nasiona marihuany

|3AF| |3 x AUTOULTIMATE| |6 x AUTOEUPHORIA| 1x AUTO PURPLE AFGHAN| - Vip3r

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Musisz je wywieźć gdzieś na słońce innej opcji nie ma bo szkoda czasu i roślin...
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Musisz je wywieźć gdzieś na słońce innej opcji nie ma bo szkoda czasu i roślin...

dzięki za opinie, czekam na więcej.

Ogólnie na większości Euphori, na Purple i dwóch z trzech ultimate jest więcej brązowch włosków niż białych (na głównych szczytach)
Tak jak mówię, jutro wlecą dokładniejsze fotki, potrzebują jeszcze z tydzień na dworze
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Tak jak special napisał,ja bym dał je na dwór i przeczekać ten tydzień,ewentualnie te które już prawie doszły to kosa.

Ps: Daj znać jak smakowały po tym Ripenie..
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Nie mam opcji wywiezienia 140cm krzaków na dwor ;)

Ps: dam Ci znać bez problemu, po tygodniowym flushu nie będzie tego czuć... widzę ze jesteś w tym procencie forumowiczów którzy go nienawidzą.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Siemanko, więc tak - dzisiaj wieczorem ale pewnie jutro rano dodam up-a z dwóch względów.

1. Nieopodal miejsca w którym są panny, zauważyłem aktywność jakieś człowieka (może przypadkowe, może ktoś je zauważył w jakiś sposób i się czaił - chuy wie) ale byłem zmuszony zabrać rośliny ze spota ( i dlatego były w donicach) .
2. Rośliny kończą jakoś 6 tydzień FLOW , niestety nie dojdą na dworze ponieważ je stamtąd zabieram i mam dwie opcje. Albo będą w ciemnym pomieszczeniu przelewane przez tydzień, tam sobie dojrzeją (chyba). Ewentualnie mogę im w tym pomieszczeniu zamontować jakieś kilkanaście do 20tyś lumenów , ale czy ma to sens ?

Topy większości roślin są mocno napuchnięte (dostały porcję RIPEN'u), trichomy chcę dzisiaj pod lupą sprawdzić (mam nadzieje na spory procent mlecznych) , pozbywam się reszty liści z roślin + najmniejszych odrostów które powstały w ciągu ostatniego tygodnia czy dwóch.

Dajcie jakieś propozycje, porady co zrobić w takiej sytuacji bo naprawdę wyszło dosyć sporo tego. Dodaje zdjęcia poglądowe większości plantów, nie zmieściły się wszystkie na foto.





Jak nie dostanę odpowiedzi szybko, usuwam tą fotorelkę i pie***le prowadzenie czego kolwiek, bo mega chuyowy odzew tutaj.

Trzymajcie się.

Tnij szczyty i to co najbardziej dojrzałe
Dół zostaw normalnie i wystaw na zewnątrz... tym sposobem obnirzysz wysokość roślin(Bo chyba wysokość jest problemem)

Ja bym tak zrobił...
Jeśli nie masz wyjścia to koś wszystko jak leci
Bieganie z krzakami w koło domu to średni pomysł...

No I polecam poszukać spota na przyszły rok skoro ten jest spalony
Elo
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dodaje kilka fot, wczoraj pod lupą sprawdzałem trichomy - to jest różnie. Szczyty są barwy mlecznej w dużej większości, niektóre boczne odrosty z roślin na których poszedł trening LST mają już nawet za duży procent bursztynowych trichomów.

Decyzja którą podjąłem: rośliny dostają flusha z wody i miodu (dwa razy przelewam) do piątku/soboty i leci kosa na wszystkim na raz. Nie mam opcji do tego żeby biegać z tymi roślinami. Z włoskami na topach jest różnie, ale z białego staną się pomarańczowe/brązowe już pod czas suszenia ?

Podsumowując, myślałem że jest mniejszy procent białych trichomów a okazało się że jest ich dosyć sporo. Jedyne czego żałuje, to że nie każda roślina jest zbita tak jak bym chciał.

Auto Ultimate 80dzień - tutaj ktoś się kamufluje :D





boczne odrosty Auto Ultimate



Auto Afghan Purple 80 dzień









Auto Euphoria 80 dzień - wybrałem taką mniej dojrzałą nawet + dodam jedną LST ale bardziej się zbiła.







AE po lekkim LST





Sorry za jakość, ale jak obracam to zmienia na taką gównianą.

Kolejny UP to będzie już raczej po kosie, chyba że coś w międzyczasie dodam.
 
M

Marek77.77

Guest
No chłopie współczuję.Ale pamiętaj, że na błędach się uczymy.Na następny rok spocik sobie ogarnij albo zrób to teraz i nie zalicz przypału.Pozdro.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
No więc, w tym roku to lecimy grubiej :3
Podlinkuje nowy temat niedługo.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,693
Odznaki
10
Panie,po kiego ten odkop? Zacznij jak każdy od nowa w nowym sezonie i nie odgrzewają starych klopsów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół