nasiona marihuany

Zielmistrz Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Cześć! Moje roślinki wystartowały 12 kwietnia. Jak narazie jest ich 72 i są to pełnosezonówki. Zamierzam je wysadzić w połowie maja. Kiedy zwolni się miejsce przyjdzie czas na rośliny 50x "pół-automatyczne" i 26x automatyczne. Przejdźmy do szczegółów.

Kolor różowy - 20x Northen Passion od Bulks Seeds.
Kolor zielony - 3x Green Poison fast versions od Sweet Seeds.
Kolor żółty - 22x Guerilla Gold x Serious 6 od Grzesia.
Kolor
fioletowy - 23x Purple Maroc x Serious 6 od Grzesia.
Kolor
grejfrutowy 2x Grapefruit od Female Seeds
2x - zgubilem wstążeczke i nie wiem jakie to są.
Kiełkowność i wyjście z ziemi -100%
Temperatura i wilgotność utrzymuje się na poziome 24*C i 80%RH






Tak jak wspomniałem wcześniej, gdy tylko zwolni się box, wykiełkuje połautomaty i automaty , a bedą to:

50x półautomaty:
10x Purple Maroc x Amnesia Haze x G13 - GGS
10x purple Maroc x Girl Scout Cookies - GGS
10x Purple Maroc x White Widow x Amnesia Haze - GGs
10x Maroc x AK 47 - f2seeds
10x AK 47 - f2seeds

26 automatów:
10x Northen Light - Royal Queen Seeds
5x Super Silver Auto - Sensi Genetics
5x AK47 - f2seeds
3x HAZE XXL -- Dinafem Seeds.
3x Sinevir - Carapthians Seeds.



Mały offtop: jak się zwolni miejsce juz po automatach i półautomatach, wtedy wystartuje z Indoorem a znajdą się w nim:
3xStrawberry Lemoniade, 3x Blue Gelato 41, 3x Ayahuasca Purple. Wszystkie od Barney's farm.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Spory arsenał. Ciekawie oznaczone a na spocie też będziesz wiązać wstążeczki czy jak je oznaczysz? Będę zaglądać ,powodzenia!!!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Za***iscie. Lubię oglądać fotorelacje gdzie ludzie zapierdlają żeby ogarnąć ponad 50 plantów. Eleganckie wstążeczki :sunny: powodzenia!
 
U

Usunięty 75795

Guest
Bucha jeszcze nie dam, ale będę zaglądać. Powodzenia!
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
to ja tylko tak zapytam.... zamierzasz to podlewac? bo to chyba cysterna trzeba bedzie jezdzic .... :crazy:
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
to ja tylko tak zapytam.... zamierzasz to podlewac? bo to chyba cysterna trzeba bedzie jezdzic .... :crazy:

Mam złoty patent. Na miejscu zakopana jest całkowicie w ziemi beczka 300L ( wielka w cholere chochla ). Beczka znajduje się w takim dołku i folia która jest do okoła niej, powoduje, że gdy są opady , deszcz wypełnia beczkę. Wczoraj byłem na miejscu i beczka jest wypełniona po brzegi. Ponadto, zainwestowałęm w pompe wody nożną i szlauf 25 metrowy to nawet nie będzie trzeba nosić wiader - minus taki, że dwie osoby potrzebne do tego :)
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Sporo roślinek powodzenia. Ile bd spotów?
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Spoty będą dwa. Rośliny rosną za szybko, jeszcze trochę i rozsadzi boxa, od wyjścia z ziemi mają już 20 dni. Najgorsze jest to, że pogoda nie rozpieszcza i strach jest je wysadzić, ponieważ w nocy są jeszcze przymrozki, ale również strach będzie jak się poczeka na ciepłe dni, a dziewczyny będą na tyle duże, że zaczną intensywnie pachnieć i nie zmieszczą się do kartonów co uniemożliwi przwiezienie na miejsce docelowe. Poczekamy jeszcze z tydzień i zobaczymy.








Offtop: Pochwale się , że trochę poczytałem, pokombinowałem i stworzyłem mikroklimat w boksie,który kontrolowany jest przy pomocy mikrokontrolera, czujników przekaźników, wiadra 15L z nawilżaczem pływakowym oraz wentylatora odprowadzającego ciepło z lampy. Wilgotność utrzymuje się na poziome 70% z histerezą 10% co znaczy, że jak dojdzie do 80% to nawilżanie wyłącza się, aż spadnie do 60 %. Wiadro 15L starcza na tydzień. Pozdro i 3majcie kciuki za ciepłe noce w następnym tygodniu!

 
Ostatnia edycja:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
fajny projekt .
Tylko z tydzien musisz sie wstrzymac no bo pogoda .
a wstazek nie widac :D
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ładnie to idzie, oby z fartem do harvestu.
Buszek z Tobą ??
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Ja swoje od kilku dni już trzymam na dworze, bo w boxie nie miały już miejsca. Korzenie mega się rozrosły w 400ml kubkach, i musiałem już je wyrzucić na spota.
Dostały oprysk z Ashai SL i wszystko z nimi ok, ale niestety zwolniły we wzroście dosyć mocno przez tą pogodę

Jeden z AutoUltimate po nocy gdzie było -2C
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1019611] [/URL]
 

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Ja wole nie ryzykować. Ten Twój automat wygląda dobrze , ale czuje że za wiele z niego nie zbierzesz, przez to ,że przymrozki prawdopodobnie spowodowały niego takiego stresa, że zahamuje się w rozwoju i będzie karłowaty :( Wysadzanie swoich plantów planuje na 18 maja. To całe 9 dni, rośliny prawdopodobnie przez ten czas urosną dwukrotnie, będzie cieżko je przewieźć , ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w połowie października oczekuje drzew a nie krzewów :harvest:
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
no no nieźle się rozpędziłeś :D z fartem <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół