nasiona marihuany

AF|1x White Widow od RQS| Southern Garden Grow UK

Wyszukiwarka Forumowa:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Proszę bardzo takie coś.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Proszę bardzo takie coś.
dzieki wielkie stary ja nawet jeszcze nie wiem czy wystartuje a ty do sklepu idziesz zdjecia preparatom robisz :tiphat: musze sobie zrobic liste bo na spota bede latal bez plecaka, bez niczego zeby zadnych podejzen nie budzic. wszystko zakopane w lesie niedaleko lub na spocie i ten preparat bedzie na tej liscie.

sorka za offtopy
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Nie no spoko. <peace> nie przeszkadzajcie sobie hahaha

Jutro aktualizacja wracam do dziewczyn. Nie widziałem ich dwa tygodnie mam nadzieję że wszystko gra.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 29

Cześć I czołem <peace>

Panna zdrowa tylko lekko wykrecona bo była pod za małym kloszem. Wydaje mi się również że się lekko wyciągnęła ale cóż.
Zrobiłem lst wraz z mini szklarnia zobaczymy co z tego wyniknie. Podana dzisiaj zostanie pierwszy raz canna terra flores gdyż kwitnie. Pozdrawiam






















 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 33

Siema witam.
Oto efekty ostatniego lst. Zauważyłem też jakieś małe insekty więc zaopatrzylem się w specyfik anty. Zastanawiam się też czy ja jeszcze giac czy dać jej spokój. Co o niej myślicie? Dobrze się rozwija? Bo ma tylko 7h słońca bezpośrednio i zastanawiam się czy jakieś topy się urodzą na tym.





Środek owadobojczy










 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 39

Roślina rośnie ładnie. Oprysk delikatnie przypalil listki w sensie takim że w miejscach gdzie zgromadziły się kropelki są teraz żółte kropki. Ciekawi mnie efekt końcowy ale to jeszcze długo. W czerwcu dorzucę jeszcze jednego automata najprawdopodobniej będzie to Royal Gorilla. Pozdrawiam













 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 45

Witam wszystkich państwa. :tiphat:
Biała Wdowa rośnie. ładnie kwitnie sobie. Zieloniutka. Raz podałem canna terra flores i narazie nic nie daje bo ma wilgotno w doniczce i nie ma nie doborow. Oprócz tego trefnego oprysk na insekty ale po mszycach ani śladu. spryskalem też caly ogródek.

Kilka fotek:












Pozdrawiam serdecznie <peace>

 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1


Dzień 55

Wdowa ładnie rośnie nic jej nie brakuje. Z racji że wyższa dużo nie urośnie postanowiłem ją uwolnić z lst. Niech rośnie jak chce.
Dostała dawkę pk 13/14.

Pozdrawiam serdecznie <peace>



























 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 62

Rośnie ładnie. Dostała wczoraj dawkę pk. Ogólnie wolno się rozwija ostatnio bo mamy chamska pogodę pochmurno i deszcz.

Pozdrawiam





















 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 73

Wdowa napuchla trochę. główny szczyt jakby gotowy ale reszta jeszcze nie więc chyba będę scinal na raty bo często pada i boję się o pleśń.




 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Jak na moje oko jeszcze nie jest gotowa ;] lej nawozy na kwitnienie niech puchnie i obserwuj krzaka czy nie łapie pleśni.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół