanie,a nie jako cel nr1. Słabsze to i bania szybko schodzi. Ale blancik z Autosa podczas podlewania sezonów smakuje super za każdym razem
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
647
Odznaki
4
(...) z 13 zostało mi tylko 3 przez lokalne Sarny. (...)

Cześć, na zwierzynę zacząłem używać HUKINOL, skondensowany ludzki pot (podobno).

Zawsze miałem problem z mieszkańcami lasu, rozwiesiłem dyspensery wokół spota, ani śladu zwierzyny ;)

powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Wonżua <coolpalacz>

Foteczki z suszenia. jakieś kawałki z automatycznego oraz Malany.















Teraz foto ducki. za dwa dni kończy się karencja i dostają zebro pod kosę.










I jeszcze to co zostało na spocie automatycznym.



















Wybaczcie zdjęcia. odwracałem jak zawsze ale coś nie działa. Pozdro # <coolpalacz>
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano!




w znacznej większości pokosiłem automaty
, teraz zapie**** z trymem. Mam nadzieje skończyć i czekać już tylko na mój cel główny czyli Sezonówki.

Spot Sezonowy

tutaj Panie 4 Dni temu zostały podlane podstawą od Adwacenta +B52 + Sensizym + Rizoskin + bud Candy. po podlaniu podsypałem od serca każdą obornikiem granulowanym i zasypałem to humusem żeby nigdzie nie uciekł. Oprysk Turbo dawką Asahi 2,5 ml (ostatni raz) + wapnowit + żelazo. Poszła również wycinka drzew od wschodu. Lepiej późno niż wcale .. :oczy: na niektórych jeszcze łamanie szczytów.

4x Early Widow
2x Early 47
2x Passion1













Uwaga. Taka lipa robi mi się tylko na tych szczytach które były łamane. nie wiem jak im pomóc :pl:













Tutaj jeszcze automaty samopasy z tego spota. również już pokoszone. ..









Jak wspominałem Malana oraz Automatyczny już pokoszone. Wszystko Ładnie się wysuszy, otrymuje, poszaluje to podsumuje te spoty.

Tymczasem #!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano <peace>

Wszystkie Automaty pokoszone, po trymowane i posłoikowane. Zaczynamy od typowych samopasów od Grow seds. z 14 sztuk zostaje nie pełne 4 przez lokalnego zająca sk***iela.










Tak konczyły te które poprzegryzał




Na szybko 3 foty z Spota Sezonowego





Końcówki automatów również z Spota Sezonowego. Old Mandarine i WW od Grow seed.






Foty z trymu Malana i Automatyczny















[
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół