nasiona marihuany

Włochy - wschodnie wybrzeze

Wyszukiwarka Forumowa:

bomi123

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich zacnych użytkowników forum i konopii :).
Tym razem wybraliśmy się z moją kobieta naszym kamperkiem jak wyżej napisałem do Włoch. Wjechaliśmy od Alp i zamierzamy lecieć od Wenecji wzdłuż wybrzeża w dół, jak daleko nikt nie wie, czas nie ma znaczenia :).
Jako że widziałem parę postów w temacie niżej gdzie użytkownicy oferowali pomoc w ogarnięciu czekoladowych smakołyków postanowiliśmy napisać.
Gdyby ktoś z rodaków stacjonujących na naszej drodze zechciał by pomóc, lub chciał się spotkać przy okazji i pyknąć jakaś fajkę pokoju to chętnie zajedziemy w odwiedziny :). Potrzeba nam coś dla siebie na około miecha wstępnie.
Ewentualnie gdzie polecacie najlepiej się zaopatrzyć tak żeby było dobrze. Chodzi o region i ewentualnie sposób ogarniecia.
Ps. Mamy po 30 lat, takie wstępne info na wypadek gdyby się ktoś chciał spotkać :).
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiamy.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Polecam Toscanie piękne tereny i przy okazji gorące źródła Saturnia :)
Spozniliscie sie 10 lat , już tam nie mieszkam :/ kostkę ogarnięcie sami pytajcie Carabinierów , potrafią dobrą plastelinke ogarną <shiza> z fartem :)
 

bomi123

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
2
Buchów
0
No trochę było już za późno niestety na toscanie, ale jest szansa w drodze powrotnej jeśli będzie przebiegać przez Włochy :). Szkoda no ale 10 lat to juz kawał czasu. Na razie średnio idzie bo jest poza sezonemi słaba pogoda więc raczej mało ludzi.
Co do carabinerow to tak na poważnie? :) To przecież swojego rodzaju jakaś ich policja i trochę głupio pytać o haszyk :p.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół