nasiona marihuany

Mial ktos stycznosc z tym ustrojstwem???

Wyszukiwarka Forumowa:

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
54.jpg


Siema koledzy kolezanki

sorry z gory za nowy temat ale nie mam pojecia gdzie tego szukac ani jak to nazwac heh, pytanko jak w tytule mial ktos z Was przyjemnosc dzialac z takim urzadzeniem??? jak sie do tego zabrac jakie sa wasze opinie na temat tego mlynka? kazda pomoc mile widziana pzdr
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Widziałem z rok temu na Facebooku, sprzedają to w holi razem z klonami. Jakieś pasywne hydro i wertikal od razu. Pomysł ciekawy, Zastanawia mnie jak to działa w praktyce.
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Widziałem z rok temu na Facebooku, sprzedają to w holi razem z klonami. Jakieś pasywne hydro i wertikal od razu. Pomysł ciekawy, Zastanawia mnie jak to działa w praktyce.

no ciekawy ciekawy pomysl, szukam wlasnie kogos kto mial z tym doczynienia bo ziom sie w to zaopatrzyl i osoba ktora miala go w tym przeszkolic zostawila go na lodzie i zostal sam z ta pralka...
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
dzieki za te linki ale to glownie opieraja sie w nich o reklame i dyskusje jak to moze sie sprawowac a nie jak w tym uprawiac, ta parowa zanim znkila to twierdzil ze dzialac ma to niby na zasadzie hydroponiki troche bo mlyn sie obraca a pod spodem wanna w ktorej co jakis czas trzeba wymieniac pozywke. W mlynie sa szyny w ktorych w kostkach welnianych wsadzamy autosy(dosc gesto), ktore to co jakis czas ( obroty do ustawienia bo zepsute...) laduja spodem w wanience. panienki trzeba przyszczypywac, to najlepsze do tego nie wiem w sumie jak sie zabrac...w taki sposob aby pozostala na nim jedna glowna szycha... trzeba tez uzywac jakiegos preparatu na hamowanie wzrostu, ogolnie widzialem zdj po robocie to wygladalo imponujaco, jakby rozwinac ten mlyn to by byl dywan z szyszek... pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie automaty, a klony. :p btw. co to jest 'preparat na hamowanie wzrostu'? :scratch:
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
klony a nie auto
druga sprawa jest taka że zanim się kupi takie ustrojstwo to powinno się troszkę liznąć tematu chociażby o samej hydroponice, potem o wertykalu oraz metodach uprawiania w czymś takim

jakie to ma zużycie W ?
oraz druga sprawa czy ten regulator obrotów jest wymienialny albo warty naprawy ? bo jeśli to się nie będzie kręcić to czy w ogóle jest sens uprawiania w tej pralce ?
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Nie automaty, a klony. :p btw. co to jest 'preparat na hamowanie wzrostu'? :scratch:

no wlasnie twierdzil ze auto normalnie mozna z odpowiednia tech "szczypania", nie wiem co to za preparat tez pierwsze slysze i miedzy innymi dla tego wychylilem sie z tematem...

---------- Post Zaktualizowany 02:36 ---------- Data pierwszego postu 02:31 ----------

klony a nie auto
druga sprawa jest taka że zanim się kupi takie ustrojstwo to powinno się troszkę liznąć tematu chociażby o samej hydroponice, potem o wertykalu oraz metodach uprawiania w czymś takim

jakie to ma zużycie W ?
oraz druga sprawa czy ten regulator obrotów jest wymienialny albo warty naprawy ? bo jeśli to się nie będzie kręcić to czy w ogóle jest sens uprawiania w tej pralce ?

wszystko mozna naprawic albo wymienic, 2x400 albo 2x600 plus osprzet, z tego co mu nagadal i napokazywal zdj zanim zniknal to sens jak najbardziej byl...podejscie chlopak ma dobre bo to ze typ sie rozplynal nie znaczy ze ma stac w kacie i zbierac kurz ...
 

Kunta.Kinteee

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
27
Buchów
0
Nie automaty, a klony. :p btw. co to jest 'preparat na hamowanie wzrostu'? :scratch:
PRO-XL STOP GROW 1L -ZATRZYMUJE WZROST, ZMIENI wlasnie chyba o to mu chodzilo...
Ogolnie koledzy co macie jakies wieksze pojecie i chce Wam sie wypowiedziec, jak byscie ugryzli ten temat? jakie wedlug Was powinny byc obroty, ile czasu roslinka we welnie mineralnej powinna przechodzic przez pozywke w porownaniu do calego obrotu. I ile razy w ciagniu dnia powinna byc namaczana? jakies cokolwiek co mogloby sie przydac przy tych operacjach? Pozdro i udanej Majowki <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół