nasiona marihuany

|3AF| |3 x AUTOULTIMATE| |6 x AUTOEUPHORIA| 1x AUTO PURPLE AFGHAN| - Vip3r

Wyszukiwarka Forumowa:

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
zapewniłeś im dobry start, a to najważniejsze przy automatach bo mają krótkiego wega
u mnie pogoda słaba, jedna dama ma 4 dni, dwie kolejne wyszły z ziemi i jedna jeszcze wychodzi
jak zacznie się coś dziać ciekawego to założę fotorelke
pozdro i z fartem do samego konca
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, mały up:

Rosliny trochę zwolniły, pogada w naszym kraju nie rozpieszcza.

Najpierw pytania:

1. Chce zrobić lst na kilu roślinach, nie jest za późno na naginanie ?
2. Używac jakiś nawozów na weg ? Narazie podlewane były tylko woda z biochymusem - dwukrotnie

AE #1 22 dzień weg
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1019604]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/101523/normal_4781BF4A-80E8-4332-91D0-4C9E19FAC330.jpeg[/url][/IMG]

AE #2 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AE #3 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AE #4 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AE #5 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AE #6 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AAPurple 22 dzień weg, ten od małego poturbowany zaczyna odżywać
displayimage.php
[/url][/IMG]

AUltimate #1 , każdy z nich był lekko uszkodzony przez przegrzanie.
displayimage.php
[/url][/IMG]

AUltimate #2 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

AUltimate #3 22 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

#3 z profilu, najmniejsza sztuka w sumie.
displayimage.php
[/url][/IMG]

Dzięki za oglądanie.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
mozesz spokojnie naginac skoro to 3 tydzien i zaczac nawozy na weg lac ,najlepiej od polowy zalecanej dawki
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzisiaj u mnie -1C nad ranem, w nocy 1C. Mam nadzieje że jak wrócę, to nic z nimi się nie stanie i będę mógł zrobić lst.

Dzisiaj zamówię zestaw nawozów, jeśli nic się im nie stało. Wybór spośród tych trzech : Canna / Biobizz / Hesi ?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,620
Odznaki
8
Ja ogólnie lecę na plagronach. Sypał będę też azofoske.
Kup sobie Asahi SL. Popryskaj jak były mrozy to zawsze coś pomoże.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Ja ogólnie lecę na plagronach. Sypał będę też azofoske.
Kup sobie Asahi SL. Popryskaj jak były mrozy to zawsze coś pomoże.

No zapomniałem dodać że dzisiaj dostaną oprysk z Asahi SL, ostatnio dostały jakoś tydzień temu podczas wyprowadzki z boxa na out'a.
Zastanawiam się dlatego nad jakiś zestawem, którego później wykorzystam w indorze.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Mały UP, trzy euphorie ( #1 , #2 , #3) dostały mały trening na chwile obecną, zdjęcie tylko jedno bo już ciemno się robiło i w sumie mało co było widać.
Po wszystkim rośliny dostały oprysk Asahi SL 1ml/0,5l i to tyle.

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1019794] [/URL]

---------- Post Zaktualizowany 11:54 ---------- Data pierwszego postu 11:27 ----------

PS: w ostatnie noce u mnie zimne z lekkim przymrozkiem, ale jak widać roślinom nic specjalnie się nie stało. Jutro przychodzą do mnie nawozy, zamówiłem cały pack.

Odnośnie LST, to mam pozbyć się tych dolnych większych liści ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj!
Widzę że elegancko idzie. Bądź przygotowany na przymrozki i w razie zapowiadanego przymrozku okryj planty na noc. Zimna Zozka ma nadejc 13-15 maja wiec miej ie na bacznoci. Oobicie to bymteplanty wrzucił bezporenio do gleby, bo chociaz to automaty to porona ci znacznie wiekze jak pojda do gleby. Jako jeden z pierwyzch na forum bedziez obcinał krzaki <peace> pozdro i z fartem
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Akcja z tymi doniczkami była celowa z mojej strony, trzy lata wstecz leciałem w 4l doniczkach Auto Blueberry (po ok. 15-20g z rośliny bez żadnych nawozów)
Co masz na myśli mówiąc ''obcinał krzaki'' ? W sensie że zmniejszam ich plon w tym momencie ?
Dzięki za dobre słowa jak i porady :)
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Mały update, wrzucam losowe rosliny:

Auto Euphoria #1 26 dzień weg - lst

Rosliny celowo nie naginalem do samej ziemi (narazie) z dwóch powodów - ślimaki i przygruntowe przymrozki

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1020108] [/URL]
Auto Euphoria #6 26 dzień weg

displayimage.php
[/url][/IMG]

Auto Purple Afghan 26 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

Auto Ultimate #2 26 dzień weg
displayimage.php
[/url][/IMG]

Rosliny zostały dzisiaj podlane, dostały 0,5l wody + biohymus. Nie podlewalem mocniej, nie ma to sensu przy tej pogodzie.
W następnym tygodniu ładujemy pierwsze nawozy, zobaczymy jak to będzie. Rosna pomału, ale w tych warunkach dobre przynajmniej to. Rosliny na których zrobiłem trening lst będę jeszcze doginal.
To narazie tyle...
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siemanko wszystkich (tym którzy oglądają, ale nie dadzą buszka też) , mały up ode mnie. Pogoda ma się polepszyć, zastój u rośli mocno widoczny + stres z przesadzania transportu zrobiły swoje. Ale lecimy dalej:

Doszły do mnie jakiś czas temu nawozy, miałem pokazać czego będę używał i czego już używam.
''Canna Vega 1l + Canna Flores 1l + Canna pk 13/14 + Canna boost + jakieś bostery jako gratisy"



Na wstępię dziękuję za mega paczkę od panpestka.pl << szybka dostawa, 100% dyskrecji i profesjonalne podejście do sprawy :)
Dostałem mega fajne nasiona, które polecą na Indor który niedługo odpale + jedno miejsce sie raczej zwolni bo sarna zrobiła mi topping na jednej z euphori :c
Tak że jeszcze raz polecam, i wybierzcie co wyleci jeszcze z tego packu na outa (najwięcej kom = ta odmiana wygrywa)
1.Auto NL x Big Bud
2.Auto Zkittlez
3.Auto Moby Dick
4.Auto Gorilla Glue
5.Auto Critical 2.0
6.Auto Mazar
7.Auto Bubble Gum



Auto Euphoria #1 LST, 32 dzień WEG



Auto Euphoria #2 LST, 32 dzień WEG



Auto Euphoria #3 LST, 32 dzień WEG - wiem że te lst to nie profeska, ale naprawdę pogoda mi namieszała tam ostro i wszystko zostanie poprawione



Auto Euphoria #4, 32 dzień WEG



Auto Euphoria #5, 32 dzień WEG



Auto Euphoria #6, 32 dzień WEG



Auto Purple Afghan, 32 dzień WEG



Auto Ultimate #1, 32 dzień WEG



Auto Ultimate #2, 32 dzień WEG



Auto Ultimate #3, 32 dzień WEG



Narazie rośliny dostały porcję 25ml/5l Canna Vega , dzisiaj to samo + dolomit i Asahi SL .
 

Golf

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2016
Postów
68
Buchów
1
Porównując do moich (niewiele młodszych), Twoje wyglądają naprawdę świetnie. Mają o wiele więcej liści. Ogólnie od samego początku lepiej Ci rosną i podejrzewam, że to albo kwestia ziemi albo oświetlenia. Widziałem, że na początu leciałeś 24/0. Cały czas miałeś żarówkę 1000lm czy później coś zmieniłeś?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Bardzo staranie zrobiona fotorelacja . Mi się osobiście nie chce wszystkiego obracać i podpisywać ;)
Łap bucha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół