nasiona marihuany

[AF][112W LED][0,22m2] Moje Panny v.2

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Czołem załoga startuje z moją druga uprawą, zakładam relacje aby w razie problemów liczyć na waszą pomoc ostatnim razem właśnie dzięki pomocy użytkowników skończyłem uprawę dość przyzwoicie jak na pierwszy raz :harvest:link rzucę gdzieś niżej dla ciekawskich


- Rośliny (od GanjaFarmera):

1x CBD Compassion Lime (Dutch Passion)
1x Amnesia Auto XXL (Dinafem, gratis do zamówienia)

- Box: 47x47x120 OSB, pomalowany na biało
- Światło: 8x led żyrandolowy 14W, 4000k, 1050lm (nie pamiętam dokładnie ilości lumenów)
- Medium: 1-14dni 3L (ziemia uniwersalna), 15-do końca donice materiałowe 15L (LightMix), na dno i górę donic keramzyt.
- Wentylacja: mieszak 120 AAB silent, wyciąg taki sam jak mieszak + mata węglowa (w planach zakup lepszego wyciągu i filtra)
- Nawozy: Indoor try pack Biobizz
- Warunki: temperatura: dzień 26-30*C |noc 22*C, wilgotność tutaj mam problem bo stacja pokazuje ciągle poniżej 20% :/ (próbowałem mokre ręczniki, pojemniki z wodą + kermazyt)
- Trening: LST
- Dodatki: Mikoryza uniwersalna, kropelkowy test pH, stacja pogodowa (chyba muszę pomyśleć nad nową, bo wilgotność zawsze poniżej 20%, w łazience po prysznicu 28%:sunny:), spryskiwacz (pryskam wodą która podlewam możliwie jak najczęściej, na flo przestaje), podlewał będę odstaną kranówką z wyregulowanym pH na 6.0-6.5

Myślę, że updejty będę robił raz w tygodniu chyba, że będą jakieś problemy to wtedy wcześniej będę robił co by dostać jakieś wskazówki.

Nasiona kiełkowałem w tamtym tygodniu w Poniedziałek (chyba) do środy wyszły z ziemi i trafiły pod światełko i od tego momentu liczę dni (nie wiem czy to prawidłowo?)
Tutaj parę fotek:

tak wyglądały pierwszego dnia pod światełkiem


tak się prezentowały wczoraj po 7 dniach Wega (jeśli dobrze liczę)



Link do pierwszej uprawy taka prawie fotorelacja:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139351-Jak-idą-te-Panny
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Lecisz z tematem... !
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema dzień 14 i przesadzanie chyba jest git, wieczorem dostaną trochę wody samej bo ziemia to light mix + uniwersalna z ogrodnika.
Tak wyglądały przed przesiadka

Korzenie cbd lime

Korzenie amnezyji

Fotka rodzinna

Portretowe cbd

Portretowe amnezyji


Myślę, że chyba ten hemp pot za duży jednak co 15L mam jeszcze drugi ale brakło ziemi i za 3 dni albo przesądza do materiału albo z materiału do plastikowej 5L. Mikoryze dostała tylko amnezja bo przy cbd zapomniałem!
Co myślicie Panowie i Panie?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Idzie dobrze, a mikoryze to możesz podać z wodą jak będziesz podlewal.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Możesz też rozgrzebać ziemie u góry, podsypać mikoryzą i przysypać :)
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Będę zaglądał zobaczymy co tutaj wyjdzie.

PS: zły dział
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Będę zaglądał zobaczymy co tutaj wyjdzie.

PS: zły dział

A czemu zły? Są automaty więc autoflo, box nie duży także główna indoor odpada, ale wyższy niż 1m dlatego nie w mikro. Także moim zdaniem dobry dział :)
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
A czemu zły? Są automaty więc autoflo, box nie duży także główna indoor odpada, ale wyższy niż 1m dlatego nie w mikro. Także moim zdaniem dobry dział :)

Mój błąd nie zwróciłem uwagi w jakim dziale przeglądam temat
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Yo!
No to mamy 22 dzień dziś :) widziałem może że 2 włoski, ale kwitnienie jeszcze tego nazwać nie mogę :) od ostatniego upa to druga wylądowała w materiałowe donicy ogólnie jednak chyba wolę plastikowe przy tych mam trudność z trenowaniem bo coś nie potrafię wbić druta w ziemię za miękki mam raczej. Podlewanie sama woda ph 6,2-6,8 za tydzień zacznę łac nawozy try pack. To tyle niżej parę fotek.






Mam nadzieję, że za tydzień już będą panny kwitnące :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Cze wylatuje taki smutny trochę up.

25 dnia tak wesoło po treningu sobie siedziały panny w domku.

Tutaj 28 dzień i tragedia dla amnezji chciałem potrenowac i złamałem główny szczyt :( mam nadzieję że się zrosnie, chociaż trzyma się na włosku :/

Starałem się jak mogłem i zbudowałem taka stojke dla niej :(

Pewnie teraz będzie potrzebowała trochę czasu aby dojść do siebie dlatego nic jej nie trenowalem i zostawiłem w spokoju :)


Polamana amnezja z góry

Tutaj cbd lemonka

Ogólnie zbiera się ładnie w górę, dlatego powycinalem trochę odrostow że spodu aby same główne topy śmiały na gotowo potem, licze na pałki :)

Tutaj Panny w domku :)


Ogólnie to dziś polane nawozem trypack biobiza Grow/Bloom/top max, 2/3/1.5 ml na 1.5l wody reszta sama woda. Nie widać głodu, ale już 4 tydzień więc coś tam papu im podrzuciłem mam nadzieję, że na plus. Ogólnie chyba nie jest źle co?

Proszę o paciorek za zdrowie amnezji co by jej te złamanie się zrosło jakimś cudem :)

Edit. Niestety dla głównego szczytu nie ma ratunku, właśnie widziałem jak oklaply liście i zrobił się wiotki także. Aktualnie główny szczyt RIP [*] wsadze go do wody może jeszcze puści korzeń czy coś :)

Jeszcze odnośnie kwitnienia to. Lemon fajnie już widać że panna 101% natomiast amnezja zbiera się powoli do kwitnienia i puszcza pierwsze włoski :)
 

Taito

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
83
Buchów
0
Ładnie ci rosną te roślinki, ale szkoda tej amnezji, mam nadzieje, ze zrośnie się :D
Zasiadam i czekam na kolejne upy :D
Mam ta sama amnesie u siebie :D
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ładnie ci rosną te roślinki, ale szkoda tej amnezji, mam nadzieje, ze zrośnie się :D
Zasiadam i czekam na kolejne upy :D
Mam ta sama amnesie u siebie :D

Niestety amnezja nie była w stanie trzymać się wczoraj po godzinie ją oderwałem bo widziałem jak duch głównego szczytu odchodzi. Oderwałem i włożyłem do kieliszka z wodą może puści korzenie to coś tam urośnie :) czas pokaże.

Ogólnie cbd lemon to bardzo się wyciąg nie wiem czemu, ale to chyba sprawa genów co? Zaraz wrzucę fotę. Amnezja fajnie taka niska kępa jak lubię, tą limonke pewnie będę musiał lamać w przyszłości.

Po lewo cbd limonka tak się wyciąga po prawo amnezja, a na dole ten złamany szczyt z amnezji. nigdy nie klonowalem ale widziałem sporo fot że taknucinali listki więc też ucialem starałem się dowiedzieć czemu to służy jednak nic nie znalazłem ktoś coś wie może?

 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
No ucina się żeby zmniejszyć powierzchnię liścia z którego jednak ta woda paruje. Korzeni nie ma to nie tak łatwo roślina transportuje wodę w górę. Ogólnie powinieneś zrobić taki inkubator w którym utworzył.byś wysoką wilgotność powietrza, ale w tym wypadku ja bym to wy***ał do śmieci mimo wszystko. Automatów się nie klonuje :crazy:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
jeżeli główny szczyt ci się złamał to masz taki a'la topping może ci dwa w tym miejscu wybiją będę zaglądał pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół