nasiona marihuany

Wina pośrednika czy dystrybutora?

Wyszukiwarka Forumowa:

skunnek666

Member
Rejestracja
Maj 15, 2018
Postów
11
Buchów
0
Sieeemanooo zamawiałem przez thc-thc pestki od ak seeds dokładnie amnesia ak auto na 70 pestek wyszło jakoś około 40 (reszta tez nie wyjdzie cala a mam 30 zamawialem 100szt. Z czego 15 to stare nasiona ogólnie jakieś z***ane bo kiełki cieniutkie miały nie były ugotowane bo nie miały możliwości. Przelane też nie .. byly okolo 36h w wodzie bo poszły ładnie z tym że te cienkie były dalej cienkie ... aktualnie rośnie 9 maleństw a reszta w ziemi ..... Dodam że osoba z którą rozmawiałem na thc-thc sama poleciła je bo chciałem auto critical punch.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Nie dość, że nie idzie zrozumieć o co Ci właściwie chodzi, to pie****isz jak potłuczony - z***ane nasiona, bo kiełki cieniutkie? :sunny: wtf
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=88637]skunnek666[/MENTION] ogarni się i napisz jeszcze raz posta na spokojnie...
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
efekty palenia Amnesii. :p hyhyhyhy. chodzi mu ze nie wykielkowalo wszystkich 100 w tym samym czasie. a najlepiej na raz z kielkami o dlugosci diabelskiego ogona :p
 

skunnek666

Member
Rejestracja
Maj 15, 2018
Postów
11
Buchów
0
Mordy chce was tylko uprzedzić że ak seeds wyruchal mnie na 50 nasion bądź thc thc . Miały być pewne 100% A chujaaa były pewne wyszło 50 ( Jak to powiedziałem pewniaczkow z czego połowę ch*j strzelił nie dotknął ich przymrozek ni nic ponieważ chwalem je jak się sciemnilo do ocieplonego garażu nawet do chujostwa wstawalem o 4:30 i ch*j To strzelił
.... te większe pestki normalnie wyrosły bez żadnego alee i boli dupy natomiast resztę (te małe ch*j strzelił) ...
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Mordy chce was tylko uprzedzić że ak seeds wyruchal mnie na 50 nasion bądź thc thc .
Ale My wszyscy wiemy gdzie kupowac nasionka :p i napewno nie jest to strona thc thc :p hyhy. tak to jest jak czlowiek chce zaoszczedzic 10 zl i zostaje wy***any na 500 :p hi hi hi
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Mordy chce was tylko uprzedzić że ak seeds wyruchal mnie na 50 nasion bądź thc thc . Miały być pewne 100% A chujaaa były pewne wyszło 50 ( Jak to powiedziałem pewniaczkow z czego połowę ch*j strzelił nie dotknął ich przymrozek ni nic ponieważ chwalem je jak się sciemnilo do ocieplonego garażu nawet do chujostwa wstawalem o 4:30 i ch*j To strzelił
.... te większe pestki normalnie wyrosły bez żadnego alee i boli dupy natomiast resztę (te małe ch*j strzelił) ...

Podbij do producenta, albo sklepu, może Ci jakoś pomogą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół