nasiona marihuany

Ambona i nowy spot,

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Witam mordeczki, jako że poszedłem ostatnio na spota żeby zaaplikować ostatecznie ziemie juz gotowa pod kwioty, okazało się że ambona która według mnie była nie aktywna na 90%... Jednak jest ku**a aktywna i nawet spotkałem samochód leśnego.
No nic ale jako ze spot odpadł a gdzieś muszę wrzucić resztę pestek to przeszedłem łącznie 20km lasów i szukalem spota, znalazłem spota na krańcu pol uprawnych, wszędzie sucho i ch***wo a jest male poletko z piękna ziemia troszkę mokro ale, właśnie jest małe ale jednak nie takie male bo sa to wyk***iste brzozy które ograniczaja mi słońce, według mnie półauto powinny sobie w tych warunkach poradzić a wy co myślicieli, wyrzucać ggsy czy za malo slonca beda miały ?

sory ze tak o wszystko pytam ale nie jestem w stanie wystawic opinii jak bardzo sie te brzozki rozrosna :(




 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
zrób tak aby planty były odsłoniete bardziej od południowej strony i może coś fajnego wyjdzie, posadź jednego krzaka i zobaczymy jak to bedzie najwyzej potem dosadzisz pozdro
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Też tak myślałem, jednak jesczcze wtedy nie mial panienek, dzis poszedlem na spota bo znalazlem wolny dzien nareszcie, spot wyglada slabo, przygotowalem juz ziemie z workami na spocie (jakis miesiac temu)
Powiem szczerze bylem mega zaskoczony, wszedlem na spota i po brzuch wielkie pokrzywy, ziemia jest dobra w tamtym miejscu ale woda, przez 4 dni padalo, odczekalem 2 dni aby troche wyschlo i wybralem sie na spota, woda stoi i pokrzywy plywaja w nich, czy to normalne ze pokrzywy daja sobie rade w takim klimacie, jezeli pokrzywy daja rade to konopia tez udzwignie ten klimat ? Postanowiłem ze jeszcze posiedza pod lampa panny i dopiero za tydzien po kolejnym tygodniu deszczow je wsadze, jeszcze nie wiem czy w ta miejscowke ale musze cos wykombinowac bo jest lipa z ta woda.
Pewnie zrezygnuje ze spota bo slonca tam jest od 11-17
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół