nasiona marihuany

Zielmistrz Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Cześć, w sobotę(dwa dni temu) odwiedziłem swoją miejscówkę i wygląda to całkiem nieźle. Nie potrzebnie martwiłem się nawałnicami, które przeszły przez mój region. Sprawa wygląda tak, że rośliny zostały wysadzone dwa tygodnie temu. Plany uległy zmianie, bo dziewięć z nich przesadziłem do 14 litrowych doniczek i umieściłem w boxie. Padło na grejfruty, green poison, northen passion i oraz goldeny od Grzesia.

Przejdźmy do zdjęć. Pierwszy spot na którym jest około 45 panien. Każde zdjęcie to inna roślina, nie fotografowałem wszystkich ani nie będę opisywał bo większość wygląda podobnie.


















Na drugiej miejscówce panien jest 16. Wyglądają podobnie.











Na trzecie miejsce trafiły rośliny, które nie zmieściły się w poprzednich miejscach :)
Jest ich 7 i marniej wyglądają, ze względu na podmokły teren. Góra 2 tygodnie aż wódę trochę zejdzie i miejscówka będzie wy***ana by posadzić automaty i półautomaty od Grzesia :D









A tak prezentują się te same rośliny , tylko że w boxie. Z***ałem trochę , bo pomyliłem się , myśląc ze przełączyłem je na kwitnienie tydzień temu kiedy miały 38 dni wega. Wczoraj zauważyłem za lampa idzie z innego timera .. Omg. Także dopiero co zostały przełączone a aktualnie mają 45dni wega.
Co robić by nie "rozwaliło" mi boxa? 45 dni weg na 1 m^2 to troche przy długo, tymbardziej, że to outdoory :D. Zdjęcie poniżej zrobione 5 dni temu, teraz są jeszcze większe i dopiero przełączone na flo. Pozdrooo

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Grubo lecisz panie Zielmistrz, szykuj porządne tyczi na flo bo bedo ładne drzewka:sunny: Pozdro
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
No ładnie panie ładnie ps. czy te małe wentylatory z boxa nie mają czasem łopatek ala skrzydła nietoperza ??
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
No ładnie panie ładnie ps. czy te małe wentylatory z boxa nie mają czasem łopatek ala skrzydła nietoperza ??

Nie wiem o co Ci chodzi :D To są zwykłe wentylatory komputerowe pod 12 V.

Własnie wrzuciłem nasionka półautomatów i automatów do wody.

13x PM x AH x G13
10x PM x GSK
10x WW x AH

5x Super Silver Haze
10x NOrthen light i 10x Ak 47
5x Mazar
3x Hazel XXL
3x Ak 470
3x jakieś czeskie

Razem 33 semi-auto i 29 auto.
Myśle czy nie jest trochę zapóźno na półautomaty.

Mam jeszcze 20x półautomatów od f2seeds, nigdzie nie widziałem z nimi fotorelacji, nadają się one do czegoś? Troche już za duzo mam tych roślin i nie wiem czy je kiełkować, pozdro :)
 
L

Lord of Old School

Guest
Ciekawy projekt, będe zerkał i łap łap bucha na dobry start ;p
Ps. [MENTION=82183]geraldzik[/MENTION] ty nie widzisz wstążek a kolega widzi. W sumie to ja też widzę.
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
UPDATE 3

Witam po dłuższej przerwie! Niestety w tym roku mam minimalnie mało czasu na dopilnowanie swoich spotów, ale to nic bo u roślinek wszystko gra! Strat nie ma żadnych, nie które mają już ponad 2 metry wysokości. Przeznaczyłem cały dzień na dopieszczenie miejsc - były mega zarośnięte. Wypieliłem i pobliskie krzaki skróciłem do wysokości około metra by jak najwięcej słońca padało na rośliny.

Każda roślina dostała dolomit biohumus i dużo wody ( poszła cała beczka 300L !! )

SPOT 1​

Spot przed wypieleniem




Spot po wypieleniu:





Poniżej Northen Passion od Bulks Seeds.







Guerilla gold od GGS





Tutaj hardkor:





Purple Marocki od Grzesia


Tutaj Kwitnie:


I ta też:


I ta też :








Ta też kwitnie:




SPOT NR 2​

Przed pieleniem:



Po pieleniu:








Poniżej Northen Passion od Bulks Seeds.












Guerilla gold od GGS








Purple Marocki od Grzesia






Za mało miejsca na reszte zdjęć, kontynuacje posta zrobie wieczorem , bo teraz zabrakło mi czasu. Będzie w nim zdjecia kolejnych bardzo ładnych purple marokow oraz zdjecia ogólne spota po treningu, bo każdy krzak
ponaginałem do granic możliwośći - niektóre popękały, ale to nic, to ich wzmocni, w sumie poszło 60 metrów sznurka :D Też bedą zdjęcia z trzeciego spota oraz dla porównania zdjęcia z BOXA gdzie rosną w tym samym wieku Purple maroki , Goldy i Passiony - są juz w mocnym stadium kwitnienia - nie długo scinka.TO BE CONTINUED...
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Zobaczymy jak dalej to się potoczy ;) Oby tak by na koniec konkretnie było. Wczoraj juz nie mialem czasu, dzisiaj zrobię kontynuację.

Ps. Na spocie byly 2 meskie skurczybyki. Na tych kwitnących widać ze bedzie troche pestek ;/
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Czekam na kontynuację, grubo lecisz ziom. Genetyka imu Ciebie ciekawa to powinno być kolorowo, oby z fartem do końca i słonka w opór :good:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ja bym je ponaginał lub juz strugał tyczki by je podbierać bo bedą sie łamac na flo
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Tak wyglądają na drugim spocie Purple Marocki od GGS, niektóre rzeczywiscie przy kwitnieniu są juz fioletowe.










Tak jak wspomniałem wcześniej , wszystkie rośliny zostały powyginane na maksa, w cztery strony świata.











Tak się prezentują te same rośliny, wysadzone w tym samym dniu tylko że żyjące w namiocie:

Northen passion Bulks seeds -- zapach mocno owocowy, poziomkowy


Nastepny NOrthen passion - zapach tez owocowy , ale bez poziomki


Następny northen


Guerilla Golda GGS



Purpe Maroc GGS


Guerila Golda GGS



i wszystkie razem - wygląda to chaotycznie ,bo po wyjęciu roślin do zdjęć nie potrafiłem ułożyc ich tak samo jak były wczesniej , a że sąmega giętkie to sięrozjerzdzają na wszystkie strony

 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
UP

Ostatnio miałem mniej czasu, spot był zaniedbany przez półtora miesiąca , ale byłem w ten weekend i wszystko gra. Przeznaczyłem cały dzien na to by odbudować straty, naniesone zostało 40x 5L butli, pełno nawozów i 15L oprysków z róznych nawozów i przeciwgrzybicznych. Wszystkie purple marocki od grzesia są już w późnym stadium FLo, reszta powoli puchnie, przy nastęnym upie bedzie połowa scieta, wiec przed scinką porobie pojedyncze zdjecia roslin i opisze która jest którą :)























 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Hey wszystkie krzaki juz ładnie pokwitły, czekam na wolny weekend zeby wszystko sciąć.


















[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1043515]
normal_20190914_193920.jpg
[/url]








Z każdego krzaczka sciąłem topy, po tygodniu suszenia wyszło 1221G



Została jeszcze cała masa do ścięcia, moim skromną ale realną nadzieją jest wynik w granicach 5kg , pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół