nasiona marihuany

Filtr pod wentylator

Wyszukiwarka Forumowa:

Souljah209

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witajcie,

Posiadam wentylator s&p td 250/100 i próbuję dopasować filtr pod boxa 150x150x200cm. Lampa LED.

Wentylator dokladnie taki jak ten:

https://m.youtube.com/watch?v=HbToi0qw2I4

Co to znaczy przepływ mieszany? W opisie na pewnej stronie pisze to Wentylator dwubiegowy, wydajność: 250 m3/h oraz 185 m3/h

https://wentylatory.istore.pl/pl/td-250-100-wentylator-kanalowy.html

Myślę nad wyborem Mountain Air 100/400 ktory ma przepustowość 240m3 ale słyszałem, ze spadki ciśnienia i opor w instalacji itp maja wpływ na moc wentylatora. Czy filtr 240m3 bedzie git czy może wziac cos z mniejsza przepustowoscia?

W moim regionie nie ma zbyt duzego wyboru. Jest Phresh Budget (nie wiem czy to jakas budzetowa wersja phresh ale sa bardzo tanie i maja niby wysoka przepustowosc), rhino, rhino pro, ram i najdrozszy mountain air. Zalezy mi na jakosci i efektywności dlatego mysle o tym Mountain Air. Cena nie gra roli.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Troche maly ten wentylator na takiego boxa, ale moze da rade z ledami. Co do filtra bierz wiekszy niz wydajnosc wentylatora, mniejszy bedzie powodowal opory i wydajnosc wentylacji spadnie. Podepnij wszystko jak najblizej siebie, tzn jak najmniej przewodow i zagiec rur wentylacyjnych, co w twoim przypadku bedzie bez problemu do ogarniecia. Przy wyborze filtra rozwazalem rhino pro i mountain air - oba maja dobre opinie i niezaleznie ktory wybierzesz bedziesz zadowolony.
 
R

RedMist

Guest
Korzystam z rhino od lat i nie kupię innego już. 500m3/h mam podpięty do tego samego wentylatora co ty masz, zero zapachu się wydostaje a filtr wymieniłem dopiero po 4 latach :D
 

Souljah209

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2019
Postów
2
Buchów
0
Dzieki za odp. Mam nadzieje ze da rade. Wentylator byl w cenie. Oc do filtrów, Mountain Air 100/400 (240m3) mam za 80 funtow, a rhino 125/300 (500m3) za 65 funtow. Jest jeszcze 580m3 mountain air ale to juz 110 funtow. Dosyć spora roznica cenowa miedzy tymi markami. W jednym wegiel rc48 w drugim 412 i ludzie pisza ze niby mountain air lepszy ale zastanawiało mnie to czy az tyle zeby za ta sama przepustowosc płacić prawie x2. Ale przyznam ze najwazniejsza dla mnie skutecznosc i dopasowanie do wentylatora.

Redmist a namiot jaki rozmiar? 4 lata to dość duzo jak na rhino.
 
R

RedMist

Guest
0.5m2 :freak: nie słyszałem złych opinii o rhino. Ja używam tylko na flo filtr wiec jego żywotność się wydłuża.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół