nasiona marihuany

Zielmistrz Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Tak northen passion to bardzo dobra odmiana na outdoor. Topki są jasno zielone, zywiczne i twarde, malo lisciasta odmiana. Zauważyłem 3 fenotypy.
W weekend jade juz wszystko sciac to wrzuce foto
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Zastanawiam się nad tą odmianą na przyszły sezon.
I mam dwa pytania... Robiłeś opryski na pleśń? Były ogniska pleśni na Northert Passion? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Koniec sezonu, koniec zbiorów. Własciwie to juz na początku października sciąłem wszystko, ale dopiero teraz zebrałem się by napisać tego posta. Zdążyłem już się podzielić z wspólnikiem zbiorami, wiec foty nie bedę robił połowicznego wyniku. Scielismy wszystko na raz, bez grupowania wg. odmian. Po przesuszeniu posortowalismy na 3 grupy: fajne jasne boby, gorsze ciemniejsze boby i luźne boby. Po 5 dniach suszenia zważyliśmy wszystko i wyszło ponad 2kg plus dużo nieotrymowanego popcornu co bedzie przerobione w dalszym ciągu na haszysz.

Najepszą odmianą spośród tych wszystkich okazała się Guerilla Gold od Grzesia( pisałem juz do sklepow , szkoda ze juz jej nic nie zostało). ***aniutka z 16 roslin 80% były podobne do siebie , struktura topów(twarde napuchniete, bez pleśni), wysokie, i mało liściaste.

Na drugim miejscu Northen Passion od Bulk seeds , odmiana równieź wysoka , bezproblemowa , struktura topów zbita (ale luźniejsza od Guerilla gold).

Na ostatnim miejscu Purple Marco od Grzesia, Rosliny rzeczywiscie bylly filotowe, niektore rosliny mialy topy jak udo, ale co z tego jak mega liściaste, po wysuszeniu takiego topa to prawie nic niema, z tylu roslin tylko kilka było fajnych z dobrym fenotypem.

Pozostałe odmiany nie podlegają do oceny bo zwyczajnie bylo ich za mało na spotach.

Wszystkie rosliny doszły tak jak trzeba , z pleśnią nie miałem żadnego problemu. Raz spryskałem porządnie topsinem pod koniec wrzesnia i drugi raz za 2 tygonie jakims innym specyfikiem.

Liczyłem na wiecej z ogolnego wyniku, jednak rosliny zdrowo ładnie wyglądające dają niezłą iluzje :) Pozdrawiam i do zobaczenia z rok na pobicie rekordu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół