nasiona marihuany

problem po zmianie światła??

Wyszukiwarka Forumowa:

Trawa palestresy

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
48
Buchów
14
Mam taki problem otóż miałem roślinkę na vegu ok 5tyg i zmieniłem jej światło na 12/12 wczoraj i przedwczoraj wszystko było spoko dzisiaj zaglądam a roślinka jakby nie wiem opadła z sił? nie zwiędła typowo tylko jakby no opadła z sił i oklapła lekko. Podlałem ją w sumie sporą ilością wody teraz i poczekam zobacze co będzie czy moge ją już Wy**** w kosz?
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
otworzyłeś jak miala noc czy dzien?
bo jak miala ciemno to moze odpoczywac a kiedy bedzie miala znowu dzien to rozlozy liscie zeby czerpac swiatło.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Mozliwe ze przelana lekko. Poczekaj jeden dwa dni
 

Trawa palestresy

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
48
Buchów
14
otworzyłeś jak miala noc czy dzien?
bo jak miala ciemno to moze odpoczywac a kiedy bedzie miala znowu dzien to rozlozy liscie zeby czerpac swiatło.


otwierałem jak miała noc i właściwie może być tak jak mówisz bo otworzyłem dzisiaj jak ma dzień i wygląda jakby troche lepiej. Mogła mieć też lekko przy sucho wczoraj podlałem ją troche więcej wodą niż zwykle no i dzisiaj jakby lepiej wygląda. poczekam jeszcze ze 2 dni zobaczymy co się wydarzy
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Kwitnienie:
Po wyłączeniu lamp to normalne że liście lekko opadają, nocą roślinka skupia się na budowaniu topków.

Kiedy włączasz lampy możesz zauważyć że po całej nocy nie są już tak samo opadnietę jak na początku.

Czyli teoretycznie gdy roślinka ma dzien i liście są opadnie wtedy może to oznaczać że chce jej się pić
 

Trawa palestresy

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
48
Buchów
14
Kwitnienie:
Po wyłączeniu lamp to normalne że liście lekko opadają, nocą roślinka skupia się na budowaniu topków.

Kiedy włączasz lampy możesz zauważyć że po całej nocy nie są już tak samo opadnietę jak na początku.

Czyli teoretycznie gdy roślinka ma dzien i liście są opadnie wtedy może to oznaczać że chce jej się pić

No i właśnie tak się dzieje bo na tę chwilę liście się uniosły i trzymają się ku górze już nie są opadnięte jak przedtem czyli wychodzi na to że jest tak jak mowicie - nocą liście opadają roślinka odpoczywa w dzień się "unosi"
Nie wiedziałem że się tak dzieje :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół