nasiona marihuany

Og Kusch

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=90892]blazej21[/MENTION] foty zamieszczaj tylko w galerii hasza kolego ,bez takich :rambo:

--

nie przesadz z nawozami,to dopiero początek,pk bym nie lał przynajmniej na razie,'porządna dawka bluma' już wystarczy
wygląda elegancko
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
[MENTION=90892]blazej21[/MENTION] foty zamieszczaj tylko w galerii hasza kolego ,bez takich :rambo:

--

nie przesadz z nawozami,to dopiero początek,pk bym nie lał przynajmniej na razie,'porządna dawka bluma' już wystarczy
wygląda elegancko
wszystkie dodałem tak samo w poście:( nie wiem czemu tak się dwie ostatnie dodały:) sorki następnym razem jak zauważę to z Edytuje:)
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
O a na dzień dzisiejszy wygląda to tak:D Wilgotność 45 w dzień, temperatura w dzień 23.5. Noc wilgotność 58 a temp. 18
Powiecie mi czy już mogę golić ten dół czy jeszcze poczekać?:p
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z tdzien bym poczekal przed ogoleniem dolow. Ladne krzaki ;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ładne zieloniutkie, widać że im dobrze. Jak honza napisał jeszcze poczekaj. Pozdro
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
postępy postępy:D po malutku panie się zbierają :) bardzo dużo piją dwie podlewam co drugi dzień po 2 l wody z Bio Bloom-em i PK:D
ładne zieloniutkie i pięknie pachną musiałem odpalić w pokoju Ozonator i po za box-em nie czuć nic:) ale uwierzcie zapach jest już masakryczny:)







A tutaj już ogolone od dołu:))
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół