nasiona marihuany

|3AF| |3 x AUTOULTIMATE| |6 x AUTOEUPHORIA| 1x AUTO PURPLE AFGHAN| - Vip3r

Wyszukiwarka Forumowa:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki wszystkim za komentarze, kolejna aktualizacja z mojej strony.

12 dzień Autoultimate, rosną niskie i mocno zbite



12 dzień, Auto Purple Afghan - tego jeszcze chyba nie pokazywałem, on od samego początku mocno oberwał. Najpierw nasiono nie chciało zejść, później przy przedkładaniu upadł mi i się złamał...a wygląda tak:



12 dzień, jedna z Autoeuphoria od DP (mam nadzieje że bez herm się obejdzie). Rosną całkiem inaczej niż Ultimate, bardziej do góry i są mniej zbite.



12 dzień, wszystko razem - przyznam że mały ścisk już tam mają.






12 dzień, niedobory na jednej z Autoeuphoria:



Co do oświetlenia w boxie, na chwile obecną jest 24/0 , ale chcę to zmienić przed ich wyprowadzką na zewnątrz. Jakieś propozycje ?

Dzięki za komentarze pozytywne jak i spostrzeżenia.
 

Cannabis.90

New member
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
1
Buchów
0
Będę wpadał zobaczyć co tutaj się będzie działo.
Przebarwienia faktycznie mogą być efektem złej mieszanki ziemi, ale nie tylko. Jeśli sytuacja się ustabilizuje po wsadzeniu do docelowych donic, będzie ok :)
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
To raczej jakiś wirus, bardziej mnie martwi teraz czy nie rozniesie się w boxie ?
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
niedobory na tak młodej roślinie i z taką ziemią - nie uwierzę. sprawdź ph wody którą podlewasz i ziemi
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
niedobory na tak młodej roślinie i z taką ziemią - nie uwierzę. sprawdź ph wody którą podlewasz i ziemi

Jeden z użytkowników podpowiedział mi ze może to być wirus, nie pamietam dokładnej nazwy coś tytoniowy ?
pH wody która podlewam od tygodnia jest już ok
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
Link do artykułu. Napisali ze nie da sie z tym za bardzo nic zrobić i lepiej odizolować zanim inne rosliny sie zaraza. Pozdro i z fartem do konca.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Link do artykułu. Napisali ze nie da sie z tym za bardzo nic zrobić i lepiej odizolować zanim inne rosliny sie zaraza. Pozdro i z fartem do konca.

Dzięki, no to nieźle. Postaram się je odizolować jak najszybciej od całej reszty.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
To na pewno nie są braki, tylko choróbsko jakieś
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
To na pewno nie są braki, tylko choróbsko jakieś

No właśnie wczoraj pytałem o pomoc z tym przebarwieniem, jest to wirus i chuy wie co z tymi plantami. Czy opłaca się je trzymać czy śmietnik i coś innego domówić.
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
Ja bym trzymał i obserwował. Na automaty masz jeszcze czas nawet w lipcu możesz wysadzać tylko będzie większy problem z plechą zależy od września.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Te z widocznymi objawami odseparować i bacznie obserwować resztę. Chociaż nie chciałbym baki z jakimś wirusem i chyba zarażone bym ubił
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Witam, dzisiaj miałem robić aktualizacje ale spotkało mnie coś takiego...dwa krzaki tak wyglądają, dwa trochę lepiej a z reszta wszystko jwst Ok.

Co to może być, miały za gorąco ?
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ta ziemia wygląda na suchą na wiór... Roślina jest już trochę za duża, żeby trzymać ją w kubeczku 200ml, albo przesadź, albo podlewaj ją 4 razy dziennie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół