nasiona marihuany

[250w MH/HPS] [Snowaball s1 x Tangie]i pare innych [75x75x100]

Wyszukiwarka Forumowa:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Siema"




Więc tak,jest to mały projekt aby sprawdzić geny,taka tam szybka fotorelka,która gdzieś tam sobie była cieniu tej większej którą zakończyłem dopiero co,foty z telefonu już bez lustrzanki,nie przywiązuje wagi za bardzo tym razem do estetyki,zobaczymy co wyrośnie box niski i juz mam problemy jak będzie źle to się kupi 80x80x160 lecz jak narazie:


Box: BudBox 75x75x100

Lampa: Veg 250w MH GIB oraz 250w HPS GIB na Flo

Wntylacja: Wyciągający 129-196m3 podłączony do filtra węglowego oraz mieszający mały zakładany dopiero na FLO

Nawozy: Canna Veg , Flores , Cannazym ,SUperthrive lub Hesi SUperVit zależy co się złapie, Atami Bloombastic.

Donice: 11L materiałowe dla MandarinDrems i 4L plastki dla REgów

Ziemia: Canna Profesional

Nasiona:
SnowTangie FEM x5 ( lecz tylko 3 wzeszły )
HSO BlueDream x1 ( wsadzona tydzień pózniej od innych)
GREENPOINTSEEDS MAC x Stardawg Reg x1 (wlożone 2 tyg pozniej od SnowTangie wyszedł facet niestety) Kosz!
TGA AgentOrange REG x1 (Też wyszedł facet i też włożony 2 tyg pozniej od Snowtangie) Kosz !



Nie robie narazie nasion zwłaszcza regów których już mi wystarczy w lodówce,i trzeba ich troche rozdać ludzią do testów bo i tak wszystkich nie zrobie raczej nigdychodziaż Regi miały potencjał bo w 4L donicach wlożonych 2 tyg pozniej dogoniły reszte.









Więc tak" Od 1 dnia do 38Veg


Góryny lewy róg Blue dream reszta dużych SnowTangie srodek Mac x Stardawg oraz agent orange
















Za pare dni wrzuce więcej,juz jest 2 tydzień po pokazaniu płci

 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Tutaj męski Mac x Stardawg oraz agent orange










Oraz Blue dream a dalej wszystkie razem już bez facetów<peace>










Wszystkie









Teraz mam już 2 tyg od pierwszych oznak płci, rozbierzność genetyczna jest,ale bez tragedi jedna pięknie kwitnie zastanawialem sie nad rewegiem ale chyba jednak odpuszcze<coolpalacz> niedlugo nowe foto
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
"HI"




3 tydzień Flo leje sam bloombastic i reguluje ph do 5.9-6.1 i to tyle piją dużo ale to przez materiałowe doniczki bardziej niż przez pobieranie wody
Temperatura około 25-27 w dzień i 22 w nocy,wilgotność 45-55%.



Wszystkie razem za tydzień dodam pojedyńcze foty roślin, dwa pehotypy są bardzo podobne SnowTangie,lecz trzeci odstaje w pozytywnym sensie , szybciej kwitnie jest niższa twardsza bardziej indyk, pozostałe się wyciągały dłużej wchodziły na flo,Blue dream jak to blue dream radzi sobie dobrze
zapachy Limonki 50%,30%tutifruti i 20% sosna.
















Może uda sie pożyczyć lustrzanke to porobie ładne fotki.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Hi




Początek 4 tygodnia Flo Wyróżniają się innymi phenotypami jak dla mnie, zapachami też zaczynają się różnić jak i sktrukturami, przez chwile był problem bo Ph metr się zepsuł a skapnąłem się dopiero jak liście zaczęły żółknąć ale już ogarnąłem<peace>Jak na 4 tydzień szronią się pięknie.



Temperatura między 21-25 stopni

Wilgotność 40-50%

Nawozów narazie nie lałem przez 3-4 dni gdyż starałęm się uregulować PH a skoro był rozregulowany to nawozu pewnie się troche odłożyło w ziemi, za dzień dwa laeje na powrót Bloombastic.







Blue Dream
"Pachnie jak....Blue Dream"<peace>








SnowTangie #1 "Bardziej snowaball s1 Pachnie Jak słodszy Chem4 od Caliego z nutą Skunka"








SnowTangie #2 "Troche bardziej Tangie i topy robią się pomarańczowe! zapach Limonka,Haze"







SnowTangie #3 "Najszybciej zakwitła ma najwięcej topów,i pachnie jak nim2"<peace>









Niestety jakiegoś fajnego aparaciku nie dało się ogarnąć jak będę robił za jakiś czas coś większego to zakupie jakiś do 1.5-2k to będzię wzór,pozdrawiam<coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Ściągnąłem pare klonów gdyż nie mogłem się powstrzymać <peace> wszystkie 3 się przyjęły,więc genetyka nie pójdzie w las porobim pechy.


 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Jeszcze fajne foty udało mi się zrobić telefonem to doloże<peace>










Jeszcze przed nimi z 4tyg hehe już nie moge się doczekać kiedy ich skosztuje.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Siema


Koniec 5 tyg Flo mniej więcej,nie licze gdyż nigdy prawie nie wychodzi tak jak jest na opakowaniu a co dopiero samoróbki<peace>




SnowTangie #3











SnowTangie #1










Jeszcze 2,5-3 tyg i sądze że ścinka.
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Za tydzień Flusha im robie,więc jeszcze 2 tyg przed:harvest:plus ze czas na następne geny <peace> zrobię jakąś oldschoolową odmiane, i jedną co przyszła mi ze snowballem s1
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
"Siema"​



Flush poszedł jednak od razu nie szły już,więc szła woda przez 5 dni wiem że krótko lecz nawozy były lane co 2 raz,co wiąże się z tym że nie były jakoś schemizowane ciężko.Kwitły niecałe 8 tyg co mnie dziwi gdyż obie odmiany z których były krzyżowane kwitły 8-10 ale cóż...lepiej dla mnie<peace>



Więc eksperyment zakończył się jak dla mnie skucesem geny kozackie pościnałem odrosty pare malutkich zostawiłem i będzie reweg phenotypów #1 i #3 i pozapylam odmianami tropicana cookies, oraz chyba nimi samymi w sumie <peace> zobacymy albo zrobie S1 albo f3,troche fotek dla śledzących moje poczynania.​








#1










#2







#3












BlueDream











Taki smaczek co do zapachów bo trochę się pozmieniały na końcu FLo​



#1 Pachnie jak mandarynki z nutami vanilli oraz nutami diesla

#2 Pomarańcze z nutami cytrusa i delikatnych perfum w stylu Azzarro Chrome<peace>

#3 Tropikalny zapach z nutami diesla i czegoś słodkiego czego nie da się porównać z niczym słodkim dziwnie to brzmi ale jak byście się zaciągneli to wiedzieli byście o co mi chodzi.



Przystrzyrzone w większości reszte dokończe po wysuszeniu,gdybym miał teraz dobrą lustrzankę były by naprawde dobre foty,ale cóż s8 tez musi wystarczyć jak narazie,dodam ze mistrzyniami plonowania one nie są ale coś za coś ,wolę popalić tego niz mieć 2x więcej jakegoś criticala<peace>pozdro.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Siema





Topki schly 5 dni i przechodzą curring jak narazie <peace> takie tam małe stemple dla oglnej oceny publiczności.



#1






#2








#3








Blue Dream















Palenia wyszło około 130g więc troche ponad 0.5g/w po curringu raczej wyjdzie równo 0.5g/w na 1m wysokości boxa i 4 rośliny nie jest źle<peace> temat naprawde Fajny! pachnie pięknie i jestem zadowolony teraz robie reweg #1 i #3 i coś sie porobi można dodać do zakończonych siema.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Dodajcie do zakończonych jesli łaska<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół