nasiona marihuany

OczyKobry Automatyzuje Drugiego Boxa 250W HPS !.GGS.! - takie smaki

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Tak, dzisiaj nadeszla chwila kiedy wrzucam zdjecia i zakladam fotorelacje dotyczaca
drugiego boxa.

BigBud 75x75x180
Sunmaster 250W
Elektrox - 250-660W
Cooltube
Wentylator ssacy - P&S TD 160/100
Wentylator tloczacy -2x 120mm 12V
filtr weglowy
temp w normie jak i wilgotnosc


(na zdjeciu box jeszcze nie kompletny, drugi przewod z cooltuby i went. tloczace trzeba jeszcze zamontowac)


Nasionka kielkowane za pomoca Brunatnego Zlota

2x Grapefruit x Girl Scout Cookies
2x Girl Scout Cookies x G13
2x Green Crack x G13





Pozdrawiam fraglesy!
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kielkujesz w rumiankowym papierze do dupy? Niezly hardcore... nastepnym razem proponowslbym zainwestowac w recznik papierowy albo wrzucic po namoczeniu do ziemi ;)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Kielkujesz w rumiankowym papierze do dupy? Niezly hardcore... nastepnym razem proponowslbym zainwestowac w recznik papierowy albo wrzucic po namoczeniu do ziemi ;)

Nie widzialem zadnych przeciwwskazan. Zawsze dobrze kielkuja. co to ma do rzeczy? jaka to roznice robi?


Kielki namoczone 24h w wodzie wrzucilem wczoraj wieczorem na ten papier do dupy i dzisiaj juz z rana ladnie powychodzily. nic zlego sie nie stalo.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Życzę powodzenia. Powiedz mi czy mocno spada temperatura jak jest założona cooltube na lampę przymierzam się do zakupu nie bawem, no i czy ogranicza coś to światło jak twoim zdaniem spełnia to swoją rolę?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
[MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION] wiesz co? dopiero co niedawno odpalilem lampe i sprawdzam temperature. poki co 20cm od termometra i jest 34 stopni. ale to jest bez wentylatora mieszajacego i bez tloczacych no i bez nawilzacza co duuuzo daje przy zbijaniu temperatury. wsadze wszystko to dam znac.! a co do rozchodzenia sie swiatla. mysle ze jest ok! nie zauwazylem jakos mniej swiatla badz zacienionego miejsca w boxie. jak bedzie chu*nia to zdemontuje i dam zwykly odblysnik.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
[MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION] wiesz co? dopiero co niedawno odpalilem lampe i sprawdzam temperature. poki co 20cm od termometra i jest 34 stopni. ale to jest bez wentylatora mieszajacego i bez tloczacych no i bez nawilzacza co duuuzo daje przy zbijaniu temperatury. wsadze wszystko to dam znac.! a co do rozchodzenia sie swiatla. mysle ze jest ok! nie zauwazylem jakos mniej swiatla badz zacienionego miejsca w boxie. jak bedzie chu*nia to zdemontuje i dam zwykly odblysnik.

Spoko czekam za infem bo u mnie dochodzi już do 30 stopni.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
30 stopni to nie tragedia. :p jeszze pod lampa. :p znosnie, jak masz wentylator skierowany na HPSa. ja bez cooltuby mialem okolice 28 stopni przy lampie 25cm od szczytow z wentylatorem skierowanym na lampe. ;]
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Spoko czekam za infem bo u mnie dochodzi już do 30 stopni.

a Wiec. [MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION] w boxie mam 28 stopni z normalna wentylacja i jednym wiatrakiem wtlaczajacym. 120x120 SILENT FAN CORSAIR.
nie wlaczam drugiego bo mi dmucha boxa i robi sie bania. drugi przewod poprowadzony jest do gory zeby sciagal cieple powietrze. mysle ze jak doloze nawilzacz powietrza i wentylator mieszajacy spadnie do 25. Lampa z cooltube jest 25cm od termometra.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Dokładnie.Ja to bym je jeszcze jakąś perfumą prysną, co by boby ładnie pachły.

zapewne i bez tego dobrze by pachnialy :p tzn beda pachniec.

ale powiem Ci ze to brunatne zloto bo tym podlewalem nasiona. oczywiscie rozrobione z woda. no to zapach byl ladny. jak cheetosy serowe :p

haha chcialem napisac ze juz pachna krzoki, a to nie ta fotorelacja :p pelnosezonowe juz ladnie smierdza. ! otworzenie boksa na 5 sekund jest powaznym przypalem :p haha


No i Jado Pany z Gnojem.
Dzien 1 bo mozna to tak nazwac.! Przenioslem je do nowego boxa bo przeca przypomnialo mnie sie, ze tam leci 12\12 a dla AF To lipa.! od 1 dnia jak najwiecej slonca. No to jadymy 20/4
CD80A8CD-5D58-416C-89B6-E881B30E2710.jpeg
 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Witam, a ja wiem ktory to dzien? chyba 12.
zostaly przesadzone 4 najwieksze. tyle ziemi mi wystarczylo... musze zakupic jakiego Growmixa na przyszlosc juz bede miec worek.

tak to wyglada.
435A249C-6215-4D79-9823-094805C11F7E.jpeg
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Nie wiem co mnie bardziej śmieszy, ta deska do krojenia ustawiona na doniczce czy ta mała cooltuba <joint>
Grow na patencie, szanuję :D Ciekawe odmianki, chętnie obadam co tam Ci z nich wyrośnie :p
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
czemu na patencie? cooltuba chyba dobra na 250W :p a deska do krojenia zostala bo mialem na niej te male doniczki ;] juz usunieta :p hehe .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół