nasiona marihuany

|3AF| |3 x AUTOULTIMATE| |6 x AUTOEUPHORIA| 1x AUTO PURPLE AFGHAN| - Vip3r

Wyszukiwarka Forumowa:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Ta ziemia wygląda na suchą na wiór... Roślina jest już trochę za duża, żeby trzymać ją w kubeczku 200ml, albo przesadź, albo podlewaj ją 4 razy dziennie.

Rosliny są w kubkach 400ml, dzisiaj miały jechać na spota ale pogoda w najbliższych dniach mega słaba u mnie.
Zwiększę wilgotności i podlewanie.
Suche liście odciąłem (dosłownie 2/3 na roślinę)
6szt jest nawet nie ruszonych, ale tw dwie najbardziej ucierpiały.
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
korzenie pewnie wypełniły całą przestrzeń i potrzebują o wiele wiecej wody niz normalnie bo wszystko pija, musisz przesadzic bo zaczna ci kwitnac pozdro
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
korzenie pewnie wypełniły całą przestrzeń i potrzebują o wiele wiecej wody niz normalnie bo wszystko pija, musisz przesadzic bo zaczna ci kwitnac pozdro

Dzięki za rady, faktycznie korzenie mocno się rozrosły.
Zauważyłem ze ziemia do połowy jest wilgotna, ale druga połowa była mega sucha.

Podlałem je obficie, zostawiłem 4h w ciemni żeby w spokoju się napiły.
Jutro ma u mnie mocno wiać i padać, ale lecę dzisiaj wykopać dołki i zawieźć cześć rzeczy.
Max jutro trafia do 12l doniczek, wiec mam nadzieje ze nic im się więcej nie stanie do jutra.
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
spokojnie konopie to twardziele, a takie pytanko mam jak sie trzyma tamta roslina zarazona
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Te zarażone rośliny maja się całkiem dobrze, rośnie i maja jakby mniej tych plam. Będę śledził ich rozrost tez, sam jestem ciekawy co to jest i czy z tego wyjdą
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
To że w połowie ziemia była sucha a w połowia mokra mogłoby byc tez spowodowane brakiem odwodnienia na dole kubeczka. Robiłeś może na dnie otwory ?
 

Adihash

New member
Rejestracja
Sty 9, 2018
Postów
1
Buchów
0
Ta roslinka za zdjęcia wygląda na przypaloną od lampy, wcześniej wspominałeś że lecisz 24/0 to pewnie dlatego, jak każda roślina potrzebuje też odpocząć od swiatła, podlej ją dobrze i daj jej odpocząć w ciemnicy

---------- Post Zaktualizowany 09:21 ---------- Data pierwszego postu 09:19 ----------

Poza tym liście są zagięte do środka i strasznie suche więc to na bank od tego
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za rady, niektóre liście odciąłem jak już wspomniałem. Dodatkowo mocno zwiększyłem im wilgotność i od dwóch dni świece 20/4 .

Przesuszenie tej rośliny to była moja wina w 100%, dolne partie nie dostały dostatecznie dużo wody co spowodowało że rośliny mocno się wysuszyły. Staram się jak mogę żeby wytrzymały, dodatkowo pod koniec tygodnia zapowiadają spadek temperatur w nocy do 1C, ale rośliny już muszą wylecieć na spota (dwie miejscówki niestety okazały się spalone szybciej niż myślałem).

Dodaje ostatnie już chyba zdjęcia z ''inkubatora'', jak widać mimo tego że 4 rośliny lekko zmarniały przez moje przesuszenie nadal jakoś się to trzyma.

Dzisiaj lecę z nimi na spota docelowego, którego szukałem w międzyczasie. Mogą mieć tam niestety trochę za mało światła, ale do sedna:

Całość, 16 dzień WEG



---------- Post Zaktualizowany 12:43 ---------- Data pierwszego postu 10:05 ----------

Dodatkowo mam pytanie, bo jak sami widziecie te doniczki od kilku dni są już za małe. Przez kilka dni mają być mega słabe temperatury, ogólnie pogoda do dupy.

Wyrzucać na spota ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ja bym zaryzykowal i dał na spota, oczywiście jakieś klosze z butli dać i powinno być git
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, roślin przełożyłem do właściwych donic, teraz czekam na wieczór i lecą w plener.

Donice coś ponad 10l (ziemia Waldman, hydrożel, kemarzyt, woda z biohymuswm) , dostały oprysk z Asashi SL (0,5ml / 0,5l). Na górę poleci jeszcze kemarzyt czy coś do maskowania i ochrona przed słońcem.

17 dzień roślin weg

http://[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1018200] [/URL]
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ładnie to wygląda, powodzenia życzę
PS.co ta za żarówka co pod nią rosły na początku?
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
podlales wczesniej ziemie? bo hydrozel powinien ,,napic sie" wody przed wysadzeniem roslin bo mogą sie rózne kwiatki porobic np przesuszenie bo wchłonie za duzo wody której niewykrztalcone korzenie nie zdolaja pobrac albo po podlaniu mogą urosnąc jak za duzo dales i sie kopczyk zrobi.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Szczerze nie pamietam co to są za żarówki, ale spisały się w tym małym boxie :)

Ziemie podlalem jak dodałem hydrożelu, nic roślinom się nie stało :)
 
Ostatnia edycja:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
18dzień WEG, wszystkie rośliny + dwa kumpla. Od lewej do prawej, pierwsze 6szt to Autoeuphoria później mamy Ultimate i Purple




Ostatecznie dzisiaj w nocy zostają wkopane w ziemię, niestety moim największym problemem w tym roku było znalezienie odpowiedniego spota o którego ciężko. Jeszcze pamiętam 5-6lat wstecz to był najmniejszy problem, teraz już w moich okolicach brak dzikich/niezagospodarowanych terenów :)
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Za mocny, gosciu będzie z gazówki de leśniczego haratać :crazy: ladnie to wygląda. Przejrzyście. Powo-słonka!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół