nasiona marihuany

|3AF| |3 x AUTOULTIMATE| |6 x AUTOEUPHORIA| 1x AUTO PURPLE AFGHAN| - Vip3r

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marek77.77

Guest
Buch za AE.Też w tym roku posadziłem AE.Dopiero co z ziemii wyszły.Zastanawiam się nad fotorelką.Chyba zrobię ze względu na twoje.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Siemanko koleżko widzę też nie próżnujesz, 30 dniowe automaty już masz. pięknie.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
W międzyczasie rośliny zostały podlane: 35dzien WEG - Canna Vega (35ml/5l) + oprysk Asahi SL
41dzień weg/flow (pojawiły się pierwsze włoski) - Canna Flow 30ml/5l + boost (max 5ml/5l)

Dzięki, niestety pogoda w PL a przynajmniej w mojej części nie rozpieszcza. Rośliny mają się jako tako, zaczynają ślimaki atakować dosyć mocno bo codziennie pada i wszędzie jest wilgotno.
Dzisiaj postaram się zrobić UP-a ponieważ rośliny skończyły 40dni, mam nadzieje że pogoda się ogarnie a razem z nią rosliny :)


To dzisiaj coś na ślimaki dostaną i postaram sie aktualizować jeśli nie będzie za ciemno na zdjęcia.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ciekawi mnie jak poszły :) U mnie także wilgotno ale i ciepło w nocy po 15 stopni, w dzień ładnie słonko daje mimo sporego zachmurzenie. Nie wiem jak u Was ale u mnie już komary i inne ustrojstwa konkretnie się rozmnozyly. Dzis jadę poprawić BIG kopiec gdzie mam 15 panien, może cyknę jakieś foto :) Z fartem kolego :)
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za miłe słowa koledzy, też sledze wasze fotorelacje i porównuje jak to roślina różni się w fazach wzrostu ;)
Wczoraj byłem pod wieczór na spocie, gdzie zrobiłem kilka zdjęć jak było trochę słońca, niestety nie wszystkim. Dzisiaj będę jeszcze raz, więc dodam zdjęcia roślin których nie dodam teraz.
MIŁEGO OGLĄDANIA
Jak się ma sytuacja ? Nie jest najgorzej - chyba.
Na miejscówce jest jednak trochę mało światła, co wyciągnęło rośliny (tak mi się wydaje).
I chyba ostatni minus to małe ślimaki które wpie****ają mi planty i te czarne muszki które im pomagają. Dostaną oprysk, może z pokrzyw + jakiś specyfik ze sklepu.

Później już same plusy, rośliny mimo że jakieś szkodniki im przeszkadzają to rosną. Po pierwszych porcjach nawozów urosły, w dosyć szybkim tempie. Zaczynają kwitnąć , LST dało kilka fajnych odrostów (te zdjęcia postaram sie dodać jutro) , zaczynają być zbite i nie mają jakiś poważnych niedoborów.

Pokaże wam takie jedno porównanie które skleiłem. Euphoria #5 (32dzień oraz 44dzień)



Rośliny zostały podlane: Canna Flow (30ml/5l) + Canna Boost (5ml/5l) - dawkę Canna będę starał im się dawać co 3-4dni.
Poodlewać rośliny jeszcze Canna Vega ? Bo powiem szczerze, że taki Purple ma już ok. 1m wysykości.


Auto Ultimate #1, 44 dzień WEG/FLOW



Auto Ultimate #2, 44 dzień WEG/FLOW
Tutaj widać jak te robaczki i małe ślimaki zjadają dopiero co wychodzące szczyty...





Auto Ultimate #3, 44 dzień WEG/FLOW




Auto Purple Afghan, 44 dzień WEG/FLOW - ten znowu oberwał, jednak od małego ma pod górkę. Tym razem jakieś muszki, pajączki i ślimaki dosłownie obgryzły mu odrosty i ten szczyt




Auto Euphoria #5, 45 dzieńWEG/FLOW



To na tyle, wszelkich uwag i podpowiedzi co z tymi muszkami zrobić, jaki oprysk najlepszy z chęcią wysłucham.
Dzisiaj wieczorem lub jutro jakoś wcześniej dodam zdjęcia pozostałych Euphori w tym 3LST oraz jedna odgryziona z której nie wiem czy coś będzie :D
Rośliny podeprę tyczkami, bo przez to że są wyciągnięte zaczynają się przechylać.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
I chyba ostatni minus to małe ślimaki które wpie****ają mi planty
\

***nij slimakolem na metr od plantów dookoła one to jedzą jak jest mokre (bo wtedy wydziela zapach które je wabi) i chowaja sie do norek i tam umierają.
Z fartem.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Tez mam zawsze cmentarzysko slimakow wokol planta ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Takie cmentarzysko to norma jak sypniesz ślimakolem w sumie kwestia spota ale też zawsze mnóstwo ich leżało. Aż strach pomyśleć co by z planta zostało gdyby nie to. Bardzo ładnie idą pozdrawiam.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Mała aktualizacja, rosliny dostały oprysk z nawozu z pokrzyw. Jakieś szkodniki ciagle coś podgryzały więc najpierw spróbuje w ten sposób.

Dodatkowo na jednej z euphorii zobaczyłem niedobór pH, wiec sypnę im dolomitem. Od początku ani razu jeszcze nie sypalem, ale od kąd zacząłem nawozić pH ziemi uległo zmianie.

Auto Euphoria, 47 dzień - zle pH



Auto Purple Afghan, 47 dzień - mimo ze został podjedziemy z góry to coś tam się zaczyna dziać ;)



Widać pierwsze dawki nawozu ruszyły rosliny. Mimo wszystko, chyba są jakieś duże jak na automaty nawet jak na to ze są w 12l doniczkach.
Pozostawiam do komentowania i oceny.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
ku**a te 90% fotorelek tutaj to masakra, jedni nakręcają ile to oni nie mają spotów i roślin (a jak dodają dwa/trzy zdjęcia na których widać jakieś badyle to już coś), inni piszą mniej doświadczonym co robić, w jaki sposób się przygotować a nawet jak relacje prowadzić. A wychodzi na to że sami chuya wiedzą !

Nie napisałem ostatnio czym były podlewane, dlatego uzupełnię to jak mój krótki wpis.

04.06 Rośliny podlewam dosłownie po 0.5l wody co 2dni w te upały, nie mają sucho bo doniczki są wkopane w mocno wilgotną glebę.
Mieszanka którą przygotowałem: 1/3 dawki PK13/14 + 2 dawki Canna Terra Flow + 1 1/2 dawki Canna Boost wszystko na 5l.

Teraz będą podlewane 1l wody na krzak. Na ślimaki zastosowałem 04.06 jakis specyfik, więc mam nadzieje że ich nie ma. A po oprysku z pokrzyw część owadów z roślin odpuściła sobie ;)
Jutro rośliny dostają kolejną dawkę nawozów, pokazują się kwiatki pierwsze (najszybciej u purple) więc mam nadzieje że ten miesiąc będzie ostro grzało żeby szybko doszły.
 
Ostatnia edycja:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, miałem dodać jakąś aktualizację ale dodam jak zobaczę znaczną ale naprawdę znaczą różnicę w wielkości krzaków lub ilości kwiatków na nich :D

Auto Purple Afghan, 51 dzień WEG / 4dzień FLOW




Dzisiaj dostaną kolejną dawkę na FLOW, mianowicie:
Oprysk z pokrzyw w mocniejszym stężeniu niż ostatnio, bardzo dobrze podziałał na te robactwo na moich roślinach.
Tym razem na 10l wody:
Pełna dawka PK 13/14
Canna Boost - dwie dawki.
Canna Flow - 50-75ml na 10l
Jakiś booster do topów, napisane żeby zacząć dawkować 4tyg przed płukaniem gleby. Więc mam nadzieje że do miesiąca moje się ogarną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół