nasiona marihuany

Oczykobry atakuje z podwójna siła. (400W HPS) 1m2 [ DINAFEM & PANPESTKA & NO NAME ]

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Witam serdecznie Panie i Panowie.
Swiatlo - Lumi 400w | Odblysnik - Adjust a Wings (czy jakos tak) | Zasilacz - Elektrox 150/250/400/SL
Wentylacja - TD 350/125 | mieszajaca rotacyjny | wtlaczajacy 125 VENTS.
Box - 100x100x200
Doniczki - 11L
Medium - Compo Sana Ultra Lekka + zwykla ziemia ogrodnicza + kilka garsci dolomitu
Nasionka - Dinafem (Industrial Plant, California Hash Plant, Critical+, Cheese CBD) PANPESTKA (2xSuper Skunk, 2xCritical Kush) + po jednym SS i CK na dobitke tez z PANPESTKA. Kilka NONAME z palenia.
Temperatura - Dzien 28 / Noc 20 | Wilgotnosc Dzien 54% / Noc 65%
Nawozy - Z medium, minimalne dawki AN, od samego poczatku pyszna melasa co 3 podlewanie i duuzo CO2 (drozdze cukier woda)
Trening - Wujek Ben. 4 szczyty (jakies 2 NONAME maja zrobione na PROCE)
Jest to 22 dzien wszystkich roslin. 2 dzien od przelaczenia na flo 12/12. (co 2 tygodnie 0.5h mniej) Rosliny wegowaly 20dni. 12\5,5\1\5,5
Dziewczyny siedza juz w duzym boxie i zostaly ostatni raz ponaginane z racji ze bylo duuuuzo miejsca na to.
Do mniejszego boxa pojda chyba automaty, albo poczekam miesiac i wrzuce kolejne rosliny zeby juz je WEGOWAC.plony co 2 miesiace.

Poki co wspolne zdjecie.




Na zdjeciach nie ma jeszcze wtlaczajacego bo musze go dokladnie wyczyscic.
Gdybym o czyms zapomnial w strefie INFORMACJE to prosze mnie poprawic. :)


 
Ostatnia edycja:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Zapowiada się ciekawy ogródek <joint>Czekam na te Super Skunki i Criticala
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
A wiec.! 23 dzien zycia a 3 dzien indukcji.
Jeden NONAME okreslil sie i przesadzilem go do wiekszej doniczki.
Parapetry zyciowe w normie.
Podlane po 1 L z Melasa, i zestawem AN 1/3 dawki. Pelna dawka AlgaMic i FishMix.
Na noc spryskane roztworem CalMag


 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
To nic, ze wczoraj wrzucilem zdjecia.
Dzisiaj doniczki zostaly wyciagniete,opisane.
Maja mokro. Spokoj przynajmniej na 4 dni. Kollejny NONAME okreslony i wsadzony do 11L. Wydaje mnie sie ze wszystkie beda FEM ale z bananami ;/ jakies takie dziwne te pistle. No nic, zobaczymy co z tego bedzie. Industrial Plant niby FEM ale wy***alo jajca juz 2 tyg temu. Nie wiem dlaczego. Sa male kuleczki ale stoja w miejscu. zobaczymy co indukcja pokaze. Ten osobnik po srodku w malej doniczce to wydaje mnie sie ze meski. Topy mial kurewnie zbite i mocne.! wiec bedziemy Nim pylic kilka panienek.
No to LECIMY Z TEMATEM






A tutaj juz mocza sie AF GGS do mniejszego boxa.
2x Grapefruit x Girl Scout Cookies
2x Gril Scout Cookies x G13
2x Green Crack x G13 (nasiona ogromne! prawie jak slonecznik)



Ile centymetrow nad roslinami trzymac HPS 400W ? mam skierowany wiatrak na lampe i nawet chlodzi. 30cm?40cm? co by mi tez salata nie rosla :p
 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
A wiec.
Ten po srodku z poprzednich zdjec, ktory mial byc facetem, okazala sie kobitka. Wiec wrzucilem go z automatu na miejsce Industrial Plant ktory okazal sie byc facetem. takie feminizowane :p

Bryla korzenowa Industrial Plant 26 dzien/6 dni indukcji.


Jajca Industrial Plan


A tutaj korzonki tego NONAME


Pozdrawiam serdecznie.!​
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Pozwolilem sobie na malutkiego Update w fotorelacji. 3 noname kwitna juz a reszta sie ociaga.! :p super skunki nawet nie pokazaly preflowerow. dziwne. 8 dni indukcji i cos malo sie wyciagaja. zobaczymy pozniej. moze lampe wyzej podniesc? zaznacze ze mam ja 30-40cm od szczytow
Jakies sugestie?

NoName 1st day of flowering


No i podglad na wszystko.
z boku sa rosliny regulary bo najwieksze.
te Feminizowane rosliny zawsze tak wolno rosna. regularne nasionka zapie****aja az glowa boli. dziwne. jak na to ragula?


Pozdrawiam serdecznie

 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witaj ile dajesz tej melasy na L, czy podnosisz z czasem ?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Witaj ile dajesz tej melasy na L, czy podnosisz z czasem ?

od samego poczatku tj. od 1 tygodnia daje 5 lyzek stolowych do 5 L . ale wczesniej rozrabiam to z ciepla woda. zeby te skrzepy sie rozpuscily. wlewam do butelki i energicznie mieszam wstrzasam aby napowietrzyc, podlewam dopiero na drugi badz 3 dzien. czekam az przegryzie sie melasa i bakteryjki zaczna reagowac z tlenem. ponoc tak sie robi. wyczytalem z soft secrets.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
od samego poczatku tj. od 1 tygodnia daje 5 lyzek stolowych do 5 L . ale wczesniej rozrabiam to z ciepla woda. zeby te skrzepy sie rozpuscily. wlewam do butelki i energicznie mieszam wstrzasam aby napowietrzyc, podlewam dopiero na drugi badz 3 dzien. czekam az przegryzie sie melasa i bakteryjki zaczna reagowac z tlenem. ponoc tak sie robi. wyczytalem z soft secrets.

1-Lyzka tą duża do zupy tak ;) ? 2- co każde podlanie stosujesz czy na przemian z wodą ?? 4 zosujesz coś jeszcze na flo czy tylko melasę ?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Tak. Ta łyżkę do zupy :) to jest stołowa łyżka. Do kazdego podlewania daje. Raz mniej raz wiecej. Bede stosować pk od plagrona i green Sensation. I jakies dodatkowe od advenced nutrition czy jakos tak. Musze to wszystko zużyć. Na następny grow machnę te legendarne biotabsy i pelen organic.


Po robocie jak wrocilem ogarnalem troche w boksie. Wytarłem podloge, pozamieniałem miejscami roślinki. Wszystkie juz sie określiły co mnie bardzo cieszy. I zaczynaja sie wyciągać. Podniosłem lampe o 10cm zeby bardziej poszły do gory.

A tutaj pokazuje jak korzonki juz wychodzą z 11L doniczki. Ogien. Nie chce wiedziec co bedzie na koniec grow. A chce wykorzystać ziemie do następnego projektu. Pewnie bedzie jej śladowa ilość. :p




 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
do 50 cm możesz na spokojnie podniesć,do 40 zejść ~2-3tydz. flo



lece obczaic z calowka wiela teraz tam jest cyntymetrow. bo nie iwem czy moj super skunk to taka salata indicowa ( rozny fenotyp) druga jest taka hybrydowa. i to moglo byc spowodowane zbyt duzym natezeniem swiatla. mhm..


Witam.
Dzien 30/10indukcji.
Robi sie coraz ciasniej i coraz wyzej ida roslinki. wsystkie juz okreslone plcia. dadatkowe sa SS i CK zeby wsadzic butelki 5L tak na dopchanie. zapychacze. a te male to AF. dwa nie wyszly, zamulily w ziemi. i kielkuje dwa dodatkowe.
Cisne foto.
924A4CD9-C0AD-4625-9786-FBB1BC539A22.jpeg


ku**a!! Ostatni raz wkładam pestki z jarania!! Pistle a obok jajca. Na jednej gałązce same pistle a na drugiej jajca. Po***ane. Musze wyrywać to gowno i przyglądać sie. Akurat z tego super jaranka. Ale w 5g były zaledwie 2 -3 nasionka.
 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
No a wiec jest up.
Dzien 34.
NoName juz ladnie kwitna od 5 dni.
Reszta cos przymula strasznie. Dalej maja tylko pistle ktore okreslaly plec.
Zmienilem juz nawet na 11,5h bo jak tak ma isc to przypal.

Szczyt NoName
00EA3AE1-356F-4650-BECD-67EB563F3D29.jpeg

Grupowe
D0B425C7-3F3E-4663-9FF2-3BFEC163F0B5.jpeg

F41DF6C1-985B-4F4D-B6D9-042FF0DC8BFE.jpeg

BBF9B733-EEC9-49C1-931F-A87D6D4B5BD3.jpeg

94104A55-55B2-423A-86B1-1E6C1C3C805B.jpeg

Smaczny prezencik.
1FF0495D-1CD7-47AE-B99C-6D96B87B4784.jpeg


 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Tak sobie siedze i patrze na to wszystko.
Coraz ladniej w namiocie jest.
CA814FE1-A25E-4C3D-847F-6DE69F36438C.jpeg


I jest jakas Sativa a i Indica tez.
47D8BCD6-1C4D-4042-8E7D-7E7D28D661AE.jpeg

Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale,
Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
Po torze, po torze, po torze, przez most,
Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,
I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas,
Do taktu turkoce i puka, i stuka to:
Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to.
Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,
Jak gdyby to była piłeczka, nie stal,
Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana,
Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana.
5472E05E-5BB6-4968-B0BF-AB5558C64C94.jpeg


C260DA45-E318-4A0C-BA7E-655FCBD5F869.jpeg




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół