nasiona marihuany

ktoś zaśmiecił obok spota

Wyszukiwarka Forumowa:

gearzgrow

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2019
Postów
2
Buchów
0
Siema!Kilka dni temu byłem na spocie, idąc na niego zauważyłem, że idealnie tam gdzie zawsze skręcam, żeby dojść, ktoś mocno naśmiecił. Nie były to dwa papierki ale butelki, rozrzucony papier, podarte kartony. Nie wiem czemu ale zdaje mi się, że ktoś zrobił to specjalnie, może chciał mnie ostrzec - nie zdziwiłbym się bo spot nie jest idealny, nawet nie jest zbyt dobry.
clear.gif
clear.gif
clear.gif
53.jpg

Na szczęście roślinka jest w doniczce na słońcu. Jak myślicie - przenieść gdzieś dalej? Czy co mam zrobić? Bo sprzątać raczej nie będę. A śmieci są IDEALNIE wyrzucone, jak się wejdzie w ich środek i pójdzie w prawo to jest spot, wiem źle trochę napisałem. Ale mam to przenieść?
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Przypałowo to wygląda, wkop to w ziemie bez doniczki, albo dosyp ziemi pod wierzch, zakop donice i zamaskuj brzegi
 

gearzgrow

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2019
Postów
2
Buchów
0
wkopię doniczkę w ziemie, ale musze to i tak przenieść głębiej w las
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
przenieś roślinę gdzieś w mniej przypalowe miejsce, na szczescie masz tylko jedna a nie 20 poszukaj troszkę w weekend i na pewno cos znajdziesz, teraz moze jej nikt nie zauważył ale przy flo będzie więcej ciekawskich jak poczuje ktos zapach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół