nasiona marihuany

Nawozy na FLOW + stymulatory/boostery outdoor AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, mam kilka pytań i wiem że ktoś mi pomoże :)

Potrzebuje nawozów na flow (10 AF) + jakiś booster który sprawi żeby topy były bardziej pokaźne i napuchnięte.

Już patrzyłem na Canna i Biobizz, w sumie tam w pakietach było by wszystko co potrzebuje ?

Dodatkowo jeszcze chciałem was zapytać, czego używacie na dzikie zwierzęta na spocie ?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Burza kwiatów do pelargonii plus pk 13/14 z canny oraz Najlepszy booster który miałem był to EXPLODE od Dutch pro...na zwierzynę jest antybissan ale nic nie zastąpi ogrodzenia z gałęzi itd można tez sikac na szmate kilka dni i ja wywiesic później,włosy rozrxucic ale to średnio działa...ogrodzenie najpewniejsze
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za rady, poczekam jeszcze na jakieś dodatkowe.
Problem jest w tym że krzaki na spocie nie są za wysokie a nie chcę żeby jakieś konstrukcje ktoś z polnej drogi zobaczył w polu, mógł bym wymyślić coś z niskiej siatki na początek.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Najpierw pytanie czy chcesz uprawiać organicznie czy nie? Bo Canna to mineralne a Biobizz organika.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Najpierw pytanie czy chcesz uprawiać organicznie czy nie? Bo Canna to mineralne a Biobizz organika.

Najlepiej jakby było organicznie, ale jeśli dorzucę jeden mineralny to raczej nie będzie źle. Nie chcę żeby to była jakaś mega chemia, ale same boostery to już mocno chemiczne rzeczy.

Poza tym donice na oucie mają drenaż, więc te organiczne nawozy chyba szybciej uchodzą niż takie mineralne ?

Na wege nic im jakoś nie wrzucam tam (wszystko mają w ziemi). Ale jak zaczną kwitnąć chcę coś co pomoże uzyskać większy plon, lepszej jakości ale nie kosztem tego żeby jarać później tablice Mendelejewa
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Dorzuć do zestawu jakąś mikoryzę a donice zakop w ziemi to będą mniej przesychać jeśli już muszą być donice. Zawsze lepiej sadzić w ziemi-więcej miejsca na korzenie-większe korzenie-większa roślina-większy plon. Poza tym busterem mineralnym zawsze można zrobić oprysk zamiast lać do ziemi. Powodzenia.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
A testowałeś kiedyś sam jakieś organiczne bostery którymi psikałeś dziewczyny ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Organiczne są z reguły brudzące i lepkie więc raczej nie nadają się do oprysków zwłaszcza w póznym flow. Z organików pryskałem Astvitem - to nie buster tylko nawóz o npk 3-9-2. Poza tym używałem Green Sensation-biomineralny-to już buster od plagrona. Ogólnie staram sie uprawiać najprościej jak się da i nie zaprzątam sobie głowy bzdurami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół