nasiona marihuany

Czy ten spot będzie dobry?

Wyszukiwarka Forumowa:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Bardzo dobry by ktoś go opie****ił na jesieni przy okazji zbierania grzybów.
 
L

Lord of Old School

Guest
A więc jak mogę się skutecznie przed nimi zabezpieczyć?

Lej i wal kloce do dookoła oznacz teren, rozrzucaj włosy, możesz też, co jakiś czas polać ropą dookoła, zapach ropy je odstrasza

Pozdro!

---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 21:02 ----------

Dobra no to teraz co jest dobre na grzybiarzy? :confused:

Modlenie sie do boga oby nie zczaili ,D
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Lej i wal kloce do dookoła oznacz teren, rozrzucaj włosy, możesz też, co jakiś czas polać ropą dookoła, zapach ropy je odstrasza

. Spot ma być przeciętny ale nie w takim miejscu sosny aż proszą się o problemy.
Pozdro!
---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 21:02 ----------


Modlenie sie do boga oby nie zczaili ,D

Nasraj sobie w ogrodzie zobaczymy czy odstraszy to cokolwiek :)

Boga w to nie mieszaj, bo nie wypada, ja bym się modlił do św. Gertrudy z Nivelles pomoże na ogrody i choroby umysłowe :).
 
L

Lord of Old School

Guest
Nasraj sobie w ogrodzie zobaczymy czy odstraszy to cokolwiek :)

Boga w to nie mieszaj, bo nie wypada, ja bym się modlił do św. Gertrudy z Nivelles pomoże na ogrody i choroby umysłowe :).

Po co mam srać w ogrodzie?:D, może u cb w ogrodzie są dziki u mnie nie ma takich zwierząt
Ps.wale kupy do ogrodu krowie bo to jest świetny nawóz,nawet szambo ludzie wywożą na łąki .....

Ps.https://www.hellozdrowie.pl/wez-sie...ka-rad-dzieki-ktorym-nauczysz-sie-odpuszczac/

Przytaczam słowa z encyklopedii.
rozwieszać środki zapachowe: mocz, odchody, proszek do prania, mydło w płynie i detergenty

pozdro!!

A to że jetem chory psychicznie to prawda,jaki masz z tym problem??

Niektórzy są normalni a gorzej pie****nięci odemnie z tego co widze.
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Nasraj sobie w ogrodzie zobaczymy czy odstraszy to cokolwiek :)

Boga w to nie mieszaj, bo nie wypada, ja bym się modlił do św. Gertrudy z Nivelles pomoże na ogrody i choroby umysłowe :).

Panowie ja jestem ateista i żaden bóg czy inne gertrudy mi nie pomogą swego czasu oglądałem serial lucyfer ale nie o to się rozchodzi, pan czarolistna nie podaje żadnych argumentów dla czego, dla czego grzybiarze,dlaczego ktos ma srac do ogrodu? Równie dobrze mogę powiedzieć żebyś nasral sobie na podłogę hm? Jedyne co odstraszysz wtedy to mieszkańców <lol2> a więc dlaczego sranko w lasku ma nie pomoc? Rozumiem ze dziki karmiles kupka i sie przyzwyczaiły do tego ale raczej dziki unikaja kontaktow z ludzmi :chill-pill-smiley-e:chill-pill-smiley-e
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Nie rozumiem o jakie sidła chodzi? Założy takie cos i zwierzyna sie sama nie pcha. Pierwszy raz outdoor robicie?


napisałem to żeby myśleć co robimy,,jeśli już musi być drut itp to dobrze zamocowane,bez luzów,pętli i tym podobnych
i dobrze o tym wspomnieć bo nie wszyscy o tym myślą ; temu tu piszemy i dzielimy przemyśleniami

i tak, widziałem jak działają sidła jak też np.zwierzaki zaplątane w jakieś np. siatki w lesie,ch*j wie skąd może właśnie z takich pseudo ogrodzeń
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
napisałem to żeby myśleć co robimy,,jeśli już musi być drut itp to dobrze zamocowane,bez luzów,pętli i tym podobnych
i dobrze o tym wspomnieć bo nie wszyscy o tym myślą ; temu tu piszemy i dzielimy przemyśleniami

i tak, widziałem jak działają sidła jak też np.zwierzaki zaplątane w jakieś np. siatki w lesie,ch*j wie skąd może właśnie z takich pseudo ogrodzeń

A no ok raczej będzie wszystko sztywno bez luzów zrobione,tak jak mówiłem polować to ja nie mam zamiaru na nic chyba że na dobrego spota
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Dzisiaj wybrałem się na spota wykopałem dołek na ziemie 10l i zrobiłem 1 poziom ogrodzenia żeby zobaczyć z daleka czy widać i nie było widać nawet tego miejsca w którym wykopałem dołek nie było widać a miejsce jest dobrze nasłonecznione a co do zwierząt więc pochodziłem tam sobie zobaczyć różne drogi do spota i jest kilka żadnych nowych buchtowisk nie ma też starałem się hałasować tzw uderzałem od czasu do czasu o drzewa jak już pakowałem się to zauważyłem lisa który sobie truchtał w moją stronę żeby się za bardzo do mnie nie zbliżył to wstałem i krzyknąłem i zacząłem iść w jego stronę a on zaczął tak spierniczać jak formuła 1 a i jeszcze jak wracałem to jadę sobie rowerkiem a tam coś biegnie szarego pewnie jakiś zając a co do plantów to wysadzę je po 20 maja na razie to przygotuję miejscówkę.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Dzisiaj wybrałem się na spota wykopałem dołek na ziemie 10l i zrobiłem 1 poziom ogrodzenia żeby zobaczyć z daleka czy widać i nie było widać nawet tego miejsca w którym wykopałem dołek nie było widać a miejsce jest dobrze nasłonecznione a co do zwierząt więc pochodziłem tam sobie zobaczyć różne drogi do spota i jest kilka żadnych nowych buchtowisk nie ma też starałem się hałasować tzw uderzałem od czasu do czasu o drzewa jak już pakowałem się to zauważyłem lisa który sobie truchtał w moją stronę żeby się za bardzo do mnie nie zbliżył to wstałem i krzyknąłem i zacząłem iść w jego stronę a on zaczął tak spierniczać jak formuła 1 a i jeszcze jak wracałem to jadę sobie rowerkiem a tam coś biegnie szarego pewnie jakiś zając a co do plantów to wysadzę je po 20 maja na razie to przygotuję miejscówkę.

Spot jak spot ma być dobry dla ciebie, nie dal nas, ty go robisz i ty decydujesz czy się nada, my to tylko możemy pogdybać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół