nasiona marihuany

[AF][112W LED][0,22m2] Moje Panny v.2

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema, siema dziś 63 dzień z życia Panienek :) listki standardowo kilka wyciętych tj. Takich żółtych czy wyschnietych licho wyglądających, staram się wycinać że środka bo dość gęsto jest więc staram się robić we środku tunel areodynamiczny :jaraczz:
Teraz kilka fotek standardowo wpierw Panny razem.



Dalej amnezja. Ogólnie nie wiem ale wydaje mi się, że ma też taki cytrynowy zapach na tą chwilę nawet bardziej intensywny niż cbd lime :) chyba że to właśnie przez nią czuje wszędzie cytrusy :)



Takie tam topki.


Szron siada już dosyc dosyć :)



I jeszcze więcej topkow. Ogólnie jestem zadowolony z LST chyba dobrze wyszło co?


Cbd limka.


W sumie to te 3 topy i jeden za nimi są najkonkretniejsze :)


Reszta bobkow


U tej panny szronik sida również całkiem całkiem.




I w domku panny. Wypiły 4,5l pozywki biobizz try pack 4/4/4.
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
no i amnesia odżyła ładnie :) Daj znać po :harvest:jak smak/zapach/ i MOC tego CBD i jak wchodzi bania po nim. sam zamierzam 1 CBD posadzić żeby właśnie sprawdzić działanie :)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
staram się wycinać że środka bo dość gęsto jest więc staram się robić we środku tunel areodynamiczny :jaraczz:

Roz***ałes mnie <peace>


Bardzo ładne krzaczki, zwłaszcza ta amnezja przypadła mi do gustu, pięknie o***ana cukrem :bongo4:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
no i amnesia odżyła ładnie :) Daj znać po :harvest:jak smak/zapach/ i MOC tego CBD i jak wchodzi bania po nim. sam zamierzam 1 CBD posadzić żeby właśnie sprawdzić działanie :)

Oko, dam na pewno znać. Wcześniej miałem critical cbd i ogólnie jest bardzo przyjemny, działanie typowo rozluzniajace, ale nie wbijaja w fotel. Będę starał się jeden krzaczek cbd co by był :) ogólnie po tym critical`u cenie sobie strainy Cbd zobaczymy jak ta cytrynka cbd :)

Roz***ałes mnie <peace>


Bardzo ładne krzaczki, zwłaszcza ta amnezja przypadła mi do gustu, pięknie o***ana cukrem :bongo4:

Miło mi, że poprawiłem komuś humor ;) no też mi się podoba to oblanie oby nie znikło :)

Wyjaśniła się też kwestia cytrusowego zapachu amnezji :)

Smak/zapach/aromat:
cytrusowy, drzewiasty, sosnowy
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dziś lane panny lekki fryzjer. Fotek mało bo padł telefon. Muszę pomyśleć nad nowym z jakimś kozak aparatem dziś znajomy mi pokazał na s8 cyka foto robi zoom na zdjęciu i widać tchriomy. Szczerze mówiąc to na tej lupie kieszonkowe to mega gorzej widać :)
Dzień 67 lane 4/4/4 wypite 4l na dwie.



 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Elegancko zalana trichomami.
Też chcę taką żywice u Siebie :]
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Elegancko zalana trichomami.
Też chcę taką żywice u Siebie :]

Trzymam kciuki co by Twoje panny też tak w końcu się oblaly bo wiek już mają konkretny.

Houston mamy problem!

***l wyciąg łożysko dokładnie. Teraz muszę albo mieszka zrobić na wyciąg albo wyciąg pasywny i mieszka niech miesza co by plechy nie było chociaż temp w boksie taka 28-30 bym powiedział więc nie wiem czy plecha da radę?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Fajne masz te doniczki, gdzie takie można dostać?

Zamówione z growbox.pl, hemp poty. Ogólnie fajne tylko, że trzeba liczyć więcej miejsca niż piszą bo to są wymiary bez ziemi :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ema! Muszę przyznać szczerze, że trochę panny zaniedbalem bo ciężki okres w życiu nastał.
Lane były nieregularnie przesuszone prawie cały czas :( nawozy 4ml lane na litr. Teraz pytanko czy na fotkach to efekt nadmiaru czy niedobór substancji odżywczych?





Chodzi o te żółte końcówki liści. Tchriomy póki co przezroczyste znalazłem dosłownie kilka sztuk brązowych. Obie panny kwitnienie maja zamknąć 10-12 tygodniach. Tutaj mamy dzień 83 i 9 tydzien kwitnienia. Czyli daje im jeszcze 2 tygodnie spokojnie. Od następnego podlewania leje już sama wodą dziś ostatnie nawozy przyjemną dziewczyny :)

Amnezja




Cbd lime


 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Panny dostały samą wodę dziś tak 2l+ na głowę. Na amnezji znalazłem kilka brązowych tri więc może tydzień i kosa:) na limonce wciąż brak brazowych także pomieszka dłużej. Cyklem kilka fotek to i wam pokaże.

Amnezja







Cbd limonka





Top wygląda na nieźle styranego, ale brązowych brak zobaczymy jak będzie wyglądał po wodzie i za kilka dni :)





Jak na tą chwilę jestem zadowolony byle do końca, ogólnie topy są mega zbite twarde :)
Trzymka! Z fartem!
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
siemka wyglada eleganco byle zeby u mnie tak wyszlo. Powiedz mi jak swieciles? 24/h? Czy wyl swiatlo ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół