nasiona marihuany

Nawozy Hesi

Wyszukiwarka Forumowa:

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Siema, jeden z kolegów polecił mi ten zestaw do automatów. Automaty trzymam 3-4tyg pod lampami, później już do 11l donic materiałowych i na spota.
Zależy mi na zestawie z kompleksem minerałów etc.

Wiem że polecają canna, ale może ktoś testował i pomoże ?

http://

---------- Post Zaktualizowany 11:51 ---------- Data pierwszego postu 11:48 ----------

I mam nadzieje że dobry dział itd, kilka lat przerwy i człowiek nadrobić musi :)
3 x Ultimate Auto 6 x Auto Euphoria 1 x Purple Afgan AF
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
To powiedz koledze niech się ***nie w łeb. To nawozy na hydro. 3pak biobizz starczy.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
521
Buchów
430
Odznaki
1
A ja myślę zamawiać takie nawozy " CANNA TERRA FLORES 1L + CANNA TERRA VEGA 1L ZESTAW " 61zł plus przesyłka do tego jeszcze Asahi SL i może coś jeszcze :) Pozdro.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za szybkie wyjaśnienie XD
Narazie cisnął się po lampą, mega szybko rosną i za jakieś 1,5tyg planuje w plener. Planty mają dzisiaj 10 dzień, mieszankę ziemi chcę sobie już przygotować (kurzak mam niby 2tyg namoczyć najlepiej) i chcę wiedzieć jaki zastaw mogę kupić żeby mieć już od A do Z wszystko.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
521
Buchów
430
Odznaki
1
Dzięki za szybkie wyjaśnienie XD
Narazie cisnął się po lampą, mega szybko rosną i za jakieś 1,5tyg planuje w plener. Planty mają dzisiaj 10 dzień, mieszankę ziemi chcę sobie już przygotować (kurzak mam niby 2tyg namoczyć najlepiej) i chcę wiedzieć jaki zastaw mogę kupić żeby mieć już od A do Z wszystko.

No to ci napisałem to masz na weg a ten drugi na flo na allegroszu takie zestawy są jak coś.
Asahi SL na odstresowanie roślin kosztuje około 30zł ja nim pryskam często bo roślinki dostają kopa i rosną jak po***ane. To jest nawóz do oprysków mała buteleczka 50ml wystarcza na kilka sezonów w moim przypadku.
Ewentualnie do tego możesz podlewać np gnojówką z pokrzyw widziałem ze daje bardzo dobre efekty i powinno wystarczyć.
Ziemie ja przygotowywałem pół na pół spotowa i sklepowa. dołki około 40L do tego dorzucilem kilka garści obornika bydlęcego granulowanego i wsumie tyle dolomitu dosypię jesli bedzie taka potrzeba pod roślinę.

Pozdro.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Dzięki za odpowiedź, wszystko co napisałeś to organiczne nawozy ?
Dodatkowo od razu zapytam o jakieś bostery na wzrost i kwitnienie (jakiś boster żeby topy coś spuchły)

Na dniach chcę zrobić 'fotorelacje' w której będę pytał, informował oraz kontrolował moje planty. Mają w prawdzie 9/10 dni, ale rosną bardzo szybko. Narazie pod lampami w prowizorycznym boxie, oświetlone 24/0
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół