nasiona marihuany

Czym policja sie interesuje po pierwszym przypale

Wyszukiwarka Forumowa:

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Siemano

mialem nadzieje ze nigdy poza dzialy uprawy nie wyjde. Po 10 latach sie doczekalem kiedy to w 20 kwietnia podczas chillowania w furze sledczak wyjal mi moj pakiet z paleniem. Skonczylo sie grzywna i przeszukaniem adresu zameldowania - jestem zadowolony poki co.

Martwi mnie to czy moga mi przeklepac konta bankowe, jakas stara historie allegro mimo usuniecia aukcji itp. Wiem ze mamy tu specow od wszystkiego i chcialbym wiedziec najlepiej kogos kto dobrze wie jakie sa uprawnienia i mozliwosci, czym w takiej sytuacji sledczaki moga sie interesowac bo o ile przeszukaniem domu rodzinnego sie nie przejalem to przeszukania mojej „bazy” sobie nie wyobrazam :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak już z dołka wyszedłeś to mają Cię w ch**u.
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Czyli jestem dla nich zwyklym ziutem ktory pali po krzakach i nie maja czasu ani zadnego innego celu zeby dociekac mieszkania w ktorym mieszkam 90% czasu przez ostatnie kilka lat i go przeszukiwac?

I jedynie przy kolejnych kontrolach bede mial w papierach widoczne to i beda mocniej klepac?
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
No trzepać mogą przy kontrolach znam przypadek że gosciowi umożyli warunkowo na 2 lata za uprawę na własny użytek i go trzepali na mieście czy coś ma żeby go dojechać ale po kilku latach juz nie ma wogóle styczności z Policją praktycznie... Najważniejsze to nie pakować się nigdy w kłopoty szemrane towarzystwo itp trzymać się po prostu zdala od przypałowców i spokój i problemów z Policją o pilnowaniu się wspominał nie będę bo to proste i logiczne. Pozdro :)
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Dzisiaj wpadl dzielnicowy na moje miejsce meldunku. Rodzice nie powiedzieli ze na codzien mieszkam w miescie w ktorym studiuje. Czy moga mi wjechac na moje aktualne miejsce zamieszkania? Niby nie mam umowy najmu ale jakis adres korespondencyjny napewno sie znajdzie, internet mam np na siebie wziety
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Pytasz jakbyśmy to mieli wiedzieć, nikt tego nie wie zawsze istnieje taka możliwość skoro ci tak wjeżdzają to licz się z tym że mogą się dowiedzieć o twoim miejscu zamieszkania w końcu to psy....
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Jak przyjdą tam gdzie pomieszkujesz to mówisz, że mają mieć nakaz i oczywiście przyjść z właścicielem bo to nie TWOJE MIeszkanie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak przyjdą tam gdzie pomieszkujesz to mówisz, że mają mieć nakaz i oczywiście przyjść z właścicielem bo to nie TWOJE MIeszkanie.

Nakaz to musza miec w amerykanckich filmach, w Polsce wystarczy podejrzenie popelnienia przestepstwa i moga wchodzic z drzwiami.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Własnie i wyslą Ci nakaz do 7 dni czy tam 14 ;P
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Nie lewy tylko zwykły nakaz prokuratura wystawia do 7 dni od przeszukania. Od bodajże kwietnia zeszłego roku wystarczy teczka na psach z twoimi aktami by mogli słuchać cię oraz mieć wglad do twojej poczty przez 3 miesiące. Piękna Polska .
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Kiedyś wpadli na chatę a miałem Lolka.. Kajdany i obstawa 4 kryminalnych na komendzie gadali na luzaku po 3 miesiącach w niedzielę o 8 rano puka trzech typa z nakazem i trzepią znów chatę.. A to był jeden Lolek :bball:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół