nasiona marihuany

[AF][112W LED][0,22m2] Moje Panny v.2

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Bardzo ładne ciekaw jestem końca ile wyjdzie Ci mokrego i ile po wysuszeniu no i oczywiście ciekaw jestem jak będziesz je suszyć.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Bardzo ładne ciekaw jestem końca ile wyjdzie Ci mokrego i ile po wysuszeniu no i oczywiście ciekaw jestem jak będziesz je suszyć.

Na pewno wrzucę info ile mokrego, suchego i jakiś SR też postaram się dodać w ostatnich postach :) Suszyć będę w kartonie jak poprzednim razem, jednak myślę teraz czy by nie powiesić ich w tym kartonie ala suszarnia :D

Edit 10.07 padł kolejny Led zyrandolowy. Muszę sobie policzyć ile mam watów i jakąś dokupić :) ogólnie to już drugi Led na tej uprawie. Zaczynam myśleć nad jakimiś cobami :)
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema, siema. Mamy 89 dzień zbierają się powoli na kose. Myślę, że jeszcze z tydzień polecę na wodzie, bo w środę będzie 12 tygodni ale na amnezji jednak przeważają mleczne tri, a na limonce to tylko kilka dojrzalem brązowych tri. Także czekać końca :)

Cbd lemonka


Topy



Zoom lepszego nie jestem w stanie :(






Amnezja











Piwerko na robocie musi być :)


A tu po robocie panny w domu


Dawno nie było upa, dlatego wrzucam sporo fotek :)
Jak myślicie tydzień jeszcze im starczy co by były gotowe?
Pozdro z fartem.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
kurde jesli moja tak wyrosnie to bede szczesliwy! :D Powodzenia w zniwach :)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Noo ładnie lecą. Najwyżej tnij wcześniej lemonke a amnezji daj dojść samej w boxie. Na pewno się nie obrazi ;) pozdro
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
ema miałem czekać na weekend, ale chyba szykuję mi się wyjazd dlatego kosę walnę dziś wieczorową porą. Na razie wstępnie wyciąłem największe liście :) Dziś jest 99 dzień życia Panienek co daje +- 11 tygodni flo, według producenta potrzebują 11-12 tygodni flo dlatego myślę, że śmiało można kosić. Jest trochę już brązowych tri także no ciężko mi się z nimi rozstawać jednak siła wyższa ;)
Kilka fotek z ucinania wiatraków:

amnezja po cięciu już dużych wiatraków


tutaj obie po robocie


tyle wyciąłem liści łatwy dostęp bez rozbijania struktury topa


tutaj odpoczywają po stresie i czekają wieczora na koniec żywota


Trochę coś ala makro
1.amnezja

2.limonka


po ścięciu cyknę jeszcze trochę fotek to dodam z ważenia itd.

Poszła amnezja wpierw:







Przy scinaniu oglądałem teoche i jest sporo brązowych tri także dobrze trafiłem tak mi się wydaje z kosa. Coś tam będzie działać :)
Wyszło w sumie 184.9g mokrego konkret strymowanego i ważone bez łodyg :)

EDIT nr2

ściąłem wczoraj CBD Compassion Lime (CCL)

ogólnie narobiony fest takie dość luźne topy ciężko mi się trymowało, sporo wyszło bobków małych. Niektóre topy miały taką dziwną strukturę już gdzieś kiedyś widziałem coś takiego, ale nie spodziewałem się, że i mi się trafi. Czytałem wtedy, że to jakaś odmiana która ma taką strukturę kwiatu ale, że CCL będzie taka się nie spodziewałem :) No to teraz kilka fotek.

wpier trym amnezji jest ok?



fotki ze ścinki: CCL





















Wyszło lepiej jak z 3 donic, ale następne lece na 3 donicach, żeby było więcej smaczków. Jakoś też lepiej mi się pracowała na donicach plastikowych niż materiałowych :)

w sumie wyszło 409 mokrego może ze 100g suchego wyjdzie, bo łodyg starałem się zostawić jak najmniej i liści też wyciąć jak najwięcej, także waga samego kwiatu można by powiedzieć :) zapomniałem dodać, że wyszło jeszcze 0.5g finger haszu a z odpadów postaram się wytrząść coś jeszcze :)

dziś wrzucam jeszcze pestki do wody kolejna FR będzie z pestkami z OS'ów (tak wiem mogłem wrzucić już je ze 2 dni temu :D ale do tej chwili nie zdecydowałem się jakie smaczki wybrać :smokee:)

Jeśli chodzi o efekty może coś jutro uda się posmakować lub za tydzień wtedy podrzucę info jak wrażenia.

Dzięki wszystkim, za pomoc dobre słowo, buchy, odpowiedzi :) Do zobaczenia w kolejnej FR!

:mar:
 
Ostatnia edycja:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Elegancko :) Ja tez czekam na swoje. A jak dlugo trzymales w lst? Trzymac do konca czy po jakims czasie tylko glowny i pozwolic rosnac reszcie.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Fajne te "foxtailowe" topy, ale trymowanie tego to męczarnia.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Fajne te "foxtailowe" topy, ale trymowanie tego to męczarnia.

To prawda, zeszło mi 2 godziny więcej niż przy amnezji :)
Dzięki za podrzucę ie nazwy takiego topa <peace>
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Cze Panny powietrzne straciły po około 27% wagi dlatego poszły w torby i teraz będą wietrzone co dziennie po mniej więcej godzinkę to myślę, że spadnie z tytki jeszcze po 10g wagi. Aktualnie paczka +- 50g także już licząc po spadku będzie 120g dobrego szajsu :brawo:



W kielonach już OSowe pestki pływają 24h jutro liczę na pierwsze pazury :) na weekend planuje testy tego materiału. Pozdro
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Piękny wynik :D gratulacje, smakowite topki, daj znać jak ta amnezja działa ^^
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Piękny wynik :D gratulacje, smakowite topki, daj znać jak ta amnezja działa ^^

Pewnie mam w planach na weekend się zająć testami materiałów, jeśli nie to za tydzień do środy 101%
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Piękny wynik :D gratulacje, smakowite topki, daj znać jak ta amnezja działa ^^

O dziwo amnezja działa słabiej niż limonka :) samkowo tak średnio, ale porównuję z moim pierwszym grow, bo na pewno smaczniejsze niż ten syf z ulicy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół