nasiona marihuany

[MH / HPS][150W][0,36m2] Na Koniec Świata i Jeszcze Dalej! - Buzz's Pheno Hunt pt.I

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Hej.
Część osób z forum radzi jednak zmieniać z MH na HPS po zawiązaniu kwiatostanów.
Co w sumie ma sens, bo na MH nie urosną w górę na indukcji tak mocno jak na HPS.
Masz może jakieś porównanie?
Pzdr.

Sczerze mówiąc zawsze robiłem w ten sposób, więc nie mam porównania.
Wydaje mi się, że odpowiednia barwa światła wspomaga szybszą indukcję, ale to tylko teoria - nie mam potwierdzenia.
Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie :)
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Up v.666

Znalazłem dzisiaj chwilę na wyciągnięcie panien z boxa i zrobienie im fotek solo.
Wjechał fryzjer i cięcie ostatnich klonów.


Proce:


Purple Maroc (FS) x Super Silver Haze (GHS) - bardzo na nią liczę
Trochę wyskoczyła przez 5 dni indukcji, więc szybszy szczyt dostał łamanko.



Tangerine Dream (Barney's Farm) x Super Silver Haze (GHS)
/\ Wyskoczyła dużo bardziej, więc trochę mnie poniosło :jprd: /\



Purple Kush (Kannabia Seeds) x ?
"?" to albo Gorilla Zkittlez (Barney's Farm) albo San Fernando Lemon Kush (Sweet Seeds)


Phantom OG (Barney's Farm) x ?


Maroc x New York City Diesel x Early Pearl [MENTION=6223]deuter[/MENTION] (H'N'S )


Early Pearl x Super Skunk AF (H'N'S)
Najmniejszy plancik, ale żal mi go wyrzucić... Będzie na lolka z niego :jocolor:


Lizaczki:

Yellowstone - NoName



Purple Maroc x Serious 6 (GGS)
Liczę na delikatny fiolecik :)


I te które mają więcej niż dwa szczyty:


Jedyna w dużej donicy - Strawberry Amnesia (Dinafem) x Super Silver Haze (GHS)


Kształt liści o którym wcześniej wspominałem


Masterkush (DP) x White Widow (RQS)
- -pheno I (hybrydowe)

Masterkush (DP) x White Widow (RQS)
- -pheno II (indyjskie)


NoName
- jeszcze bez nazwy


Grupowo:



Nie zależy mi na dużym plonie i zapewne takiego nie będzie :)
Będzie różnorodnie i smakowicie.
Nawozy z serii green od GroTek'a są świetne - lepsze od BioBizza :headbanger:


Do następnego!
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ojjjj...
Długo nie było up'ka.
Postaram się coś wrzucić niebawem, bo dziewczyny już się szronią :p
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Szybki Up v.7

Dzisiaj mija 32 dzień flo.
Zdjęcia zrobione 2 dni temu.

Ostatnio mam bardzo mało czasu, więc dziewczyny nie są pod najlepszą opieką...
Doskwierają im upały, więc kilka razy trochę przeschły.
Żeby tego było mało - przędziory sk***ysyny bawią się w najlepsze...

Największą szychę ma zdecydowanie
Purple Maroc x Serious 6 (GGS)
Jeżeli chodzi o ilość żywicy to ma jej najmniej - wszystkie inne są już bardziej oszronione.Jest najwyższa, bo puszczona bez treningu.







Moją faworytką wciąż jest Purple Maroc (FS) x Super Silver Haze (GHS) - kwitnie dużo okazalej niż jej siostra którą kiedyś uprawiałem. Topy puchną jak większość innych bardziej indyjkowych hybryd, które rosną w tym projekcie i już pokryte są bialutką, bardzo słodko pachnącą żywicą.
Widać, że do głodomorów nie należy, bo widać na końcówkach liści popalenia od nawozów - inne dziewczyny są bardziej żarłoczne -wszystkie dostają tyle samo.



Grupowo na szybko - poukładane byle jak z braku czasu:



Na dniach postaram się zrobić porządniejszego up'a :)

Do następnego!
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
No i jak tam leci koleszko :) Bo jestem mega ciekaw jak się losy potoczyły. Pozdro
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Up v.8


Dzisiaj mija 57 dzień flo.

Sorry że up'y były tak rzadko, ale mam bardzo mało czasu ostatnio ;/
Jest to ostatni up przed ścinką wszystkiego.
Projekt uważam za średnio udany - spodziewałem się tego...
Im więcej plantów w boxie, tym więcej uwagi trzeba im poświęcać, a niestety nie było takiej możliwości.
Na wszystkich plantach widać ślady ostrego grasowania przez przędziory ;/

Najważniejsze że udało mi się pobrać klony z najciekawszych plantów i pozapylać większość dwoma odmianami. (Purple Maroc x SSH) moje oraz (Purple Maroc x Serious 6) GGS

Całość wygląda obecnie w ten sposób:




Największym i najwolniej kwitnącym plantem jest Purple Maroc x Serious 6 (GGS)
Wyszły jej niedobory PK więc pomimo tego że projekt jest organiczny, dałem jej dzisiaj PK 13/14 od Canny.




Udało mi się ją shermić i zrobić S1 - liczę na około 30 pestek.
Zapyliłem nią też inne planty, więc będą crossy do przetestowania :)



Kolejny bardzo ciekawym plantem okazał się Yellowstone (nazwa robocza NoName'a), z którego pobrałem klona i możliwe że zrobię z niego S1. W porównaniu do innych plantów z jednym szczytem, jego szycha jest bardzo okazała.




Moja faworytka Purple Maroc (FS) x Super Silver Haze (GHS) została zapylona klonem z samej siebie, ponieważ od początku bardzo mi się podobała i nie mogłem przepuścić okazji żeby jej nie zachować. Pestek S1 jest bardzo dużo - poświęciłem na nie górne szczyty.
Była przez tydzień w separacji, aby pyłek nie przeniósł się na inne. Oczywiście po pojawieniu się pestek spryskałem porządnie szczyty wodą by zmyć pozostały pyłek. Dolny popcorn został zapylony pyłkiem z Purple Maroc x Serious 6 (GGS) - jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Mam też drugiego klona którego nie dopuściłem do kwitnienia.





Najbardziej oblana żywicą wydaje się Masterkush (DP) x White Widow (RQS) PHENO I (hybrydowe), ale bobki są stosunkowo małe, bo nie wyciąłem popcornu i jest pocięta na 3 szczyty. Pachnie słodziutkimi jagodami :p



Jej siostra Masterkush (DP) x White Widow (RQS) PHENO II (indicowa) też ma niezłą żywicę, ale wyraźnie słabszą.
Pachnie bardziej sosną, ale też czuć owocowo-jagodowe nuty.



Całkiem ładna jest Dance World (RQS) - pierwsza odmiana CBD którą uprawiam.
Ona została zapylona PM x S6 od GGS'a.




Bardzo ładną strukturę topa ma Maroc x New York City Diesel x Early Pearl od [MENTION=6223]deuter[/MENTION] 'a, ale szyszki są dość małe.
Pachną dieslem i cytrynką. Z niej też wyciągnę jakieś pestki crossa z PM x S6 (GGS).




Tłuściochem jest "lizak" LSD (Barney's Farm) x Speedy Boom Auto (Kanabia Seeds)
Ona jako jedyna rosła w innej ziemi niż pozostałe - żyznej ziemi podebranej z działki, wymieszanej z prawdziwym obornikiem.
Pachnie ananasem i sosną.



Phantom OG (Barney's Farm) x ? jest bardzo lepka, a topy strukturą przypominają Maroc x New York City Diesel x Early Pearl.
Trudno określić czym pachnie, ale przypomina w zapachu oryginalnego Phantom'a OG.
Na niej też prawdopodobnie są pestki crossa z PM x S6 (GGS)



Dzisiaj dwie dziewczyny poszły pod kosę - Tangerine Dream (Barney's Farm) x Super Silver Haze (GHS) lewa i NoName prawa.
Nie puchły już i były wystarczająco dojrzałe na kosę.


Po trymie - Tangerine Dream (Barney's Farm) x Super Silver Haze (GHS) lewa


NoName



To tyle na dzisiaj. Nie pokazałem wszystkich lasek, bo mi się nie chciało :p
Kosę pozostałych planuję na za tydzień - o ile pestki będą dojrzałe.

Do następnego!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ile dajesz jeszcze temu pm x ssh? szybkie to czy raczej 10wks+?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
I jak tam morda twoj ogrodek? Jestem mega ciekaw jak koniec koncow wszystko wyjdzie. Bede sie zaopatrywal w bardzo podobny set up.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
I jak tam morda twoj ogrodek? Jestem mega ciekaw jak koniec koncow wszystko wyjdzie. Bede sie zaopatrywal w bardzo podobny set up.

Stopniowo wycinam :) Wrzucę podsumowanie niedługo.
Wczoraj na łeb dostały PM x S6 od GGS'a i Masterkush x White Widow pheno I.
Mam dużo kulek, więc na przyszły sezon outdoor zrobię jakiś OS :)
Planuję też OS indoor niebawem, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Podsumowanie v.1

Ścinam krzaczki stopniowo :)
Niektóre już płoną, inne schną, a niektórym dałem jeszcze chwilę - chcę zabijaki :headbanger:
Średnia plonu z 7 ściętych plantów to 5,1g.

Najbardziej smakuje mi mój cross Phantom OG x ?, który bardzo przypomina oryginalnego Phantoma OG od Barney's Farm - i w smaku i wyglądzie.

Ziółko jest po bardzo krótkim curringu, więc nie czuć jeszcze tych wszystkich terpenów i flawanoidów, ale spokojnie poczeka do tego momentu :)

Jeżeli chodzi o fazę, to najprzyjemniejsza jest po Strawberry Amnesia x Super Silver Haze - dużo bardziej w stronę high niż stoned.

Za jakiś czas wrzucę ostatnie zdjęcia żywych panien i podsumowanie.

Tymczasem kilka fotek suszu:

-Purple Maroc x Serious 6 (GGS)
Nie miałem okazji jeszcze palić, ale widać świetny sativowy charakter. Nie chciałem jej dłużej przetrzymywać i została ścięta w 70 dniu flo.
Spodziewałem się 30 pestek, a wyszło ponad 80 - więc będzie OS dla outdoor'owców :p



-Phantom OG (Barney's Farm) x ?


Masterkush (DP) x White Widow (RQS) PHENO I - hybrid


Masterkush (DP) x White Widow (RQS) PHENO II - indica


-Early Pearl x Super Skunk AF [MENTION=6223]deuter[/MENTION] <peace>


POZDRO 600 - do następnego <coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Podsumowanie v.2

Wracam z ostatnimi zdjęciami żywych bobów - dzisiaj wszystko poleciało pod kosę.
Z każdej rośliny wyciągnąłem jakieś pestki i zdarzyła mi się ciekawostka.
Cross'a Strawberry Amnesia x Super Silver Haze miałem tylko dwie pestki, pomimo tego, że na wszystkich innych roślinach w tamtym grow było dużo więcej pestek. Posadziłem jedną sztukę w tym projekcie i wyciągnąłem z niej (była największym krzakiem) - dokładnie jedną pestkę :zombi: Wszystkie inne planty zrzuciły z siebie +/- 10 kulek, niektóre więcej, a ten cross tylko jedną - pewnie szczęśliwą :)
Strawberry Amnesia x Super Silver Haze jako jedyna złapała kolor inny niż zieleń. Zrobiła się pod koniec szaro-fioletowa.
Oprócz oryginalnego wyglądu, pachnie najintensywniej. Czuć nutę truskawki, cytryny i haze'a.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony ilością plonu, bo nie dość że przędziorki dały mi się mocno we znaki, to jeszcze kilka razy panny były ostro przesuszone. Jak wszystko wyschnie, napiszę jakiś smoke report.

Strawberry Amnesia x Super Silver Haze


Purple Kush x ?


Critical x White Widow


LSD x Speedy Boom Auto


NoName


Yellow Stone


Maroc x New York City Diesel x Early Pearl [MENTION=6223]deuter[/MENTION] :headbanger:


Wrzucę niedługo zdjęcia suszu :)

Tym czasem zapraszam na OS'a:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?142468-Buzz-Astral-Galaktyczne-Crossy-FEM

Do następnego :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół