nasiona marihuany

Og Kusch

Wyszukiwarka Forumowa:

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
Siema wszystkim. temat o tych roslinkach mam założony ale ktos mi pocisnoł ze po***alem działy:)
nie nadaje relacji bo mam mało czasu teraz dopiero mam urlop wiec zajełem sie nimi tak na 100%:)
mam pytanie po niewasz dzisiaj je przełączylem na flo!! wytłumaczy mi ktos kiedy mam ogolić dół??



dzień raczej nie wiedomo który ponieważ Veg mnie za bardzo nie interesuje :) trzymam roślinki zawsze do momentu az zapełnią większą część powierzchni Boxa. jest 3 dzień po przełączeniu na 12/12. box ma powieszchnię 100x100x200, lampa hps 400 w z cool tube, dodatkowo jak już pojawią się zalążki kwiata dokładam 300W leda :)


ziemia BioBizz All mix\, roślinki w doniczkach 15l
nawozy na veg-u były BioBizz Fish Mix + Bio Bizz Bio Grow
na Flo polece BioBizz Bio Bloom + Bio Bizz top max, do tego PK-13/14 z firmy Hydro CoCo
ph jest eleganckie stosuje wode sklepową Angielskiej firmy ona ma ph 7.4 jak poleje nawozów zbija się fajnie do 6,4
wilgotność 65% na Veg i 24 stopnie a na Flo zbije wilgotność do 35% :)


jeżeli masz jakie kolwiek zastrzeżenia co do tego jak lece to poproszę z miłą checia wysłucham :)
za każdym razem mam jakieś problemy na początku ale roślinki same po 3 tyg dochodzą do siebie ponieważ nigdy nie szukam ptrzyczyny wiec raczej jak same wychodzą z problemów to nie moja zasługa tylko ich samych:)


robie to pierwszy raz i nie wiem czy nie do***ałem czy mialem je ogolić na VEG czy jak przełączyłem i sie lekko wyciągną?

zawsze zostawiałem nic nie goliłem ale zawsze mialem dużo roboty bo dolne odrościki wiedły albo yusychały teraz wolę sie ich pozbyc za wczasu!


4x OG Kusch
1x Lemon Haze
1x AK 47
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
po niewasz

Moje oczy krwawia...


Ogol jak zaczna kwitnac, tak ok tygodnia-dwoch od zawiazania sie kwiatow
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Defoliacje robi się na wegu, na indukcji i jakoś 3 tydzień kwitnienia.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
to mam ostrzyc je tak ok. 3 tyg kwitnienia??:D

będzie dobrze
tylko z głową,od dołu zbędne gałązki,liści nie wywal za wiele,mogą się przydać niespodziewanie

i prosimy foty bez hpsa :)
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
będzie dobrze
tylko z głową,od dołu zbędne gałązki,liści nie wywal za wiele,mogą się przydać niespodziewanie

i prosimy foty bez hpsa :)




fotka dzisiaj z samego rana minutke przed włączeniem się lampy:)
płeć już pokazały wszystkie wczoraj sprawdzałem wiec już po mału będzie z górki:)
spoko Drzewiec przystrzyge tylko te naprawdę nie potrzebne:)
jak będę golił to wrzucę fotki i ocenicie :p dzięki wielkie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
ciężko coś mi zrobić fotki jak lampa jest na ..off". następnym razem się postaram:)
tak zwięc roślinki są już tydzień po przełączeniu, dwie pokazały na razie płeć ale za to 4 już pięknie się rozkręciły i włosków jest już od groma!
dzisiaj siadła mi srodkowa część ledów nie mam pojęcia czemu , ale zamówiłem już mocniejszą wersje 800W:D
tak więc będzie 400W hps + 800W led:)

RADZICIE COS CZY PO PROSTU JEST DOBRZE I NIC NIE KOMBINOWAĆ?



dostają już nawozy na Flo w minimalnych dawkach Biobizz bio Bloom i BioBizz Top Max
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jest dobrze i nie kombinuj.

Zrób zdjęcie z flashem. :)
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
albo z hulkiem ;)





nie przestawaj dodawać cały czas jeszcze bio growa bo może zabraknąc azotu (lub jak zaczną żółknąć od dołu to nie czekaj i dodawaj od razu)

spoko no widzisz mie wiedzialłem:) i zaprzestałem ale podleje im jutro:)
nie ma zadnych żółtych liści wiec jest ok. :) troszkę pojarałem i byłem na spocie wiec zaczynam foto relke z OUT-m:) wiec podbij i oceń:)
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
Siemanko Roslinki lecą jak szalone:D 30/04 pokazały płeć a dziś są już takie:D
sorki że zdjęcia przy HPS-ie ale naprawdę mój telefon cos przestał mnie lubieć:D
dostały porządną dawke biobloom i top max-a

Tak jak Drzewiec mówiłeś liscie od doły zaczęły przybierać bardzo jasny kolorek dlatego dorzuciłem im po 3 ml BioGro-wa na 2 l wody.:D
Więc dzięki wielkie bo pewnie bym tego nie zrobił i cos by się po***ało:)


Powiedzcie mi czy pk-13-14 mam normalnie w 3 tygodniu polecieć dawką podaną przez producenta ? czy też stopniowo?

no i na koniec mój mały ***is ( JackHerrer) będzie przeznaczony na klony:)


Tam w samym rogu jest jedna taka oklapnięta nie wiem czemu ale tylko zaraz po podlaniu cos grymasi a pare godzin póżniej jest już spoko:D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół