nasiona marihuany

Dobranie podzespołow do boxa (Pomocy)

Wyszukiwarka Forumowa:

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
Cześć, tak jak w temacie, potrzebuje pomocy do budowy growboxa. Zamierzam kupić coś w wymiarach 60x60x160
Ma być pod hydroponikę i od 1 do 4 krzaków bym chciał tam wsadzić.
I moje pytanie, z jakiej firmy namiot polecacie?
Jakie wentylatory? W pokoju w którym będę uprawiał mam mniej więcej 20 stopni.
Jaka lampa? Myślę nad HPS 250W. Ale nie wiem z jakiej firmy dobry, i żeby nie było problemów z temperaturą.
Jaki filtr węglowy żeby pozbyć się zapachu z 4 roślin?
Jaki wiatrak do mieszania powietrza w boxie?
I w co jeszcze się zaopatrzyć? z góry dzięki za odpowiedzi. Z buszkiem

Ps. cena nie gra roli, chce żeby było bezpiecznie i dobrze dobrane.
 
Ostatnia edycja:

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Jak hydro to napewno musisz kupić dobry miernik pH/EC plus pożądne płyny kalibracyjne. Nie lepiej kupić box 100x100x200h ? Najtańszy mieszający albo dwa. Jaka firma namiotu hmmm Dark Room albo Home Box.
 

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
towar będzie tylko dla mnie więc nie potrzebuje takiego dużego boxa :D Polecasz jakieś dobry mierniki? :)
płyny myślę żeby wziąć od canny.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Hanna HI 98129 albo Hanna HI 98131, plus płyny do kalibracji pH oraz EC no i do konserwacji i czyszczenia elektrody.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Boxy wszystko zależy ile masz kasy bo co firma to inna cena :D Co do mierników

Polecam od Adwy.
Co do lampy się nie wypowiem bo lecę na ledach, a jeżeli o temp chodzi to przy Hpsie pomyśl nad coolertube(prawdopodobnie tak się to nazywa) podpinasz wyciągający do tego i masz ładne chłodzenie lampy :D Filtr bierzesz pod boxa, obliczasz ile m3 ma box dobierasz filtr i wentylator ;) Nie wiem jaką hydroponikę będziesz robił pasywną czy nie pasywną, ale pompa napowietrzająca pożywkę musi być(jeżeli chodzi o np. DWC czy Bubbler) A tak to chyba wszystko. Mieszak taki no nie wiem 20cm obwodu? Od Advenced Star na przykład( ja taki mam i mam go za duży na boxa 40x40 :pl::lol3: Ale cichy, tani i 15w podajże

Ph metr, EC metr do tego płyny kalibracyjne (polecam GIB) Płyn konserwacyjny do Ph Metru(ta bańka tam co mierzy ci ph musi być wilgotna, nie może być sucha) Ph- jakiś od Canny czy Atami czy tam kogoś innego do tego PH+ ale rzadko ci będzie potrzebny.

To chyba wszystko :D Resztę cennych informacji znajdziesz tutaj na forum :D Powodzenia w hydroponice<coolpalacz>
 

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
Ktoś coś jeszcze może polecić? :D widzę zdania są podzielone ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół